Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Zelim da smrsam !! Empty Zelim da smrsam !! Sre Feb 15, 2017 10:21 pm

BelaLavica

BelaLavica
Poznata faca
Poznata faca
Drage devojke....nisam bas nova ovde..ali me dugo nije bilo. Nakon drugog porodjaja eto mene opet sa viskom od 15 kg. Nakon prestanka dojenja pokusala sam sa raznim dijetama..ali je jo jo efekat cinio svoje..svaki put sam vracala vise nego sto sam izgubila. Cak i sa cuvenom hrono dijetom, na restriktivnom rezimu izgubila sam samo 3 kg za mes.dana i nakon toga batalila i nju jer mi takav nacin ishrane ne odgovara. U principu trazim se jos...sto mozda i dovodi do zakljucka da mi dijete bas i ne idu od ruka pa razmisljam da zapocnem rezim sa ukidanjem slatkisa...potom uvedem vezbanje i izbacim hleb...i naoruzan strpljenjem;)! I ojacam volju;)! Nadam se da svima vama ide dobro...uostalom tu smo da se podrzimo;)

2Zelim da smrsam !! Empty Re: Zelim da smrsam !! Čet Feb 16, 2017 9:44 am

BelaLavica

BelaLavica
Poznata faca
Poznata faca
Ja sam pogresila...htela sam da otvorim dnevnik a upadoh ovde;)

3Zelim da smrsam !! Empty Re: Zelim da smrsam !! Pon Mar 13, 2017 8:04 am

Lady with coffee


Aktivni član
Aktivni član
Bok,
nisam ni ja bila dugo. Ali se isdešavalo puno toga.
Od zdravlja, stres na poslu i hormoni nisu ok, debljala sam se i od soka koji popijem.
Stvarno sam sad u natežoj fazi i ne znam kako krenuti. Jer mi je okidač nešto slatko i onda bi i ff hranu , i čokolada, i peciva. Ali znajući da jedem samo radi emocija ili zbog neke druge potrebe.
Želim ti uspjeh. ne broji se uspjeh po meni u kilima, Nego po stazama koje si prešla,
i promjeni navika. Rezultati neću izostat.
Držim fige, javljaj , kad možeš ..... pozz goody cheers

4Zelim da smrsam !! Empty Re: Zelim da smrsam !! Pon Mar 13, 2017 10:35 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
BelaLavica ::Drage devojke....nisam bas nova ovde..ali me dugo nije bilo. Nakon drugog porodjaja eto mene opet sa viskom od 15 kg. Nakon prestanka dojenja pokusala sam sa raznim dijetama..ali je jo jo efekat cinio svoje..svaki put sam vracala vise nego sto sam izgubila. Cak i sa cuvenom hrono dijetom, na restriktivnom rezimu izgubila sam samo 3 kg za mes.dana i nakon toga batalila i nju jer mi takav nacin ishrane ne odgovara. U principu trazim se jos...sto mozda i dovodi do zakljucka da mi dijete bas i ne idu od ruka pa razmisljam da zapocnem rezim sa ukidanjem slatkisa...potom uvedem vezbanje i izbacim hleb...i naoruzan strpljenjem;)! I ojacam volju;)! Nadam se da svima vama ide dobro...uostalom tu smo da se podrzimo;)
Secam te se BelaLavice bay
Drago mi je da si prosirila porodicu, cestitam ti na tome.
Kilogrami su promenljiva kategorija i vredi se boriti protiv njih
Mi smo se ovde malo uspavali, neki i zamorili, ali se uvek neko nadje na Forumu.
Mislim da cemo se sad okupiti i krenuti u prolecno ciscenje organizma
Mislim da je gubitak od 3 kg mesecno, odlican rezultat.
Naravno, vazno je da ti budes zadovoljna i zelim ti da to postignes. cheers

5Zelim da smrsam !! Empty Re: Zelim da smrsam !! Pon Mar 13, 2017 11:26 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Vratila sam ti Dnevnik iz Arhive.... bay

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu