Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 5]

51Pre i posle dijete... - Page 3 Empty Re: Pre i posle dijete... Pon Avg 11, 2008 9:42 pm

Bubi

Bubi
VIP
VIP
Bucka pa ti si tako medena fallinlove
Imas predivne crte lica i tako lijepe plave okice cupidgirl
Svidja mi se i tvoja odevna kombinacija i stav friends05
izgledas kao jako nezna ali istovremeno i energicna osoba i to mi se jako svidja.
Sad kad sam te i ovako upoznala ja sam sigurna da cemo se za koji mjesec diviti tvojoj novoj slici i tvojim rezultatima ljubac

Ma predivna si :kez: hug09

52Pre i posle dijete... - Page 3 Empty Re: Pre i posle dijete... Pon Avg 11, 2008 9:50 pm

bucka_sa

bucka_sa
Aktivni član
Aktivni član
hvala ti puno bubi na lijepim rijecima i komplimentima stvarno si me skoro rasplakala bas si me procjenila onakva kakva jesam nije dase hvalim al tako je.. saljem ti veliku pusu i dok nisam zaboravila ti si prava slatkica slike su stvarno wauuu velika promjena divim ti se...

53Pre i posle dijete... - Page 3 Empty Re: Pre i posle dijete... Pon Avg 11, 2008 9:55 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Bucka, divno je sto si nam podarila svoju slicicu. Stvarno si
slatka.
Jasno je da se kilice moraju skidati i ja sad verujem da ce to ici lepo po planu .
Ti si zenstvena, vidi se da imas lepu liniju i nemoj slucajno da ti padne na pamet da odustnes. Ja sam dobila volju da te bodrim svaki dan...Steta bi bilo ovu lepotu zapostaviti.
Ja stvarno ne znam kako je moguce da imamo sve lepe devojke na forumu.

Bucka, zasluzila si giverose i ljubac

54Pre i posle dijete... - Page 3 Empty Re: Pre i posle dijete... Pon Avg 11, 2008 10:04 pm

lil

lil
Admin
Admin
Lepa devojko, zaista imas razlog da jos vise istaknes sve svoje atribute tako sto ces istrajati u skidanju kg.

Dopada mi se sto su ti ruke sasvim ok i tu neces imati mnogo problema oko zatezanja.

Zbog stomaka moras ici postepeno - dovoljno si mlada da ne bi trebalo da ti se opusti koza, ali je moras tretirati dobrim kremama, vezbama i pametnom ishranom.

Ok, ok, ovo je vise za dnevnik pa se vidimo tamo Very Happy ...

https://dijeta.serbianforum.info

55Pre i posle dijete... - Page 3 Empty Re: Pre i posle dijete... Pon Avg 11, 2008 10:09 pm

bucka_sa

bucka_sa
Aktivni član
Aktivni član
djevojke hvala hvala puno ove vase rijci mi daju takvu motivaciju da vam nemogu opisati... naravno da nema odustajanja idemo do kraja saljem vam veliku pusu ljubac ljubac kiss kiss

56Pre i posle dijete... - Page 3 Empty Re: Pre i posle dijete... Pet Sep 12, 2008 12:28 pm

vipstar23

vipstar23
I bi profi
I bi profi
Draga bucka, stvarno imas prelepe crte lica...sa gubljenjem kg, tek ce one doci do izrazaja..izgleda ces super...pozdrav

http://www.google.com

57Pre i posle dijete... - Page 3 Empty Re: Pre i posle dijete... Čet Mar 12, 2009 2:30 pm

meteori

meteori
Iskusni setac
Iskusni setac
whistle e pa da i ja probam da okačin meku sličicu pre i posle Very Happy
sa mora letos (90kg)

Pre i posle dijete... - Page 3 Moreg.th[/URL]]Pre i posle dijete... - Page 3 Moreg.th[/url]



sa svadbe od pre 12 dana 83 kg

[img]Pre i posle dijete... - Page 3 N8174273641419434357103.th[/img][url=[URL=http://img106.imageshack.us/my.php?image=moreg.jpg]

58Pre i posle dijete... - Page 3 Empty Re: Pre i posle dijete... Čet Mar 12, 2009 2:34 pm

meteori

meteori
Iskusni setac
Iskusni setac
goody jupiiii uspela sam smesna smesna smesna nemojte mnogo da se divite smesna smesna smesna

59Pre i posle dijete... - Page 3 Empty Re: Pre i posle dijete... Čet Mar 12, 2009 2:35 pm

lil

lil
Admin
Admin
Gde se tebi sakrio taj visak Very Happy .

Izgledas SJAJNOOOOOO goody goody goody !!!

https://dijeta.serbianforum.info

60Pre i posle dijete... - Page 3 Empty Re: Pre i posle dijete... Čet Mar 12, 2009 2:38 pm

meteori

meteori
Iskusni setac
Iskusni setac
Embarassed hvala Lilo. Ovo je tek početak. Biće toga još i bolje zagrljaj

61Pre i posle dijete... - Page 3 Empty Re: Pre i posle dijete... Čet Mar 12, 2009 3:01 pm

mirnisan

mirnisan
I bi profi
I bi profi
klapklap trckaralo slađa si od meda. spruce_up

62Pre i posle dijete... - Page 3 Empty Re: Pre i posle dijete... Čet Mar 12, 2009 5:16 pm

negra

negra
Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
Pa ti meni i ovdje izgledas savrseno Very Happy

63Pre i posle dijete... - Page 3 Empty Re: Pre i posle dijete... Čet Mar 12, 2009 6:12 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Ne cudim se ja sad onom treneru. Super si, Meteori goody klapklap

64Pre i posle dijete... - Page 3 Empty Re: Pre i posle dijete... Čet Mar 12, 2009 6:42 pm

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
Zaista ali zaista ti tako dobro izgledaas tako dobro nosis svoje kilograme...ma secer si stvarno...
iskreno zamisljala sam te sa dugom kosom skupljenom u rep u svakom trenutku. whistle

65Pre i posle dijete... - Page 3 Empty Re: Pre i posle dijete... Pet Mar 13, 2009 12:00 am

Bobica_krofnica

Bobica_krofnica
Aktivni član
Aktivni član
WoW!!! Straaava!!! Mada, ni na prvoj slici mi ne izgledaš debelo!!! trckaralo clap1

66Pre i posle dijete... - Page 3 Empty Re: Pre i posle dijete... Pet Mar 13, 2009 12:30 am

Lana

Lana
Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
Bele pantalone najvise otkrivaju, a kol'ko ja vidim, kod tebe otkrivaju samo fino oblikovane butine!

goody goody goody

67Pre i posle dijete... - Page 3 Empty Re: Pre i posle dijete... Pet Mar 13, 2009 6:43 am

meteori

meteori
Iskusni setac
Iskusni setac
grouphuge hvala svima ljubac giverose

bobice mogu da t stavim sliku sa plaže da vidiš šta je nasukani kit smesko
tajo rekoh ja lepo da sam za trenera švarceneger
sanja pušram kosu , polako biće i rep diva
negra giverose
lana vežbanje je zakon Smile

68Pre i posle dijete... - Page 3 Empty Re: Pre i posle dijete... Pet Mar 13, 2009 10:58 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Imas ti jace oruzje za trenera od Svarcenegera. Vrca zenstvenost iz tebe klapklap

69Pre i posle dijete... - Page 3 Empty Re: Pre i posle dijete... Pet Mar 13, 2009 4:45 pm

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
Vaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuu pa ti izgledas odlicno i na jednoj i na drugoj slici


bele pantalone ti super stoje

goody goody goody goody

70Pre i posle dijete... - Page 3 Empty Re: Pre i posle dijete... Pet Mar 13, 2009 9:43 pm

meteori

meteori
Iskusni setac
Iskusni setac
smesna smesna smesna garderoba je čudo, ne bi smela da vam pokažem slike sa plaže smesna to je propast.
Jedino pozitivno kod moga gojenja je to što se ja gojim proporcionalno znači u svim delovima tela :banana: a pošto imam visinu od 174 to se još i nekako rasporedi ali kada stanem pred ogledalo bude scare

71Pre i posle dijete... - Page 3 Empty Re: Pre i posle dijete... Uto Jun 30, 2009 4:11 pm

drugacija

drugacija
Aktivni član
Aktivni član
nemam sliku sa 80 kg, ali sam na ovoj slici imala odprilike koliko sada, mozda kilo gore, dolje.Smile
nemojte da vas zavara, u zivo se mnogo vise vidi stomak i salo, ali ja to odjecom i nekako pokrijem:))
Pre i posle dijete... - Page 3 0i61vviefvazar3si6to

72Pre i posle dijete... - Page 3 Empty Re: Pre i posle dijete... Sre Jul 01, 2009 3:39 am

lil

lil
Admin
Admin
slatka si Smile

ok, treba malo da se steses cheers

https://dijeta.serbianforum.info

73Pre i posle dijete... - Page 3 Empty Re: Pre i posle dijete... Sre Jul 01, 2009 10:00 am

Bubi

Bubi
VIP
VIP
Ma tako si cakana da se visak ni ne vidi goody goody

74Pre i posle dijete... - Page 3 Empty Re: Pre i posle dijete... Sre Jul 01, 2009 10:46 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Auuu, bas si lepa devojka. Samo da se ruka oporavi, pa da navalis na vezbe, stesace se i stomacic. Bravo i ne trebas ti biti drugacija clap1

75Pre i posle dijete... - Page 3 Empty Re: Pre i posle dijete... Čet Jul 02, 2009 12:47 am

drugacija

drugacija
Aktivni član
Aktivni član
hvala na komlimentima, malo za podizanje samopouzdanja Smile))

drugacija zbog trenutne stanje ruke stvari
Smile))

ljubimmmm

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu