Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 14 od 17]

326Pitajte ovde - Page 14 Empty Re: Pitajte ovde Uto Mar 15, 2011 10:48 am

pasha1


Aktivni član
Aktivni član
Tajci ::Prebacila sam te iz Arhive u Dnevnike i ne moras poceti iz pocetkam sto se tice sadrzaja, a novi nic ne smeta.
bay

O.K. Tajo , hvala . Onda ću postaviti isti avatar Smile . Da me prepoznate.

327Pitajte ovde - Page 14 Empty Re: Pitajte ovde Uto Mar 15, 2011 11:04 pm

Admin


Admin
Admin
Nalog Pasha je i da;lje aktivan.Moguce da si zaboravila sifru ili tako nesto. Ukoliko zelis mogu ti pomoci..ali to cu obajsniti u privatnoj poruci.

https://dijeta.serbianforum.info

328Pitajte ovde - Page 14 Empty Re: Pitajte ovde Uto Mar 15, 2011 11:15 pm

pasha1


Aktivni član
Aktivni član
Hvala Admin, postupila sam po uputstvu, ali ipak ne mogu da uđem.
Baš čudno.
Probala sam sa dva računara. Salno mi kaže da sam unijela pogrešno korisničko ime ili lozinku.
Dva puta prije toga sam pokušala ući sa novom šifrom. Neće i neće!!!
Možemo li još nešto pokušati?


zbunjen

329Pitajte ovde - Page 14 Empty Re: Pitajte ovde Ned Mar 20, 2011 11:20 pm

marijanans


Aktivni član
Aktivni član
Ljudi pomagajte buhuuuuu ja sam na un dijeti i hvata me kriza Shocked moj momak jede tople sendviče gladne oci a miris me prosto mami i vuče da prekršim pravilo gladan aaaaaaaaa pomagajte cekalica

330Pitajte ovde - Page 14 Empty Re: Pitajte ovde Pon Mar 21, 2011 2:54 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Da nije izazova, ne bi smo ni bili na dijeti. Nadam se da si izdrzala uz neku alternativu.
bay

331Pitajte ovde - Page 14 Empty Re: Pitajte ovde Čet Mar 24, 2011 12:27 pm

marijanans


Aktivni član
Aktivni član
Uh jesam Smile izdržala sam, jedva. 47b20s0

332Pitajte ovde - Page 14 Empty Re: Pitajte ovde Čet Mar 24, 2011 4:13 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
klapklap

333Pitajte ovde - Page 14 Empty Re: Pitajte ovde Pet Apr 01, 2011 2:58 am

Svet_Tuge


Novi član
Novi član
Nova baš i nisam, jer već duži period pratim vaše postove, 'upijam' sve. Smile
Tekstovi su zaista poučni, mnogo toga sam promijenila u ishrani otkako ih čitam.

Eh, jedna stvar me interesuje, zabrinjava, i još niz nelijepih izraza. Kako održati kilažu?? Znači ni grama gore-dole. Ne sjećam se da sam pročitala ovdje neka baš uputstva. Ako sam predvidjela, sorry, onda me makar uputite.

Prije godinu dana smršala sam nekih 12 kila. U posljednja dva mjeseca skinula sam još neka 3-4 kg. I trenutno mi kilaža odgovara, ali konstantno sam gladna, gladujem...Ne mogu i ne želim se doživotno odreći slatkiša, hljeba, pizze...Kako to uskladiti? Imam i ja neke svoje odgovore, ali padnu u vodu. Čim jedem obilnije, osjećam se grozno, debelo, teže 5 kila...I sigurna sam da svi vide Very Happy Možda je i do psihe...

Molim vas, neki savjet, preporuku, mišljenje, bilo šta...

LP

334Pitajte ovde - Page 14 Empty Re: Pitajte ovde Pet Apr 01, 2011 8:58 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Svet- napisi nam koliko si visoka i koliko imas kilograma. bay

335Pitajte ovde - Page 14 Empty Re: Pitajte ovde Pet Apr 01, 2011 11:45 pm

blesa

blesa
I bi profi
I bi profi
i na koji nacin si skinula tolike kg?

Bavi li se nekom fizickom aktivnoscu?

drago mi je da nas citas

http://www.myspace.com/cojili

336Pitajte ovde - Page 14 Empty Re: Pitajte ovde Sub Apr 02, 2011 3:18 am

Svet_Tuge


Novi član
Novi član
Visoka sam 168 cm, barem po zadnjem mjerenju, mada sam nekad imala 170 :O znači tu negdje.
Trenutno imam 54,350 kg da budem precizna. Imala sam 71.5 onoga dana kada sam krenula na dijetu.

Pa nisam imala neku posebnu dijetu, jednostavno manje sam jela. Uopće nisam jela hljeb (osim ražev za doručak-krišku većinom), slatkiše nisam jela nekih 6 mjeseci, onda sam ih uvela, 20g ili manje sedmično. Nisam pila sokove, totalno sam ih se odrekla i dan-danas. Inače ne jedem meso, tako da sam najveći dio dijete bila na povrću, voću, mliječnim proizvodima. Aktivnost-hah. Jedva,ali uspjela sam se natjerati na jutarnje i večernje vježbe. I kad god imam vremena odradim neki trening, šetnja obavezno. Ništa trčanje, ništa teretana, sam svoj majstor. Eh to je sve bilo prije godinu- kada sam u roku 6 mjeseci skinula 12 kila. Onda se bile oscilacije kila gore-dole, čak i do 2 su se znale popeti, ali ja to srežem čim vidim da bi moglo završiti neslavno.

Eh prije 2 mjeseca, skontam bliži se proljeće-ljeto, i već sam se malo osjećala loše u tijelu koje mi je prošle godine bilo ostvarenje sna. I u roku mjesec sam skinula 3 kile, onda je još jedna otišla, i to je to.

Sad to želim zadržati, nije lahko nikako, jer sam ishranu svodila na minimum, i sada svaki obilniji obrok postaje koban i za tijelo, i za psihu...

337Pitajte ovde - Page 14 Empty Re: Pitajte ovde Sub Apr 02, 2011 10:09 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Svet_Tuge :: ...Sad to želim zadržati, nije lahko nikako, jer sam ishranu svodila na minimum, i sada svaki obilniji obrok postaje koban i za tijelo, i za psihu...
Ova tvoja recenica mozda ukazuje da sebe mozes dovesti u mnogo veci problem neko nekoliko kilograma vise.
Takvim opterecenjem, mozes ugroziti svoje zdravlje sto je vaznije od najlepseg tela na svetu.
Organizam trazi sve sto mu je potrebno i ako to ne dobije, izda nas. Trebas prvo o tome voditi razuna.
Sasvim je normalno da telo,oscilira sa 1-2 kg, gore-dole. Toga se nemoj plasiti.
Slatkise nije dobro sasvim iskljuciti jer seceri hrane mozak. Ne znam koliko dnevno jedes voce.
Dobro je da uzimas mlecne proizvode i nadam se da unosis dosta sira i jogurta.
Sokova se ne trebas odrci, mozes ih sama praviti bar od pomorandzi.
Pohvalno je sto radis vezbe i setas. Fizicka aktivnost trosi suvisne kalorije
Za dorucak ti preporucujem obavezno zitarice.
Koristi i orasaste plodove (badem, lesnik, kikiriki, semenke, orah...).
Nemoj sebi dozvoliti da budes premrsava, to nikako ne izgleda lepo.
Ako nam se pridruzis sa dnevnikom, imacemo uvida u tvoje jelovnike i tako mozes dobiti bolje savete.
bay

338Pitajte ovde - Page 14 Empty Re: Pitajte ovde Sub Apr 02, 2011 10:30 pm

Svet_Tuge


Novi član
Novi član
Da, definitivno sam svjesna tvoje prve rečenice, djelimično si upravu. Zaista se opterećujem, teško je živjeti ovako...Više ni sama ne znam razloge, ali 'nemoj se udebljati' konstantno odzvanja u glavi.
Jedem sir- sve moguće vrste, baš volim. Naravno, ne pretjerujem, neka umjerenost. Jogurt ne, ali pijem mlijeko, često. Voćne jogurte i AB kulturu često, 3 puta sedmično otprilike. Voće i ne jedem toliko. Dnevno otprilike 1-2 voćke, nekad su to jabuke, nekad narandže, mandarine i sl.
Što se tiče soka, nisam uopće neki ljubitelj, pa čak ni tog od narandži. Više volim popiti čaj ili kafu.

339Pitajte ovde - Page 14 Empty Re: Pitajte ovde Uto Apr 05, 2011 1:58 pm

mina

mina
Aktivni član
Aktivni član
zdravo
htela bih da otvorim dnevnik.
kako??
hvala

340Pitajte ovde - Page 14 Empty Re: Pitajte ovde Uto Apr 05, 2011 8:40 pm

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
sada kada imas 5 poruka, videces deo forima sa Dnevnicima i tu mozes da otvoris svoj

341Pitajte ovde - Page 14 Empty Re: Pitajte ovde Sre Apr 13, 2011 12:20 am

GordanaDj

GordanaDj
Aktivni član
Aktivni član
Eto i mene....posle trudnoće sam se "sredila" načisto i teško mi je. Na mojih 160cm ovih 68 kg je mnogooooo girl cray Ne znam šta ću sa sobom više...

342Pitajte ovde - Page 14 Empty Re: Pitajte ovde Sre Apr 13, 2011 3:21 pm

GordanaDj

GordanaDj
Aktivni član
Aktivni član
Ne mogu baš još uvek da se snađem član sam od sinoć pa moram pitati ovde. Šta tačno znači TDEE i BMR ali u smislu koliko ja kalorija trebam maksimalno da unesem tokom dana da se ne gojim i da dam organizmu dovoljno energije da funkcioniše i da topi ove viškove?
Nisam baš sigurna šta sve ovo znači... dizzy1

Hvala puno na odg. unapred

343Pitajte ovde - Page 14 Empty Re: Pitajte ovde Sre Apr 13, 2011 6:50 pm

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
ovde imas sve objasnjeno

ako nesto ostene nejasno imamo temu Pitanja brojaca

344Pitajte ovde - Page 14 Empty Re: Pitajte ovde Sub Maj 14, 2011 12:03 pm

Alex


Novi član
Novi član
Hey, ppl Smile
Mene interesuje, ae neka mi neko da savet kako najbrze izgubiti misicnu masu Very Happy ?
(hm, znam da vecina bori sa viskom sala)
U sustina , pre svega , ja za kratko vreme ugojila par Kg..i onda krenula da treniram, tj krenula sam na ajrobik...ali nije tipican aerobik , vec neka kombijnacija fitnesa-aerobika...
A blago receno nisam korigovala ishranu, izbacila sam slatkise,ali nesvesno sam pocela da unosim vise proteina..
i naravnooo sada nemam salo,ali sam dobila na misicnoj masi(posebno su mi se noge razvile ), i naravno i tezina mi se povecala...
A pocela sam da treniram pre 6-7meseci...
Gde gresim?
sta da radim? Wink

345Pitajte ovde - Page 14 Empty Re: Pitajte ovde Ned Maj 15, 2011 10:05 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator

Logicno je smanjiti proteine, iskljuciti teska crvena mesa, povecati unos povrca,zitarica, ribu, ponekad lagana mesa ili mlad nemasni sir.Ne forsirati vezbe za misicnu masu vec za dobru kondiciju-setnje, voznja biciklom, plivanje, vezbice za oblikovanje tela....
Najbolji savet moze dati strucno lice u nekoj teretani.
bay

346Pitajte ovde - Page 14 Empty Re: Pitajte ovde Čet Jun 16, 2011 11:14 pm

dijetasos

dijetasos
Aktivni član
Aktivni član
Da li neko zna na koji nacin se brise dnevnik? zbunjen

347Pitajte ovde - Page 14 Empty Re: Pitajte ovde Pet Jun 17, 2011 10:00 am

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
na zahtev clana urednici mogu to da urade

348Pitajte ovde - Page 14 Empty Re: Pitajte ovde Pet Jun 17, 2011 9:28 pm

de28jan01


Aktivni član
Aktivni član
Svet_Tuge ::ali konstantno sam gladna, gladujem...Ne mogu i ne želim se doživotno odreći slatkiša, hljeba, pizze...

Molim vas, neki savjet, preporuku, mišljenje, bilo šta...

LP



Osecaj gladi moze da bude i lazan
Ne mora da znaci da kada osecas glad da si i zaista gladna
Takodje , ako imas krize u vezi sa izgledom ili sadasnjom kilazom trebala bi da osluskujes svoj organizam pazljivije
Stav "zar cu do kraja zivota biti gladna" je destruktivan i jako poguban
U svakom slucaju pogresan i savetujem ti da se trudis da takav pogled na hranu izbacis
povecan apetit ne znaci da sada moras da jedes vise ili da ako jedes isto da se osecas lose zbog toga
prosto takav ti je period naisao
A ako zelis da ocuvas liniju , paa to se zna kako se radi
I ne smes da imas dilema po tom pitanju , ako to zaista zelis
Pogledaj na stvari sa vedrije strane kao recimo naprimer da izgledas kako zelis , da ne jedes junk hranu , da cunis dobro svog organizmu .....
To sto jedes manje je jako cesto i "blagoslov"
zato , opusti se whistle

349Pitajte ovde - Page 14 Empty Re: Pitajte ovde Sub Jun 18, 2011 12:27 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Upravo tako.

350Pitajte ovde - Page 14 Empty Re: Pitajte ovde Uto Jun 28, 2011 1:37 pm

kisela


Aktivni član
Aktivni član
Cao svima!ja sam nova i.....ne znam sta cu!Imam 84.kile na 163.cm visine i jako se lose osecam!Ostavila sam cigarete pre 10 meseci i naprosto se upropastila!Uklonila sam jednu zavisnost ali sam se sada "navukla" na slatkiše!Ugojila sam se za 10 meseci 25.kila!Hitno mi treba pomoć da se rešim kilaže!Šta da radim?

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 14 od 17]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Sledeći

Similar topics

-

» Pitajte ovde

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu