Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Gatritis ishrana,  molim za pomoc Empty Gatritis ishrana, molim za pomoc Pet Avg 07, 2009 10:55 am

mrsa


Novi član
Novi član
Ovako ja sam novi clan na ovom forumu. Imam pitanje za vas sve koji ovo procitate. Imam hronican gastritis ali apetit uopste nemam. Ja konkretno nemam problem sa viskom nego sa manjkom kilograma. Rekose mi lekari da jedem dijetalnu hranu, pa me interesuje sta bi to trebalo onda i da predstavlja. Kao sto rekoh, ne mogu da jedem ovu hranu koji moji roditelji spremaju, pa bih volela da znam sta bih to u stvari trebalo da jedem, a da se po mogucstvu i ugojim.... cheers

2Gatritis ishrana,  molim za pomoc Empty Re: Gatritis ishrana, molim za pomoc Pet Avg 07, 2009 11:11 am

afrika

afrika
Poznata faca
Poznata faca
Evo ja samo da ti pozelim dobrodoslicu, a nesto vise ce ti reci iskusniji clanovi cheers

3Gatritis ishrana,  molim za pomoc Empty Re: Gatritis ishrana, molim za pomoc Pet Avg 07, 2009 11:13 am

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Evo dobrodoslica i od mene bay

4Gatritis ishrana,  molim za pomoc Empty Re: Gatritis ishrana, molim za pomoc Pet Avg 07, 2009 4:17 pm

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
Dobrodosla Very Happy


nesto vise o tome mozes naci ovde
Ishrana/dijeta kod hronicnog gastritisa

sto se tice povecanja telesne tezine, ne znam da li bi uopste trebalo da se ugojis, da li su ti to lekari preporucili???

mi se trudimo da smrsamo,ali i obrnut proces ne bi trebalo da bude problem

koliko si visoka, koliko imas kg, izmeri obime, prouci malo gornji tekst
mi smo tu, ako mozemo da pomognemo

5Gatritis ishrana,  molim za pomoc Empty Re: Gatritis ishrana, molim za pomoc Pet Avg 07, 2009 4:28 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Mrsa dobrodosla.
Na zalost nasa pelagija nije tu, ali je zato tu njen tekst u kojem se objasnjavaju principi pravilne ishrane kod gastritisa. Eto cheers

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu