Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 8 od 17]

176Pitajte ovde - Page 8 Empty Re: Pitajte ovde Sre Jan 27, 2010 1:23 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Ana nije da ti enmas pojma nego nemas jos dozvolu jer nemas dovoljan broj postova. idi u podformu sa igricama - napisi tamo nekoliko postova i kad budes videla dnevnike clanova - kas'ce ti se samo...

177Pitajte ovde - Page 8 Empty Re: Pitajte ovde Čet Jan 28, 2010 7:05 pm

Verka

Verka
Aktivni član
Aktivni član
Kako da postavim tiker?

178Pitajte ovde - Page 8 Empty Re: Pitajte ovde Čet Jan 28, 2010 7:10 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator

179Pitajte ovde - Page 8 Empty Re: Pitajte ovde Čet Jan 28, 2010 7:58 pm

Alex


Novi član
Novi član
Hey ppl...
'vako da pocenem ja...
Moja visina 178cm i tezina 69 kg...
Kao devojcica (u periodu osnovne) imala sam problem sa viskom kg,ali naravno pravilnom ishranom i trenizima sam smrsala...
Trenirala sam karate (3x nedeljno po 60-90min) sve do prosle godine (u ovom periodu prosle gosine sam prestala) i isla sam na folklor (3x nedeljno po 120min).
Naravno bila sam veoma fizicki spremna,ali vec godinu dana sam se ulenjila i posledice toga su prisutne : izgubila sam kondiciju,moji misici su se omlitavili...i dobila sam 4kg
Sada sam pocela da vjezbam sam kod kuce, svaki dan po 60min...
Mene sada interesuje sta vi meni preporucijete koji tip vezbi, da mi oblikovala svoje telo tj zategla misice i vratila kondiciju ...? (trenutno nisam u mogucnosti da idem u nekom sportskom centru,teretani i sl....jer pocela sam da se spremam za prijemni,a i tu je skola tako da u pauzi od ucenja radim vezbe)

Inace ja vodim racuna o ishrani, praktikujem da jedem dosta povrca,voca...
izbegavam grickalice,slatkise i crveno meso(,jer ne odgovaraju mojoj krvnoj grupi).
Jedino sto u zadnje vreme sam pocela da pijem kafu,dan ne moze da mi prodje bez kapucina,jednostavno navukla sam se ...ali potrudicu se da se odviknem od toga....


hvala unapred na odgovoru !!!

180Pitajte ovde - Page 8 Empty Re: Pitajte ovde Čet Jan 28, 2010 8:42 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Ovo je pitanje za Lanu. Sacekajmo da ti ona odgovori. Mozes da ga postavis OVDE ali mislim da ce ga ona videti i ako ostane tu gde jeste. U medjuvremenu razgledaj linkove za vezbanje kao i ceo podforum o Vezbanju. Naci ces zanimljjivih stvari

181Pitajte ovde - Page 8 Empty Re: Pitajte ovde Čet Jan 28, 2010 9:50 pm

Lana

Lana
Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
Evo me, stizem Smile

Tvoje telo je naviklo na jaci intenzitet treninga, pa je nagao prestanak ucinio svoje. Posto si ranije imala dobitnu kombinaciju aerobnog treninga (folklor) i vezbi snage i koordinacije (karate), mozes da nastavis u istom duhu. Preporucujem ti pilates 3x nedeljno i neku aerobnu aktivnost: brzo hodanje, trcanje, sobni ili pravi bicikl. Mozes umesto pilatesa raditi karate vezbe, pod uslovom da imas dovoljno prostora u kuci jer znam da naprednije kate zahtevaju barem 10 kvadrata za pravilno izvodjenje.

Inace, kapucino nije tako los napitak ako ne popijes vise od 2-3 dnevno, pozeljno sa obranim mlekom i minimumom/bez secera.

182Pitajte ovde - Page 8 Empty Re: Pitajte ovde Čet Jan 28, 2010 10:00 pm

AngelWings


Poznata faca
Poznata faca
Heeeeellllllllllllllllppppppppppp!
Ljudi,jel mogu nesto malo da pojedem,jer mi je mnogo lose?Da ne pisem sta sam jela vidite u moj dnevnik.Danas mi je skrobni dan.Hvala u napred.
:faint

183Pitajte ovde - Page 8 Empty Re: Pitajte ovde Čet Jan 28, 2010 10:30 pm

Alex


Novi član
Novi član
Lana ::Evo me, stizem Smile

Tvoje telo je naviklo na jaci intenzitet treninga, pa je nagao prestanak ucinio svoje. Posto si ranije imala dobitnu kombinaciju aerobnog treninga (folklor) i vezbi snage i koordinacije (karate), mozes da nastavis u istom duhu. Preporucujem ti pilates 3x nedeljno i neku aerobnu aktivnost: brzo hodanje, trcanje, sobni ili pravi bicikl. Mozes umesto pilatesa raditi karate vezbe, pod uslovom da imas dovoljno prostora u kuci jer znam da naprednije kate zahtevaju barem 10 kvadrata za pravilno izvodjenje.

Inace, kapucino nije tako los napitak ako ne popijes vise od 2-3 dnevno, pozeljno sa obranim mlekom i minimumom/bez secera.


O hvala na odgovoru !!! hvala
A sta mislite o vezbama koje ste Vi postavili na forumu (tema : Vezbe zatezanja ) ? To je neka kombinacija pilates-fitness...jer bas i ne pravim razliku izmedju ta dva.. Wink
I da li bi mogla nekako da istampam te vezbe,jer ne mogu bas sve odjednom da zapamtim,a kada pocnem da radim onda svaki min moram da gledam koja je sledec .?!.. whistle


Upitanju je samo jedan kapucino dnevno,sa min kolicinom secera..ali bivsi trener nam je branio da pijemo napitke u koje sadrze kofein,zato sam to spomenula Very Happy

184Pitajte ovde - Page 8 Empty Re: Pitajte ovde Pet Jan 29, 2010 1:00 am

Lana

Lana
Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
Alex, vezbe koje pominjes su odlicne za zatezanje i mislim da bi ti bas legle. Generalno mozes da stampas, ali imajuci u vidu da se pokreti veoma brzo nauce - mozda potrosis previse papira ni za sta sunn10

185Pitajte ovde - Page 8 Empty Re: Pitajte ovde Sre Feb 17, 2010 2:34 pm

maja78

maja78
Iskusni setac
Iskusni setac
Da li negde na ovom forumu ima nesto o dijeti Protekal...

186Pitajte ovde - Page 8 Empty Re: Pitajte ovde Sre Feb 17, 2010 2:35 pm

maja78

maja78
Iskusni setac
Iskusni setac
I volela bih da znam Lana kako si uspela da skines toliko kilograma..Sve cestitke..

187Pitajte ovde - Page 8 Empty Re: Pitajte ovde Sre Feb 17, 2010 3:41 pm

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
@maja78 o protekal dijeti nemamo nista

mozes da pogledas u Arhivi Lanin stari dnevnik

188Pitajte ovde - Page 8 Empty Re: Pitajte ovde Sub Feb 20, 2010 6:26 pm

pasha

pasha
I bi profi
I bi profi
Zašto ne mogu da postavim "tickerfactor" u potpis.
Jednostavno mi neda da ga zalijepim!
Suspect

189Pitajte ovde - Page 8 Empty Re: Pitajte ovde Sub Feb 20, 2010 6:35 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Prati ovo uputstvo korak po korak. Za kopiranje ne koristi desni klik misa vec Edit/Copy/Paste..

190Pitajte ovde - Page 8 Empty Re: Pitajte ovde Sub Feb 20, 2010 7:33 pm

pasha

pasha
I bi profi
I bi profi
Hvala sun , uspješno sam sve korake prošla i zalijepila sam "ticker" ali ga i dalje ne vidim ovdje. Sad

191Pitajte ovde - Page 8 Empty Re: Pitajte ovde Sub Feb 20, 2010 7:39 pm

pasha

pasha
I bi profi
I bi profi
Kao da nešto ne štima. Sad sam poslala post i ne vidim ga , promijenila avatar i ništa (opet stari) , postavila ticker u potpis slijedeći uputstva (hvala za ista) ticker se ne vidi... Sad i ovo što pišem , ne znam da li ću uspijeti objaviti . Godinama sam na netu , ovo mi se još desilo nije.
hmmmm
Valjda ću se ušteliti! Smile)))

192Pitajte ovde - Page 8 Empty Re: Pitajte ovde Sub Feb 20, 2010 8:36 pm

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Uspela si Pitajte ovde - Page 8 61920

193Pitajte ovde - Page 8 Empty Re: Pitajte ovde Sub Feb 20, 2010 8:47 pm

pasha

pasha
I bi profi
I bi profi
Vidim , vidim sad ... Odlično ! Ali opet moram mjenjati avatar , ovaj je ipak neprikladan.
Kad li mogu da otvorim svoj dnevnik treniranja i ishrane?

194Pitajte ovde - Page 8 Empty Re: Pitajte ovde Sub Feb 20, 2010 8:50 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Pa mozes da otvoris svoj dnevnik..

195Pitajte ovde - Page 8 Empty Re: Pitajte ovde Sub Feb 20, 2010 9:20 pm

pasha

pasha
I bi profi
I bi profi
Idem sad trenirati , pa poslije , kad završim.
Nego , šta znači ovo : TDEE , ispod vaših avatara????

196Pitajte ovde - Page 8 Empty Re: Pitajte ovde Sub Feb 20, 2010 9:26 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
TDEE je ukupan iznos kalorija koji je tvom telu potreban u toku dana da bi zadrzao sadasnju tezinu.Drugim recima ako zelis da slabis- treba d akonzumiras oko 500 kalorija manje od tvojeg TDEE. Pri njegovom racunanju uzima se u obzir: visina, tezina, uzrast i stepen aktivnosti. Da izracunas mozes OVDE

197Pitajte ovde - Page 8 Empty Re: Pitajte ovde Ned Feb 21, 2010 1:01 pm

pasha

pasha
I bi profi
I bi profi
U poštansko sanduče dobijem obavjest o novom postu na temi koju pratim , ali kad uđem na forum , posta nema . Tek u neka doba, se pojavi i mogu da ga pročitam . A par puta se desilo da odmah vidim post. Da li se i vama slično dešava. Napominjem da mi se ovo do sada nije dešavalo, ni na ijednom drugom forumu.
mf-pcwhack

198Pitajte ovde - Page 8 Empty Re: Pitajte ovde Ned Feb 21, 2010 4:57 pm

lil

lil
Admin
Admin
Nas forum je kompatibilan sa Mozillom . Ne znam koji browser koristis, ali opera ume da kasni .

https://dijeta.serbianforum.info

199Pitajte ovde - Page 8 Empty Re: Pitajte ovde Pon Feb 22, 2010 11:11 pm

AngelWings


Poznata faca
Poznata faca
Htela sam da pitam imam probleme sa mokrenjem i pijem caj od brusnice ali kupujem jedan caj kao prasak i ima sasladjivac sve to zajedno mi mnogo odgovara ne dodajem secer,pa sam kupila sam 3 kesice i htela sam da znam da li da nastavim da ih pijem?

200Pitajte ovde - Page 8 Empty Re: Pitajte ovde Pon Feb 22, 2010 11:37 pm

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
posto je problem zdravstvene prirode nastavi da pijes, ako bas bude uticalo na zastoj u mrsavljenju ,onda mozes da pronadjes neko drugo resenje

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 17]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Sledeći

Similar topics

-

» Pitajte ovde

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu