Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Kod ovih haljina je kljucna - bista! A ti si bas tu stavila zeku smesna i sad ja ne znam dal ce ti odgovarati. Dakle, imam utisak da si ti vec odredila model - jer su sve golih ledja i naglasenog dekoltea, sa varijacijama . Ono sto treba da znas je da moras da popunis takvu haljinu i da je izbor materjala i dezena apsolutno presudan. Vecina ovih haljina sa slika su od satena ili svile..Dakle materjal koji jako lepo pada. Cini mi se da je svejedno za koji se model odlucis i da je najvaznije za kakav materjal i dezen ces se resiti. Inace meni se vecina haljina dopada, osim zadnje.. Sto se tice tvoje gradje, imam utisak da tebi sve moze da stoji..nisi debela, nisi nerpoporcionalna. Necu vise da vidim da gladujes..samo FA ti je dozvoljeno ... Mad
good

anatomic

anatomic
Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
prelepe haljine! goody (uf sto ja volim haljine,pun orman)sada sam se nahvatala na cipele koje moraju da se slazu sa bojom haljine!
e sad koju haljinu treba da izaberes je na tebi!boja i model su ti najbitniji a naravno i materijal!ako zelis da izgledas duza(u visini) a i ako zelis prikriti siroke bokove,onda bi trebalo da ti pojas bude na gore znaci ispod predela grudi!
ja nemogu samo preko ove jedne slike da procenim,ali za haljinu je sve bitno kako ce da ti izgleda kosa jel ces da je prefarbas ili ostaja tamna,koliko koristis sminku!sve su to pitanja i pitanja!e sad da te pitam i kakve ces cipele nositi?
uf udavih te ja sa mojom modnom skolom! lalalala
ja sam isto tako kupila jednu Gala haljinu prosle godine i onda mi se nije svidelo kako mi ta boja stoji smil43c718000c2eecv7 i eto sada sam je postavila za kupovinu(na internetu ),jer nema potrebe da je cuvam(i etiketa joj jos uvek stoji) !
Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 047hc

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
Kako je lepa... smil43eb2acef0a9e

selena

selena
Aktivni član
Aktivni član
Meni je odlica ova 7 gornji deo je fantazija i leprsava i elegantna bas dobar izbor za maturu

anatomic

anatomic
Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
evo mene opet!posto sam ja zaludjena za haljinama kompletima i cipelama
da ti dam neki predlog haljina koje mozes nositi na maturi ali i u drugim namerama!
izgledala sam ti slike (facebook)i posto si vitka tebi sve moze da stoji. i veruj mi da nemoras gledati samo na Maxi haljine imas veruj mi puno haljina koje itekako mozes upotrebiti i za maturu!
samo da kazem:ja sam zaludjena Vintage odecom (iz 50 godina)tako da haljine koje cu ti postaviti ovde ne izlaze nikada iz mode i njih mozes upotrebiti bas uvek!
(haljine su predobre i za nas krupnije Buce)
Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 Bluesilkswingdress
Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 Dixiefriedcutiepiedress
Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 Erindressberry
Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 Holidaydressvintagesati
Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 Lucky13redswingdress
[img:15cb]http://img255.imageshack.us/img255/3233/micheli[URL=https://2img.net/r/ihimizer/i/nataliedresspink.jpg/]Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 Nataliedresspink
Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 Redleopardwiggledress
Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 Violetdresspinkblack
eto neke koje ja bas volim!e sad svi mi imamo razlicite ukuse tako da je na tebi da odlucis!
cmokic za sve vas ja sad odo na trening!
bay trckaralo
Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 Redvintagewiggledress

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
,,to sto se tebi svidja nema veze sa tim sta ti dobro stoji,, sa ovom mislju sam prosle godine krenula u kupovinu haljine za jednu svadbu, zaredjala sam po svim mogucim buticima, (ako te zanimaju neki to na pp) i probala sve moguce modele,duge kratke, sve sro sam mislila da ce mi stajati..............nasla model koji mi najvise odgovara i onda samo izabrala boju


sve haljine koje si postavila su secene ispod grudi, neke imaju i pojas, tesko je naci odgovarajucu, da ti sve pase ili je pojas visoko ili prenisko ili je dekolte ogroman i sl.

ja bih ti predlozila krace haljine, ova prva je moj favorit, samo neka druga boja

Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 Braonvecernjahaljinaods.th


Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 Tay0146dcmle6.th

Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 5481612tx9.th

zvrchka

zvrchka
Poznata faca
Poznata faca
Izbor haljina ti je fenomenalan! Oduševljena sam.
Ono što bih te ja savjetovala je da tvoj izgled bude u skladu sa tvojim godinama. Ja sam na maturi željela da izgledam ozbiljnije, starije i seksiplnije sa sve baby facom i to je bio promašaj. Ženi taj seksipil stoji u malčice zrelijim godinama a ti istakni svu svoju lepršavot, ljepotu i mladost i izaberi nešto što će istaći tvoju ličnost a sakriti sitne nedostake ak ih imaš ili mislš da ih imaš. Od haljina koje si nam prikazala ja glasam za onu prvu(roze-plavu) optimističnog kolorita sa naglašenim visokim strukom, lepršavu a ženstvenu i ujedno odlčnu za đuskanje. Vidim te u njoj.

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Hvala Nensi,i meni se najvise svidjaju 3 i 1,ali sa manjim dekolteom. Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 73991

Sanja,razmisljala sam o takvoj bas zato sto nema dekolte Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 71893



Lady,i meni su te dve najlepse,ali sa dosta manjim dekolteom. Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 608749



Sun,eh taj zeka,bas tamo gde ne treba Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 749491 Ne znam moze li ti pomoci ova slika
https://www.facebook.com/photos.php?id=1443882299#!/photo.php?pid=438000&id=1443882299

ili https://www.facebook.com/photo.php?pid=516725&l=73978f4f2f&id=1443882299..

Te su mi iz albuma sa facebook-a,pa ako nekog zanima ima ih jos.. Ima
i kada sam bila deblja,na nekima izgledam mrsavije nego sto jesam,te su
mi najskorije,jer nikad nisam bila mrsavija nego sada.Predpostavljam da
ce mi i snajderka dati neki savet,barem u vezi materijala,jer ima i ona
neke. Mada cekam da vidim sa vama otprilike sta cu,pa tek onda da odem
da vidim sa njom. Najvise bi volela prvo sa vama sve da se dogovorim,vidim da se i vi razumete u sve. Jooj,od sutra FA,bas mi se ne radi Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 449870 ,a znam da moram [i hocu]... Grdi me
stalno,kad god mislis da treba. Nije mi bas toliko vazno kakva je
pozadi,to ipak sve zavisi od toga kakva ce biti napred. Tacnije,zelim bez
dekoltea,a da bude slicna kao 1 ili 3,koliko je to moguce i kako bi mi
stajalo ne znam. Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 778147


Ana
,ostace mi prirodna boja kose,a kakvu cu frizuru i sandalice jos ne
znam,sve zavisi od toga kakva ce biti haljina. Ne planiram nikakvu
napadnu sminku,ne volim to..sve mi zavisi od haljine. Ma samo ti deli
savete,meni to odgovara Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 61432 Bas je slatka ova tvoja haljina,ali meni treba malo drugacija. Hvala na trudu
i haljinicama,mnogo su slatke,samo sto su vecinom uske,a i zelim neku
dugu..3 je mnogo lepa.. Na nekim slikama sam ispala mrsavija nego sto
stvarno jesam Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 737589

Selena i ja sam bila odusevljena pozadi gornjim delom 7-me haljine,ali mi se ni malo
napred nije svidela Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 26265338400976187312095.

Coffee,to si potpuno u pravu,toga se i plasim,da mi se ne svidi kada mi snajderka sasije. Posto mi ona sije,bilo bi sve po mojoj meri [a kako sam ja problematicna po pitanju toga,jadna ona sa mnom Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 749491 ]. Ako mozes posalji mi na pp,pa cu videti da dodjem do BG-a,da ih pogledam. Hvala,slatke su mi sve 3 sto si mi predlozila,ali mnogo zelim dugu haljinu [nadam se da se necu zeznuti zbog toga..] Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 713985

Zvrchka hvala ti puno Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 965450 Iskreno,i ja glasam za nju,samo da bude malo vise zatvorena gore. Mislis da bi mi super stajala? Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 362804

Hvala vam svima punooooo,stvarno sam se mnogo iznenadila i obradovala kada sam veceras dosla i videla vas Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 851624

zvrchka

zvrchka
Poznata faca
Poznata faca
Subota je obiđi butike malo isprobavaj haljine možda ćeš imati jasniju sliku o dubini dekoltea koji bi ti stajao, boji, dužini,... Ja se ponekad iznenadim kako mi dobro stoji nešto što me jedva natjeraju da probam. Isprobavaj i isprobavaj, to je najbolje a i niko ti ne može zabraniti i ne košta ništa. Butici su prepuni haljina, ide matursko veče, papir i olovku u ruke i zapisuj šta ti je dobro bilo na nekoj haljini tj. št ti je dobro pristajalo i OBAVEZNO ponesi dobar brus.
A što se tiče prve haljine za koju sam glasala, mislim da bi ti dobro stajala. Za manje grudi maloviše nabora a za veće grudi diskretniji nabor.
U principu ljepota haljine zavisi od toga kako je nosiš. Ako se u njoj dobro osjećaš ponijećeš je kako treba i istaći i svoju i njnu ljepotu.

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Ne mogu danas,a i ovde nema veliki izbor. Najbolje bi bilo kada bih mogla da idem u BG,ali trenutno ne mogu. Glupo mi je tako da isprobavam ako necu da kupim,ali znam da moram.. Hvala ti puno na savetima,mnogo mi znace Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 76662

Zizue10

Zizue10
I bi profi
I bi profi
Jaooo haljine smil43eb2acef0a9e Obozavam ih ,i veeeelikim slovima O B O Z A V A M ! ! !
E sad,ja glasam za jednostavno,mladalachki,elegantno i shik,bez napadnosti,preteranog kolorita i dezena ala Dalaj lama.
Apsolutno se slazem sa coffee da je ono kako ti stoji presudno,ali poshto ces se druziti sa snajderkom-taj deo brige-prebrinut.
Iz tvoje ponude,glasam za onu belu (stvarno je prelepa),i za onu pod brojem 3. (mislim na kroj) ali mi se ne dopada jer je nekako...presharena,i podseca me na haljinu koja bi mogla da dodje eventualno za leto,more i neki svecani izlazak,veceru na plazi i tako to.
Ne mogu da odolim a da ne stavim slikicu ove kratke,jer mi je preslatka :
Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 0716-wding-hyun-young
Koliko sam uspela na slicicama da primetim,imash malo (ali samo malkice) sire bokove,pa bih ti predlozila neshto shto lepo pada,tacnije haljinu koja ne istice liniju tela.Odnosno (al' ga zakomplikovah) :uza u gornjem delu,da diskretno naglashava poprsje (diskretno Wink ) ,lepo je i golih ledja sa svim onim trakicama (ali da se ne stegne i ne pravi useke).E sad za naglasavanje poprsja,mogli bi u obzir da dodju neki nabori ,traka recimo druge boje odmah ispod grudi,ili V izrez (ne preteran)... E tako,kad sam nerazumljivo objasnila shta mislim,da dam i neki predlog:
1.Ova mi je stvarno vrh,i boja i ovaj kaisic ispod grudi,ali mislim da je dekolte bespotrebno velik,s' obzirom da je ionako naglashen.Daklem,sve ovako,samo dekolte malo manji (tj.usek).Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 PromGirl-412643330
2.Moze i ovo ,da neshto u fazonu brosha ili neke snale istice poprsje.
Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 Img-thing?
3.Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 2008-prom-dress-4
4.Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 Prom-dress
5.Iskreno..ova mi je savrsenstvo.Mozda je neprimerena godinama,ali zaista sam ostala bez teksta kad sam videla. :Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 2008-prom-dresses
6.Kao i ova :Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 Prom-dresses-mori-lee-7255
Toliko od mene. ljubac

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Ziki,bela mi je nekako slatka i jednostavna Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 61432 Kroj 3 mi se bas svideo,kao i 1.. Preslatka je ova prva kratka haljinica Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 965450 Imam malo vise sire bokove.. Tako nesto sam i razmisljala,kao ova moja prva,samo da je malo izmenim gore. Slicna je kao ta tvoja sto si mi predlozila [prva duga plava,a kao sto si rekla,sa mnogo manjim dekolteom]. Razmisljala sam i o tim tracicama bas iz istog razloga sto si ga navela Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 129154 5. jeste prelepa,ali je uska i nije za mene,a ni za maturu,vise mi lici na vencanicu.. Hvala ti puno Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 922513

run2stars

run2stars
I bi profi
I bi profi
leptiricu, haljine su lepe, sve...meni, licno, je favorit 3...
slazem se sa sanjom da su malcice preozbiljne za matursko vece...

verujem da ces blistati u bilo kojoj varijanti... smil43eb2acef0a9e

nautilus

nautilus
Aktivni član
Aktivni član
Hello! bay
Haljine su isto moj omiljeni komad odece!
Prvo sto zelim da ti kazem je da sta god da obuces mnogo ce vise doci do izrazaja kako se ti osecas!Tako da bi, po mom misljenju, trebalo da razmislis i o udobnosti, zagarantovanom djuskanju i sl.
Sve haljine koje si odabrala su jako lepe ali, mislim da bi bolje stajale nekom starijem.Ne znam ni ja..Cini mi se da duge haljine bas vuku na ozbiljnost...Tvojim godinama i licnosti mislim da bi pre odgovarala neka slatka haljinica do kolena, leprsava a da ne bude presarena.Ali, vidim da se tebi ipak svidjaju duze haljine.Moj savet ti je da pronadjes u nekoj radnji neku slicnu haljinu onakvoj kakvu bi ti zelela.Probaj je i cisto vidi da li se u tome osecas lepo.Ako je to to onda mozes da se dogovoris sa snajderkom.
Ja isto imam svoju snajderku i ona me do sad jako dobro upoznala, zna sta volim a sta mi stoji lepo i kako da dobro izmiksuje ta dva pa da svi budu zadovoljni.Tako da mozda nije lose da se i ti sa svojom konsultujes.
Jos samo da ti kazem da sam ja stvari za svoju maturu birala u zadnji cas i nisam izgledala onako kako sam htela pa ipak sam se super provela i sada kad pogledam te svoje fotografije, slatka sam sebi kad vidim kakve sam greske sve pravila. smesna Tako da matura kao matura ne treba da ti predstavlja nikakvu dramu ili nesto oko cega ces se sekirati samo uzivaj u tom danu sta god da obuces! goody

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Hvala Runic Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 737589 Preozbiljne? Joj...sad tek ne znam sta da radim Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 639807

Zdravo Nautilus Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 362804 Planirala sam jednobojnu. Mnogi su do sada na maturama nosili duge haljine i bilo im je lepo. Ne volim krace haljine,vise volim duge i volela bih sada neku dugu da uzmem,ali,eto,ne znam kako ce mi stajati. Kao sto kazes,moracu da probam neku slicnu,pa ako ne valja,sta cu.. Za ovu snajderku sam cula da mnogo dobro radi i prvi put idem kod nje. Sto se tice provoda,bas i ne volim nesto da izlazim,tako da se ni na maturi necu dugo zadrzati,vec cu pobeci kod decka Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 749491

Lady

Lady
I bi profi
I bi profi
Meni se isto sviđa za tu priliku duža-tako mi je svečanija .
5. i 6. su mi stvarno naj.
A mislim da ti znaš otprilike kakve će biti u drugih cura , pa usporedi s tim jesu li preozbiljne.

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Drago mi je da se slazes sa mnom Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 946490Mislim da ce tako i biti,jer bih volela da pustim kosu i neke loknice da napravim,mislim da mi to lepo stoji,mnogi su mi rekli. A ta bas pada lepo i nema dekolte,sve je na svom mestu. Jos samo da vidim kako ce mi stajati. Slicne takve ce biti i ostale,pa mislim da je ok. Hvala ti Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 73991

43Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 Empty Re: Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci Čet Apr 22, 2010 10:45 pm

nautilus

nautilus
Aktivni član
Aktivni član
Ok! jeeeeeeee
Tvoja odluka je jedina bitna! I mozda si u pravu good
Iskreno, mozda sam i ja pogresila za svoju maturu.Mozda sam je trebala ozbiljnije shvatiti.
U svakom slucaju, mislim da bi bilo lepo da pustis kosu!Ja to uvek savetujem onom ko moze! girl_in_love
kiss

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Jeste ozbiljnija od male mature,mada je svejedno da li je duga ili kratka haljina,i jednih i drugih ima mnogo lepih. Mislim da sam dosta ozbiljna za svoje godine [kojih nema malo,u avgustu 19 Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 61432 ] i da bi to moglo biti ok. Najvise bih i volela da pustim kosu,ali to cemo tek posle svega videti. Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 737589

U subotu sam bila kod snajderke. Vidi se da je dobra i ozbiljna zena,samo sto skoro sve treba ja da odlucim,lakse bi mi bilo kada bi mi ona dala neki predlog,ali dobro,tek sam na kratko i prvi put bila kod nje. Haljina bi bila slicna kao ona bela [5],ona je predlozila da to bude od satena,ali ne znam kako bi mi to stajalo,jer on prati liniju tela [mozda gresim Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 129154 ],iako ce se siriti,a ja bas i nisam tako mrsava. Jedino sto mi je ona predlozila to je valjda [nije imala sliku,ovako mi je samo objasnila] slicna kao 5,ali ima na haljini kao onaj sal kao sto ima 3,onako pozadi ide,a napred je zakacen za neki cvet i idu brtele..tako nesto.. nesto mi to ne deluje toliko lepo,iako se njoj mnogo svidelo,drugacije bi bilo kada bih videla. Sada mi je ostalo da odlucim kakav cu model i boju..

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Novosti,novosti Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 946490 Bila sam kod snajderke i odnela joj nekoliko slika,uglavnom one sto sam ovde stavila,a i jos neke slicne. Odusevila se sa ovom br.3,mnogo joj je zanimljiva i najlepsa,takvu jos nikome do sada nije pravila,jeste neku sa istim onim pozadi,ali ovakvu nije. Posto ce biti od satena,nece izgledati ovako "kao za plazu",vec ce delovati svecanije. Mozda cemo nesto i promeniti na njoj,videcemo kada krenemo sa radom Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 61432 E,sad Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 902473 predlozila mi je crvenu,sa crnim tim trakama sto imaju Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 129154 A bas nikada nisam nosila nista crveno,niti volim.Kaze da ce mi biti bas super,ni njena snajka tako jednom nikako nije htela crvenu haljinu,pa joj se na kraju mnogo svidelo. Razmisljale smo o drugim bojama,ali slabo koje se slazu Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 129154 Ipak ona moze da me zamisli u takvoj haljini i radi mnogo godina,pa valjda zna bolje od mene.. Rekla mi je i da necu izgledati debelo u njoj Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 337426


Sada mi trebaju vasi saveti za sve ostalo,a trenutno su mi najhitnije sandalice,kako bi otprilike trebale da izgledaju Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 71893

Sta bih ja bez vas Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 851624

nautilus

nautilus
Aktivni član
Aktivni član
Po mom misljenju crveno crna kombinacija je super! Mislim da moze da izgleda jako elegantno ali nisam sigurna zbog materijala. Crveni saten? smile20 Ne znam kako bi to izgledalo...
Mozda da razmislis onekoj varijanti da to bude plavi saten sa nekom drugom bojom. Zbog ociju, mislim da bi ti lepo stajalo. Ili zelena. Mozda cak i nadjes neki jako lep dezen kad budes trazila saten, sto je po meni jos i najbolja varijanta jer sam ja skoro trazila neke materijale za sebe. Ali, naravno, kako se tebi vise svidja.
Moguce je i da ta crveno-crna bude pun pogodak za tebe?! Ko zna?
A sto se tice sandalica, haljina je duga tako da se nece mnogo ni videti.
Mozes da razmislis o nekima koje bi i kasnije mogla da kombinujes uz stvari kakve volis cesce da nosis.. A ja sam pobornih stikli srednje visine! Dobijes onaj elegantni stav i osecaj a opet ti noge ne trpe suvise i osecas se prijatno.
Nadam se da ne davim previse hekla

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Pricale smo o plavom sa nekom zuckastom,pokazala mi je sta se slaze sa tim,ali ne valja.. Necu ja da kupujem materijal,ona ce,ipak ona zna i lakse mi je tako. I ja sam vise za neke srednje velicine,ali drugarica mi je rekla da i trebaju neke sa bas velikom stiklom zato sto je duga haljina Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 129154 A visoka sam 169cm.. Znaci moze i neka srednja stikla? Ne davis me nikako,bas mi trebaju vasi saveti. Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 778147

nautilus

nautilus
Aktivni član
Aktivni član
I ja sam 171cm sto mu dodje tu blizu. Ne mislim da si nesto niska pa sad da zbog toga moras veoma visoke stikle.
Mada ja imam jedan par jako velikih stikli i neverovatno ali stvarno su jako udobne! good Tako da bi opet bilo najbolje da isprobas neke koje ti se svidjaju i visoke i srednje pa ti sama uporedi. Zavisi..

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Dobro,hvala ti puno Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci - Page 2 778147 A sta mislis,otprilike,kakav bi model isao uz takvu haljinu?

nautilus

nautilus
Aktivni član
Aktivni član
Pa sta znam...
Valjalo bi neke elegantne jer takva je i haljina pa da se sloze..
Ali, mozes slobodno neke koje tebi najvise odgovaraju uz ostalu odecu jer se nece mnogo ni videti od haljine!
Crne neke, ako ce ti haljina biti crveno-crna. Mislim da ih ima veliki izbor takvih. Nisam ni ja sigurna... Nisam odavno gledala obucu Wink

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu