Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 5 od 5]

101Pre i posle dijete... - Page 5 Empty Re: Pre i posle dijete... Pon Nov 01, 2010 2:18 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator

102Pre i posle dijete... - Page 5 Empty Re: Pre i posle dijete... Pon Nov 01, 2010 6:00 pm

kikko


Aktivni član
Aktivni član
atkinskonova dijeta je od svega ovde sto ljudi pokusavaju da rade, jos i najbolje resenje... ali daleko je od idelanog a pogotovo ako se radi na svoju ruku ... a sobzirom na komentare ispod:
"kilogrami se brzo vracaju"...tacno vracaju se ako se posle dijete nastavi sa "starim zivotom"... drugim recima da se zdere sve kao pre..
"ugojio sam se od atkinsa" (????) ..matamaticki i fizicki nemoguce ako se ispostuje cela prica...
najopasniji je onaj komentar "atkins nije dijeta vec ishrana za ceo zivot".. nek proba neko da bude vise od 6 nedlelja bez UH pa nek se javi- pod uslovom da je u stanje da napise post...
i to sam samo procitao na prvoj strani...dalje nisam..
ali da, varijacija Atkinsonove dijete a koja se naziva 'Keto dijeta' je jako dobro resenje ako se uradi kako valja...

103Pre i posle dijete... - Page 5 Empty Re: Pre i posle dijete... Pon Nov 01, 2010 6:24 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
...eto, razmenili smo misljenje...
bay

104Pre i posle dijete... - Page 5 Empty Re: Pre i posle dijete... Pon Nov 01, 2010 7:15 pm

kikko


Aktivni član
Aktivni član
sta vama gospodjo smeta kod mojih postova, vidim da bas zelite da me oterat sa foruma Very Happy
iako znate da mogu da budem jako koristan- i pored toga bi ste bili najsrecniji da vise nikad ne napisem ni jedan post Very Happy
mislim naravno da vas ne pitam za dozovolu- bicu ovde ako ja tako hocu - ali me zanima Very Happy

105Pre i posle dijete... - Page 5 Empty Re: Pre i posle dijete... Pon Nov 01, 2010 7:27 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Kikko dozvoli da ti ja kažem šta meni smeta iako nemam nameru da te "oteram sa foruma" :
smeta mi kad je neko vulgaran, kad neko dodje na forum i ponaša se da je popio svu pamet sveta, ne poštujući tudje iskustvo i tudje mišljenje. Ne može se tako doći sa stavom "ja znam najbolje", i ne očekivati da to nikog ne iritira. Tajči je pažljiv moderator i pokušava da ti da do znanja da nisi odabrao najbolji način da počneš svoje forumašenje ovde. Pogledaj formulacije tvojih rečenica - sve su to kategorični iskazi, ti sve znaš, ocenjuješ, prosudjuješ. Pročitaj malo naš bon - ton pa oceni da li i dalje želiš da se družiš sa nama pod tim uslovima.
Inače, za tvoju informaciju - rečenica da je Atkins način ishrane za ceo život je citat iz njegove knjige koju su mnogi od nas ovde pročitali..i još nešto za tvoju informaciju Atkins ne podrazumeva ne uzimanje ugljenih hidrata uopšte( to je lažni mit u koji veruju instant internet nutricionisti ), već kontrolu njihovog unošenja u zavisnosti od faze u kojoj je onaj koji primenjuje takav način ishrane.

106Pre i posle dijete... - Page 5 Empty Re: Pre i posle dijete... Pon Nov 01, 2010 7:32 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Kikko, u velikoj si zabludi. Budi koristan i molim te, ne unosi negativnu energiju, nema za to razloga.
Nisi otvorio dnevnik, pa nisam ni razmisljala o tome, da li ces nam se pridruziti.
Razumevanje u pisanoj komunikaciji ne zavisi samo od pisanja, vec i od pristupa citanju.
Ako zelis ostati na forumu, biti koristan, otvori svoj dnevnik i od mene imas "otvorena vrata" i dobrodoslicu.
bay
============
edit
Sad vidim post od suncice.
Kikko, vidis da nasa dobrodoslica koju pozelimo svakom novom clanu nije samo forma.

107Pre i posle dijete... - Page 5 Empty Re: Pre i posle dijete... Pon Nov 01, 2010 11:24 pm

kikko


Aktivni član
Aktivni član
@Sun
Ja postujem druge i njihov trud i zato mi je zao kad vidim da se neko trudi ali u pogresnom pravcu a rezultata nigde ili nisu onakvi kakvi su zamisljani pre pocetka silnog truda... Jer cim ste i dalje ovde, na forumu, znaci da problem i dalje postoji..zar ne?
Ja zaista nemam nista od toga da pricam ovde bilo sta ili da ubedjujem bilo koga nesto- svojim zdravljem (pre svega) i izgledom ja stojim iza onoga sto pricam/ govorim.. u ovom "sportu" nema slucajnosti- ( neko rece- "sreca je potrebna ovde"- nije, potrebno je tacno znati sta treba raditi)
Nisam dosao ovde da budem pedagog i da nekog tapsem po ramenu i da ga tesim i da se lepo izrazavam i da citiram Dostojevskog i da pevam pesme ida budem ljudima najbolji prijatelj ovde itd - svratio sam jer mislim da mogu da pomognem onome ko misli da ono sto ja pricam ima smisla...
ne postujem tudje misljenje i iskustvo?
ako je necije milsjenje i iskustvo pogresno, a to da li jeste ili ne jasno se vidi po rezultatima- onda se takvo misljenje uzima kao pogresno..
izvinjavam se ako je moj stav "zvucao" grubo prema onome sto ja smatram za pogresno... ali sta da radim- kad je nesto pogresno onda je pogresno... i kao sto rekoh- da nema pogresnih misljenja- ne bi bilo ni problema..
ja sam uvek bio za resavanje problema bez mnogo okolisanja i filozofiranja..
malo reci a puno dela- to je moj moto

A sto se tice Atkinsa i njegove dijete i njegove knjige i svega sto je on napisao..:
Atkins je covek koji je stvorio biznis svojom knjigom i naravno da ce "svoga konja da hvali " sto vise moze.. pa samim tim citat iz njegove knjige je recenica kojom on dodatno daje na vaznosti njegovom delu...
Gospodjo za 'vasu informaciju', broj ljudi sa kojima sam uradio KETO dijetu je veci nego sto mozete i da zamislite... a procenat uspesnosti je 100%..
Da ste ikada bili 6 nedelja na pravoj Keto(Atkinsonovoj ) dijeti- znali bi ste o cemu pricam 'za vasu informaciju'
...
a to za ugljene hidrate na atkinsu sto ste pokusali da kazete- a sve sa zeljom da mene kao napravite neznalicom i budalom i 'kvazi-internet-strucnjakom/nutricionistom'....
'za vasu informaciju' :
kako se radi punjenje U.Hidratima svakih 7 dana
i zasto se radi - iako to punjenje izbacuje iz ketoze trenutno
i koliko traje
i koliko treba telu da udje u Ketozu posle toga i da iz nje izadje
i sta su na kraju krajeva ketonska tela koja telo pocinje da luci pri nedostatku UH
. pretpostavljam da znate sve to na svojoj kozi jer toliko iskustvo i znanje ne verujem da nije u praksi sprovedeno do kraja..
Vi mene nazivate "internet-kvazi-nutricionista- strucnjak"? Cemu to gospodjo?
Ja nemam problema sa linijom/ kilazom/ procentom masti itd - vi ste ta koja sve te probleme ima... a da imate znanje resili bi ste te iste probleme...
Ja svoje treninge i savete i zvanicano radim/o sa nebrojano mnogo ljudi uzivo.. a cim sam i dalje trazen zanci da sma na nekom glasu, jel tako?
A nisam dosao ovde nikom da prodam nista- to je jasno..

Ok, da zavrsim- ovo je moj poslednji post ovde. Onaj ko zeli moze da mi se obrati na PM i rado cu mu pomoci..

108Pre i posle dijete... - Page 5 Empty Re: Pre i posle dijete... Uto Nov 02, 2010 7:28 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Kikko ja se nadam da ćeš ostati na dobrom glasu i da ćeš i dalje biti tražen. Tvoji saveti bi bili dragoceni kad ne bi bili isključivi..a što se tiče iskustva i poznavanja keto dijeta i Atkinsa ..imam ga iz prve ruke.Čitanje mu dojde - pride!
E sad, ono što je jako važno : ovaj forum nije naklonjen reklamama, naprotiv mi plaćamo da bi smo skinuli reklame sa stranice, tako da sve što nalikuje reklami gledamo sa podozrenjem. Drago mi je da to nije u pitanju odnosno da nisi došao nikome ništa da prodaš.Ipak, pozivanje članova da ti se obrate privatnom porukom je suprotno suštini ovog foruma, zato te molim da ili budeš naš član ili da nas napustiš .Ima dosta dobrih i brojnih foruma o dijetama. Evo na prvu mi pade na pamet dijeta.net i kalorije.net, ne sumnjam da ćeš tamo naići na razumevanje. Mi smo malo isključivi..nama nije bitan broj članova već pozitivna, prijateljska, atmosfera i medjusobno poverenje (pa makar se to postizalo citiranjem Dostojevskog Very Happy ).Polazimo od pretpostavke da su ljudi sa prevelikom težinom emotivni, kompleksni i da im je potrebna pažnja i razumevanje, a ne ćuškanje i kritika da "ništa ne znaju" ..imaju toga u realnom životu u izobilju.
Nadam se da smo se razumeli.
Pozdrav i sve najbolje

109Pre i posle dijete... - Page 5 Empty Re: Pre i posle dijete... Uto Nov 02, 2010 11:45 pm

blesa

blesa
I bi profi
I bi profi
Sun svaka cast na strpljenju i razumevanju,meni je para na usi krenula citajuci prethodne postove
svaka cast jeeeeeeee

http://www.myspace.com/cojili

110Pre i posle dijete... - Page 5 Empty Re: Pre i posle dijete... Pon Okt 08, 2012 11:55 pm

Joca


Aktivni član
Aktivni član
Verovatno je najteže održavati željenu težinu

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 5]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu