Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1zelim da smrsam trazim pomoc Empty zelim da smrsam trazim pomoc Čet Sep 26, 2013 9:02 pm

sara nikola


Novi član
Novi član
Ja bi zelila da mi neko kaze kako da dobijem volju i da ne odustajem od skidanja kilaze,posto sam skinula vec 30 kg ali sam opet pocela da jedem i da se debljam ako mozete pomozite mi da istraje.Hvala unaprijed

2zelim da smrsam trazim pomoc Empty Re: zelim da smrsam trazim pomoc Pet Sep 27, 2013 5:19 am

Lana

Lana
Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
Draga, to nije pitanje za doktora, vec za "siru populaciju", koja je uspela da se zadrzi na ciljnoj tezini...

Dakle:
1. Sta za tebe znaci kad kazes da si "pocela da jedes"? Da li je to saka cipsa ili porodicno pakovanje istog?
2. Ako je drugi odgovor, razmisli: zasto je to tako? Da li ti se desilo nesto u zivotu, pa moras da popunis prazninu?
3. Da li si "naglo presekla", odnosno sa konstantnog grickanja uz 3 puna obroka presla na strogu dijetu?
4. Kakva si sa fizickom aktivnoscu?

Da se razumemo, niko ti (u elektronskom ili stvarnom zivotu) ne moze dodati solju punu volje, pa da ti nastavis sa svojom dijetom. Razmotri svoje ciljeve i prethodne akcije. Mozda da malo usporis ili da promenis rezim?

Ja sam licno vise puta do sad "uspesno" skidala kile raznim brzim dijetama. I, naravno - vracala ih "sa kamatom". Vec nekoliko godina jedem umereno i treniram suludo. To je moj nacin borbe protiv stresa. Ako si tih 30 kg skinula "na silu" (citaj: gladovanjem), pre ili kasnije se psiha ili telo (ili, jos cesce: oba) pobune i "nateraju" te da "vratis izgubljeno".

Iscitaj forum, pa razmisli... I vici ako ti treba jos nesto Smile

3zelim da smrsam trazim pomoc Empty Re: zelim da smrsam trazim pomoc Pet Sep 27, 2013 11:01 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Veliki je uspeh skinuti 30 kg. To nije ni malo lako, ali posle dolazi odrzavanje kilaze jer skoro sve dijete imaju yo yo efekat pa nam se ta kilaza moze brzo vratiti. Gladovanje je najgora varijanta. Obavezna su sva tri obrokaod kojih je vecera najvaznija u smislu vremena i izbora namirnica. Tad treba iskljuciti UH (sve testenine, slatkise...) Najidealnija vecera su proteini i salate.
Kad uspostavis ravnotezu unosa i trosenja kalorija, nece biti yo yo efekta (vracanje kilaze).To se postize najbolje sa FA (fizickim aktivnostima).
Imas dosta korisnih tekstova na forumu pa odvoji malo vremena i procitaj.
Ako se zelis ukljuciti na forum, posle peteog posta ces videti nase Dnevnike. Tu razmenjujemo iskustva, dajemo jednu drugima podrsku i lepo se druzimo.
Zelim ti uspeh i verujem da ces ga postici. bay 

4zelim da smrsam trazim pomoc Empty Re: zelim da smrsam trazim pomoc Pet Dec 05, 2014 9:36 pm

Lucy123


Aktivni član
Aktivni član
Tesko je skinuti kilograme, ali evo, ja idem na fitnes jer sam dobila 20 kilograma viska, od sjedenja na poslu (kancelarijskom) i od "bolesti", pa ako ti sta mogu pomoći jos sem da te podržim , tu sam cheers

5zelim da smrsam trazim pomoc Empty Re: zelim da smrsam trazim pomoc Pet Dec 05, 2014 10:35 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
cheers

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu