Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 3]

1Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci Empty Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci Ned Maj 24, 2009 11:58 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Ispoljimo zelju i mastu!
Sta je to sto bi smo zeleli da obucemo, sta volimo, da li nam je nesto postalo veliko? Pokazimo koliko goody Razmenimo ukuse i savete, kad, sta i kako obuci.
Pokazimo kako smo izgledali u nekoj vaznoj prilici.

Ogledalce, ogledalce.... turpija turpija turpija

negra

negra
Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
Oho, ova tema je davno otvorena i jos nema sicica u njoj..pa da probijem led Very Happy
Ionako sam ostala duzna fotku kako sam konacno izgledala sa 60 kg Very Happy nakon sto sam skinula 8 istih Very Happy
Haljina ne otkriva puno, pa je mozda idealna za sakriti viskove, ali meni se svidjela i nakon duge potrage nasla sam onu sa kojom sam "propricala"

Sa bratom i mamom
Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci Untitled-2

Ovako se vole sestra i brat Very Happy
Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci Untitled-3

negra

negra
Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
Molim moderatore da ih smanje kako odgovara forumu, ja sam sve probala pa ne ide Very Happy

run2stars

run2stars
I bi profi
I bi profi
haljina je za 10,a ti i za vise :kez:

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Negra draga, fotke su me pomerile sa stolice. Vidi se da je brat opravdano ponosan na sestru i mamu.
Haljina je potpuno po mom ukusu, a ti si u njoj, prekrasna.
Ova ljubav sto vrca izmedju tebe i brata, sve je zacinila.

Dugo smo cekali tvoje slike, ali se i isplatilo
cheers

blesa

blesa
I bi profi
I bi profi
fallinlove prelepo ti stoji haljina

http://www.myspace.com/cojili

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Negra i haljina i ti ste preslatki,stvarno ti super stoji klapklap

Azira

Azira
I bi profi
I bi profi
spruce_up super izgledas!!!! A haljina je preprepreslatka

lil

lil
Admin
Admin
klapklap bas, bas, potpisujem sve gore napisano ... lepa si, pa frizurica, 'aljince, mama, brat goody

https://dijeta.serbianforum.info

Lady

Lady
I bi profi
I bi profi
Stvarno super slike !

11Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci Empty Re: Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci Čet Jul 09, 2009 12:27 am

Azira

Azira
I bi profi
I bi profi
Evo moje dvije slike(nadam se daje ok sto stavljam svoje slike): na prvoj, gdje sam u crnoj haljini, to je sa mature, prije tri godine, imala sam 57 kg!, Druga slika je od prije godinu dana sa vjencanja od mog dragog sestre! sad otprilike tako izgdledam! Samo sto sam plava (pramenovi) zadnjih pola godine! Cim budem imala sliku kao plavka, stavim ovdje!(Nisam se nikako slikala whistle)

https://2img.net/r/ihimizer/i/picture310p.jpg/

https://2img.net/r/ihimizer/i/melaiado079.jpg/

12Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci Empty Re: Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci Čet Jul 09, 2009 12:38 am

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Bas si medena :kez: Oboje ste fallinlove

13Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci Empty Re: Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci Čet Jul 09, 2009 12:40 am

lil

lil
Admin
Admin
Jeste, bas, bas cheers !

Ipak vidi se viskic na drugoj slici ... proteraj ga cheers !

https://dijeta.serbianforum.info

14Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci Empty Re: Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci Čet Jul 09, 2009 12:42 am

Azira

Azira
I bi profi
I bi profi
:kez: Hvala Sun!!!
Zato sam i ovdje, kako ih smrsala tj. vratila svoju staru figuru i odrzavala je!

15Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci Empty Re: Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci Čet Jul 09, 2009 12:59 am

blesa

blesa
I bi profi
I bi profi
Azira bas ste medeni

http://www.myspace.com/cojili

Bubi

Bubi
VIP
VIP
Divno izgledas na slikama, meni nekako sladje na drugoj, mozda je zbog zagrljaja cupidgirl

Ruby

Ruby
Poznata faca
Poznata faca
Azira, super izgledas Smile A ja zamisljala sa mnogo duzom kosom boje meda Smile

Kad malo bolje razmislim, mislim da sam haljinu poslednji put obukla za maturu Sad A to je bilo davnoooooooo..

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
I meni je sladja druga slika,stvarno si preslatka Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci 965450

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Butterfly ja sve cekam da pokrenes temu o maturskoj haljini. zbunjen

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Evo,evo,veruj mi nikako da stignem Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci 61432 Blizi se moja matura Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci 946490 Bice oko 1-10 juna. Mnogo mi znaci svaki vas savet i nadam se da cete ucestvovati u tome Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci 851624 Imam neke ideje,sad cu da krenem sa njima Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci 965450 Sve sto vam padne na pamet pisite,svaki savet je dobrodosao u vezi haljine,frizure..ma svega Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci 946490

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
E,ovako..hocu neku dugu haljinu,bez dekoltea,a da bude lepa i zanimljiva Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci 749491 Ne znam koliko je to dobro,posto planiram da smanjim obime uz FA,ali mislim da je najbolje da idem kod snajderke da mi je sije. Gledala sam neke po internetu,i sada cu da vam pokazem koje su usle u uzi izbor Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci 749491

1. ovakva haljina mi se mnogo svidja [gledam samo model,boja je nebitna,to cemo zajedno odluciti Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci 965450 ]

Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci 25072376341051187312095 Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci 25072376302046187312095

2. i ova mi je nekako elegantna i slatka

Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci 26303374679831187312095

3. ova mi je preslatka

Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci 22560118176087467215477x

4. nije losa..

Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci 22560118176075466915477w Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci 24487361903891187312095

5. ili mozda nesto slicno ovako jednostavno..

Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci 25072375222066187312095 Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci 24487359715731187312095

6. od pozadi nije lose nesto ovako

Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci 19560117597729008615477 Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci 25072377049191187312095

7. ovaj gornji deo me je odusevio

Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci 25072375195266187312095

8. ovo sigurno necu jer nije za moju gradju,ali mi se mnogo svidela,pa samo da vam je pokazem

Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci 59711116715078601116608


O tome sam ja razmisljala.. Sada zurim,moram da idem,ali se nadam da cete mi pomoci i reci sve sto mislite,svaki vas savet je dobrodosao. Puno mi znacite i mnogo vam hvala na svemu do sada Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci 851624

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Zaboravila sam ono najvaznije Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci 749491 Uglavnom ste svi videli kako izgledam,ali oni koji nisu,evo [IMG=https://2img.net/r/ihimizer/img697/3843/24751121395703609514438.jpg][/IMG].. Mislim da je to jedina slika da se vidim skoro cela. Pisite otprilike sta bi mi bilo dobro,ocekujem vas Izlog mojih krpica u koje cu sigurno uci 947712

Nensi

Nensi
I bi profi
I bi profi
Haljine su kobajagi ruzicasto
Najlepsa mi je br.3
Kako god da odlucis, sa ovakvim idejama neces pogresiti.

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
Meni je bela favorit,nema dekolte zenstvena a leprsava ...ostale su mi preozbiljne za maturu

Lady

Lady
I bi profi
I bi profi
Br. 3 mi se sviđa,ali nije loša ni br 1. cheers

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 3]

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu