Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 4]

1Filmovi "naseg zivota" Empty Filmovi "naseg zivota" Čet Maj 01, 2008 8:02 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Posto niko nece..evo ja cu...otvaram temu o filmovima koju su nam dragi, drazi, najdrazi..Najbolja scena..itd...
Za pocetka jedna preporuka: ako imate mogucnosti pogledajte psolednji film Nikite Mihalkova "12"..mocan..moooocccaann film..Ja sam zaljubljena u njegove filmove...eto

2Filmovi "naseg zivota" Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Čet Maj 01, 2008 9:48 pm

Gost


Gost
Moja preporuka su dva filma: "Sfera" i "51. država".
Nisu baš nešto naročito poučni, ali se meni jako dopadaju. Very Happy
Sferu sam gledala nekih 7-8 puta.

3Filmovi "naseg zivota" Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Čet Maj 01, 2008 10:35 pm

Gost


Gost
"Kuca cudnih dusa" - mocan i tezak film

"Sijesta" - iz 1988....toliko ischashen film , do poslednjeg minuta nemas pojma sta se dogadja, muziku za film radio Majls Dejvis, plejada savrsenih glumaca i moj favorit Gabrijel Birn

"Bal na vodi" ( nasa verzija, uvek me raznezi potpuno)

4Filmovi "naseg zivota" Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Sub Maj 03, 2008 1:52 am

Gost


Gost
Lele, ja sad vidim ovo! Shocked
Ja volEm naučnu fantastiku, tuču, magiju i slično! Znači filmovi bi bili, X Men, Mortal Kombat, Harry Potter, Gospodar Prstena... Cool

5Filmovi "naseg zivota" Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Ned Maj 04, 2008 9:43 pm

teana

teana
Aktivni član
Aktivni član
Za Sinbada i sve one koji vole magiju i fikciju preporucujem film "STARDUST" koji sam malopre odgledala sa porodicom, mislim da je film nov a pored ostalih igraju i Misel Fajfer i Robert de Niro.

Mozda ne bi bilo lose da ovde i preporucujemo nove dobre filmove koje smo odgledali a ne samo one koji su nam ukrali uzdahe i koji su za sva vremena klasici.

6Filmovi "naseg zivota" Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Ned Maj 04, 2008 10:10 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Stardust je super jedva cekam drugi deo (kazu da ce imati dva produzetka) Very Happy

7Filmovi "naseg zivota" Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Ned Maj 04, 2008 11:11 pm

Gost


Gost
Prateći Teanin predlog, reših da vam preporučim još par filmova koje volim.
Obzirom da ne volim SF (film "Sfera" je izuzetak), akciju, avanture, itd., moj, uvek proveren, izbor su komedije. Very Happy

Opuštajuće, zanimljivo (ko voli, naravno) i rasterećujuće.

Ja, od srca, preporučujem:
- Ace Ventura - Pet Detective
- Ace Ventura "When nature calls"
- Home Alone
- Home Alone 2
- Robin Hood - Men In Tights

Ima još puno komedija, ali ne mogu sad da se setim svega... Uglavnom, mene privlači komedija situacije, kao i humor sa ironijom/sarkazmom i to je ono što preovlađuje u svim ovim filmovima.
Dobro, užasno mi je smešno i kad neko kuka ili cvili u tim komedijama. smesna

8Filmovi "naseg zivota" Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Ned Maj 04, 2008 11:15 pm

Gost


Gost
"Ljubav u doba kolere" ao96


nesto sam posebno inspirisana veceras crtanim filmovima o
silvestru...ima jedna recenica iz tog crtanog filma, gde gica kaze
silvestru ujutro ( nakon sto joj je sivester spasavao zivot celu noc u
kuci duhova), a glasi:

-silvestre, jeli bilo u tvojoj porodici ludaka? smesna smesna



Poslednji izmenio ViA V. dana Uto Maj 06, 2008 2:29 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Samo sam spojila dva posta u jedan. :))

9Filmovi "naseg zivota" Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Pon Maj 05, 2008 3:50 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Obozavam sve od Nikite Mihalkova.
Najvise "Sibirski berberin"
12 nisam gledala pa cu poslusati Sun i potraziti ga.
Domaci izdvajam "Ubistvo s' predumisljajem"

Rado gledam drame, kriminalisticke, biografske...ma mnogo toga..

Zabranila bih horore i sve gde ima krvi i nasilja. brrrr

Najveci utisak: Rasomon od Akira Kurosave. Stari film, radjen u crno-beloj tehnici. Najbolji prikaz istine jednog dogadjaja, vidjen iz vise uglova.
Gledala sam ga dovoljno mlada , na vreme da shvatim da moja istina ne mora biti jedina prava.

10Filmovi "naseg zivota" Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Pon Maj 05, 2008 4:25 pm

Boka

Boka
VIP
VIP
Ja sam za horore, naucnu fantastiku, fantastiku u svakom pogledu, komediju, trilere, akcije, decije, bajkice, crtace...
Ma filmove uopste. A jedini film koji me je bas ostavio bez teksta jos iz detinjstva je cuveni - Jedan dan zivota -
onaj staaari koji se sada vise (ako i puste) ne pusta u pravoj duzini. Samo skracuju nesto grrrr. Gledala sam ga (noviji tj. stari skraceni)
i nije isti osecaj. Mada i takav ne ostavlja ravnodusnost.

11Filmovi "naseg zivota" Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Pon Maj 05, 2008 8:10 pm

Lana

Lana
Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
SF definitivno - ali ne post-apokaliptična vizija budućnosti tipa Mad Max-a, već priče o prosperitetnoj budućnosti planete i čovečanstva. Kao klinka sam maštala o Enterprajzu i Zvezdanoj floti... Taki mi karakter Wink

Inače, volim da pogledam sve redom, a u zavisnosti od trenutnog raspoloženja me nešto oduševi ili zgrozi. Poslednji film koji me je oduševio je suprotan prethodnoj izjavi jer je baš neka post-apokaliptična varijanta: I am legend sa Vil Smitom. Ima jak psiho-momenat!

12Filmovi "naseg zivota" Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Uto Maj 06, 2008 12:21 am

Gost


Gost
teana ::Za Sinbada i sve one koji vole magiju i fikciju preporucujem film "STARDUST" koji sam malopre odgledala sa porodicom, mislim da je film nov a pored ostalih igraju i Misel Fajfer i Robert de Niro.

Odličan je film, slažem se! Very Happy

Sun ::Stardust je super jedva cekam drugi deo (kazu da ce imati dva produzetka) Very Happy

Shocked SUPEEEERRRR!!!! Smile yee



Poslednji izmenio ViA V. dana Uto Maj 06, 2008 2:25 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Samo sam spojila poruke u jednu. :))

13Filmovi "naseg zivota" Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Uto Maj 06, 2008 2:35 pm

Bubi

Bubi
VIP
VIP
E ovako:
Najomiljeniji ,jos iz dijetinjstva, mi je film " ZABRANJENI PLES"
Od kad sam ga gledala sam zaljubljena u ples, u ljubav i u muziku iz tog filma
Najezim se svaki put kad gledam ove dijelove filma:
https://www.youtube.com/watch?v=5VSuCtebBT0
https://www.youtube.com/watch?v=kO4I7i2mSAI&feature=related

Isto mi je veliki utisak ostavio film
"Legenda proljeca" sa Brad Pitt-om
https://www.youtube.com/watch?v=dIcP9BCbPfw&feature=related

Kao i " Ponos i Predrasudi "
https://www.youtube.com/watch?v=_-CED7sWsaw&feature=related

Neizlecljivi romanticar u dusi.... :lo:

14Filmovi "naseg zivota" Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Sre Maj 07, 2008 8:33 pm

Boka

Boka
VIP
VIP
A jel' neko mozda gledao matoru komedijicu - zamka za roditelje ali sa sestrama koje su cetvorke?
Jes' matora al' dooobra.

15Filmovi "naseg zivota" Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Sre Maj 07, 2008 11:30 pm

Blesava

Blesava
Aktivni član
Aktivni član
Ja sam gledala zamka za roditelje sa bliznakinjama (sestrama Olsen) moram pogledati sa cxetvorkama.... zvucxi interesantno! Very Happy

16Filmovi "naseg zivota" Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Čet Maj 08, 2008 8:14 am

sanjan

sanjan
urednik
urednik
Ja preporucujem -Masinist-(triler fantastican film o borbi grize saveti coveka koji je udario autom dete...)film sa K.bejli-om-ako je covek morao da smrsa 35kg za ovaj film onda vredi gledati kao i sve njegove filmove-iluzionisti......surova vremena.-harsh time..
i naravno...(nije film ali...)
BEKSTVO IZ ZATVORA....definitivno gledala sam tri i po serijala po nekoliko puta i bas sam fallinlove :lo: u glavnok junaka serije...a ko nije..



Poslednji izmenio sanjan dana Ned Jun 08, 2008 5:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

17Filmovi "naseg zivota" Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Pet Maj 09, 2008 5:02 pm

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
ja volim da gledam sve, u zavisnosti od raspolozenja, u poslednje vreme najvise,,glupe zenske filmove,, ne opterecuju, volim i trilere i drame, kao mala sam gledala sve kaubojske i filmove sa Brus Lijem

sve sa Densel Washington-om (American Gangster-odlican film)
NOtebook je divan film

Kad jaganjci utihnu

Departed
...................

18Filmovi "naseg zivota" Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Sub Maj 10, 2008 2:50 pm

Pelagija

Pelagija
VIP
VIP
Vidim da je 3B vec preporucila ali moram i ja da ponovim -Ljubav u doba kolere , poslednji dobar film koji sam gledala. Dramaticna prica ispricana na prilicno jednostavan nacin, bez previse srceparajucih holivudskih scena, sa dosta humora, zivotnih situacija koje se mogu zamisliti i slicno.
Inace pravljeno po romanu Gabrijela Garsije Markeza, koji je takodje odlican.

A da, u stvari poslednji ajd da kazem dobar film koji sam gledala je Das parfum, zanimljiv-posebno na pocetku ali kako film tece stvari postaju sve uvrnutije i uvrnutije, za moj ukus previse. Ali i dalje mislim da vredi pogledati.

Etooo... Very Happy

19Filmovi "naseg zivota" Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Ned Maj 11, 2008 12:47 am

Gost


Gost
setih se jos jednog kolji volim: "Sve o mojoj majci" -Almodovar Very Happy

20Filmovi "naseg zivota" Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Ned Maj 11, 2008 1:33 am

lil

lil
Admin
Admin
Parfem - dobar, ali knjiga je neprevazidjena, pa mi to smanjilo dozivljaj .
Ljubav u doba kolere - plasim se da gledam, jer je Markes jedan od mojih omiljenih pisaca (volim uvrnute i iscasene hahaha ) i bojim se da cu se razocarati.

Film koji mene uvek potrese je Visoke potpetice od Almodovara, a i inace volim njegove filmove, Sve o mojoj majci, Kika, Mracne navike, Zena na rubu nervnog sloma itd. ....

Od domacih - Lajanje na zvezde (zal za mladost) i Mrtav 'ladan i Mali svet, volim tako otkacene likove koje spoje u jednu celinu koja ima i smisao i pouku, a da ne pricam o Sabirnom centru, Balkanskom spijunu, Maratonci trce pocasni krug ...

Zatim Od sumraka do svitanja, Petparacke price i Cetiri sobe - znam, znam, otkacen mi ukus, ali ja volim sve dobre filmove koji se meni svide 031 , ali ove bih malo vise izdvojila - dodacu kada se setim jos kojeg klapklap .

https://dijeta.serbianforum.info

21Filmovi "naseg zivota" Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Sre Maj 14, 2008 8:10 pm

Boka

Boka
VIP
VIP
Jel' se, mozda, secate mjuzikla Kosa? A i Meksikanac - sa Bred Pitom je fenomenalan i totalno neobican film.

22Filmovi "naseg zivota" Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Sre Maj 14, 2008 9:56 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Kosa????Pa meni je bila "biblija" jedno vreme..rodih s eu pogresno vreme..ja sam bila "dete cveca" u moru pankera..ahhhh obesen

23Filmovi "naseg zivota" Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Sre Maj 14, 2008 10:24 pm

Ema

Ema
VIP
VIP
Ledeno doba 1 i 2
Drugi deo i zbog savrsene sinhronizacije. Drugi deo sam gledala nekoliko puta tako da vec neke stvari znam napamet.
Fenomenalan "Maratonci trce pocasni krug".

24Filmovi "naseg zivota" Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Sre Maj 14, 2008 10:29 pm

Gost


Gost
ja da potpisem boku i emu ( "kosa" neprevazidjena do danas!!!)

Ledeno doba - ne zna se ko je vise uzivao, dete ili ja!!! Smile

25Filmovi "naseg zivota" Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Sre Maj 14, 2008 10:32 pm

Ema

Ema
VIP
VIP
Ljudi koji nemaju decu (na zalost tu i ja spadam) najcesce ne gledaju takve crtace, ali preporucujem svima da pogledaju bas to Ledeno doba 2 sa srpskom sinhronizacijom.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 4]

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu