Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Crne sam i htela Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 61432 Dobro,hvala ti punooooooo Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 778147

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Ako sve bude po planu u ponedeljak kupujem sandalice,[idem sa deckom u BG,pa cu valjda naci neke Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 965450 ..teska sam po tom pitanju,ali kupicu makar trazila ceo dan (daj boze) ]Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 946490 a onda odmah idem kod snajderke da sijem haljinu Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 946490

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Kupljene crne sandalice sa kaisicima [svidja mi se sto kasnije mogu da ih nosim uz sve,najvise uz farmarke],snajderka mi uzela mere za haljinu i tek u utorak idem na probu valjda..

anatomic

anatomic
Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
hej leptiric jeli gotova haljina???
jer matura danas?
budi pozdravljena i cujemo se! :give rose:

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Zdravo Anci Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 946490 Gotova je haljina,slicna kao ova pod 3. Skoro mi je skroz do zemlje,ne svidja mi se sto majka i snajderka nisu htele da mi se malo vuce po zemlji [po meni duga haljina bi tako trebala]. Crvena je,a ove trake su crne. Nisam nesto odusevljena,ali lepa je. Svima se mnogo svidja. Vec ima zakazanu istu takvu da sije,za neku svadbu. Jeste,danas je matura.. Veliki pozdrav Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 73991

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Čestitam! Lepo se provedi cheers

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Hvala ti puno.. Inace,vi cete me videti pre svih,jer pre nego sto odem stavicu sliku.. Zasluzile ste to stvarno i hvalaaa od srca Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 922513

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Provedi se lepo i znaj da smo i mi uz tebe. hug

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Hvala ti punoooo Tajo Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 1496

Mene je stvarno sramota sto nisam stavila slike,ali imala sam probleme sa haljinom,pa sam toliko zurila da ni sa mojima to vece nisam stigla da se slika [uzas]..tamo je bilo mnogo lepo,a posle sam opet imala probleme Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 631306

Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 Picture167n Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 Picture201t

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
Prelepo...ti si preslatka!! Nemam reci goody

Sun

Sun
Administrator
Administrator
slatkica cupidgirl

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Sanjice i Suncice,hvala vam punooo,od srca Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 541146 Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 778147 Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 965450

radivojevicana

radivojevicana
Aktivni član
Aktivni član
Leptiriću, haljina je extra, a ti si mi preslatka!!!

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
odlicno izgledas Very Happy

haljina je prelepa

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Hvala punoooo,punoooo Ana Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 541146 Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 778147 i Coffee Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 16850 Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 737589

66Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 Empty Re: Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci Čet Jun 10, 2010 10:58 am

Lady

Lady
I bi profi
I bi profi
Super ti stoji.
Ja sam isto imala crvenu haljinu,ali bila je možda mrvicu tamnija.
zagrljaj

67Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 Empty Re: Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci Čet Jun 10, 2010 11:17 pm

zvrchka

zvrchka
Poznata faca
Poznata faca
Jao leptiriću kako si slatka, kako li će tek vjenčanica da ti stoji smil43eb2acef0a9e Još si ti djevojčica bre!Šmrc! Kao da si moja pa ja cmzdrim kad god se sjetim da se udaješ Sad Ljubim te poganice jedna pogana!

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Hvala ti puno Lady Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 1496 Mada nisam htela bas ovako da ispadne,trebala je da bude mnogo zatvorenija..ali sta cu..

Zvrleeee,ubicu te Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 444639 Sve mi uradi,samo ne pominji plakanje,pa ja preplaka za ceo zivot sto nisam Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 506866 Mrzim ovu moju preosetljivost,mrzim Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 649353 Hvala ti punooooooo Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 1496 Nadam se da ce mi lepo stajati Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 84568

zvrchka :: Ljubim te poganice jedna pogana!
Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 749491

Ljubim i ja tebe puno,puno,puno Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 3 713985

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu