Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 4 od 4]

76Filmovi "naseg zivota" - Page 4 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Pet Mar 12, 2010 11:10 am

nautilus

nautilus
Aktivni član
Aktivni član
It's complicated je stvarno super!!! hahaha

77Filmovi "naseg zivota" - Page 4 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Uto Sep 21, 2010 7:44 am

Anđelika

Anđelika
Aktivni član
Aktivni član
Od naših mi se sviđa Klopka.
Od stranih Usual suspects, Memento, Pi i naravno, najromantičniji film, Gone with the wind.

78Filmovi "naseg zivota" - Page 4 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Uto Nov 23, 2010 8:59 pm

Jelena17

Jelena17
Aktivni član
Aktivni član
Closer, Don't say a word, My best friend's wedding,...

79Filmovi "naseg zivota" - Page 4 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Čet Feb 17, 2011 3:26 pm

purpleR

purpleR
Aktivni član
Aktivni član
Titanik! Smile

80Filmovi "naseg zivota" - Page 4 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Čet Maj 26, 2011 3:32 pm

Atinicaa

Atinicaa
Aktivni član
Aktivni član
The notebook !
Previshe romantichan, rasplache me svaki put cupidgirl

81Filmovi "naseg zivota" - Page 4 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Čet Maj 26, 2011 4:42 pm

wishwish

wishwish
Aktivni član
Aktivni član
the hours! gledala sam ga... pa ne znam koliko puta. genijalan!
https://youtu.be/tSWzA3CZgb0

82Filmovi "naseg zivota" - Page 4 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Čet Jul 28, 2011 9:40 am

Navataljisha

Navataljisha
Aktivni član
Aktivni član
Jeste, The Hours je jako lep film.

Inače, moj omiljeni je Inherit the Wind, mogu ga gledati milion puta. Smile

83Filmovi "naseg zivota" - Page 4 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Čet Nov 10, 2011 9:28 pm

heru

heru
I bi profi
I bi profi
Skoro sam gledala naš film "Žena sa slomljenim nosem" i zaista sam oduševljena.

84Filmovi "naseg zivota" - Page 4 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Pon Dec 19, 2011 10:47 am

gummy


Aktivni član
Aktivni član
Seven Pounds buhuuuuu

85Filmovi "naseg zivota" - Page 4 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Sub Dec 31, 2011 7:34 pm

Ljubica025

Ljubica025
I bi profi
I bi profi
"lista poslednjih želja" Sa Džekom Nikolsonom i Morganom Frimanom.
Dirljiv Film.Rasplakao me je.

86Filmovi "naseg zivota" - Page 4 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Uto Jul 23, 2013 4:36 am

skinny thoughts.

skinny thoughts.
Aktivni član
Aktivni član
Inače nisam ljubitelj animiranih filmova, ali Despicable Me i Despicable Me 2 su me oduševili. Filmovi su tako divni, preporučila bih ih svakom ko se želi oraspoložiti. Razz

87Filmovi "naseg zivota" - Page 4 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Čet Jul 24, 2014 12:55 am

kalahari

kalahari
Aktivni član
Aktivni član
Monty Python's Life of Brian

88Filmovi "naseg zivota" - Page 4 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Sre Mar 09, 2016 10:05 pm

evica64


Novi član
Novi član
Tema filma po sebi nije lepa , ali ovaj film če vam pokazati da  je u životu koji nije uvek savršen  , ljubav itekako dobrodošla, kao podstrek i nada.Film   Krive su zvijezde -Najbolji ljubavni filmovi   je priča o dvoje tinejdžera koji su  se sreli ali   i zaljubili na grupi za podršku  obolelima od raka.Mene je film iako dirljiv  oduševio,  nadam se da će i vas , koji ćete ga tek gledati

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu