Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 4]

51Filmovi "naseg zivota" - Page 3 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Ned Nov 23, 2008 10:05 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
po programu u 22:30h

52Filmovi "naseg zivota" - Page 3 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Ned Nov 23, 2008 10:19 pm

Bubi

Bubi
VIP
VIP
Je li to ovaj film:
Bubi ::
Isto mi je veliki utisak ostavio film
"Legenda jeseni" sa Brad Pitt-om
https://www.youtube.com/watch?v=dIcP9BCbPfw&feature=related

53Filmovi "naseg zivota" - Page 3 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Ned Nov 23, 2008 10:23 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Jeste Bubi, samo ga prevode na razlicite nacine.
Idem da gledam po drugi put.

54Filmovi "naseg zivota" - Page 3 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Ned Nov 23, 2008 10:31 pm

Bubi

Bubi
VIP
VIP
Jak - jak film.
Uzivaj Tajci i za mene, ja nemogu gledati Pink, samo Pink plus, a tu ga nema zagrljaj fallinlove

55Filmovi "naseg zivota" - Page 3 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Pon Nov 24, 2008 2:31 pm

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
Gledala...
lep film,tj odlican
kao sto rece Tajci ,uvek filmove sa B.P. primam sa
rezervom ali na kraju me oduseve...
Kao OKEAN 11 12 13

56Filmovi "naseg zivota" - Page 3 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Pon Nov 24, 2008 5:32 pm

blesa

blesa
I bi profi
I bi profi
Ja volim sve filmove sem naucne fantastike.....

Tri najlepsa filma koja su me skroz rasplakala su "Beleznica"
"Salji dalje"
"Setnja kroz secanje"


sta cu kada sam emotivna ,pa sam plakala i uz ledeno doba hahaha hahaha hahaha hahaha

http://www.myspace.com/cojili

57Filmovi "naseg zivota" - Page 3 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Pon Nov 24, 2008 5:59 pm

lil

lil
Admin
Admin
sta cu kada sam emotivna ,pa sam plakala i uz ledeno doba

..... i mi smo ooo .....

https://dijeta.serbianforum.info

58Filmovi "naseg zivota" - Page 3 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Pon Nov 24, 2008 8:53 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Ja sinoc malo zaplakala...nisam izdrzala

59Filmovi "naseg zivota" - Page 3 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Uto Dec 02, 2008 8:22 am

millica

millica
Poznata faca
Poznata faca
Jeste li gledali film "Marsal" od Bresana?
Ivo Gregurovic kao gradonacelnik na nekom osamljenom ostrvu u Jadranu, gde se proneo glas da se ukazuje Tito (kao sto se Gospa ukazuje), pa bivsi omladinci dosli u turizam, a domacin da bi ih sto duze zadrzao u cilju da zivne ostrvo, organizirao i stafetu mladosti...Dan pre sazvao clanove mesne zajednice pa im tumaci parole koje moraju izvikivati, a zapisao ih i na skolskoj tabli:
" Sve parole se dile na tri grupe, Zivija, Gori i Doli! Na pr.Zivija Tito, Doli fasizam, Gori narodna vlast. Pazite da ne pomisate Gori i Doli..."
Vrhunac smeha je bio kada ti nekadasnji omladinci trce stafetu, a vec jedva hodaju... Film nije ni za koga uvredljiv.
smesna

60Filmovi "naseg zivota" - Page 3 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Uto Dec 02, 2008 8:53 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Pa nisu ti bivsi omladinci jos u fazonu "a jedva mogu i da hodaju". Mozemo mi jos dobro da trcimo, ali sad ne garantujem da ne bi pomesali Gori i Doli Wink . smesna smesna

61Filmovi "naseg zivota" - Page 3 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Uto Dec 02, 2008 3:44 pm

millica

millica
Poznata faca
Poznata faca
Dok su ti matorci trcali sa titovkama i crvenim maramama, meni je sinulo kako bi jedna moja strina rado trcala da joj se pruzi prilika..., i tada sam se tako jako zasmejala da sam pomislila da cu umreti bez daha, na tako glup nacin u bioskopu...kao da sam videla strinu kako trci na tri noge i u suknjici...Joj, film je odlican.

62Filmovi "naseg zivota" - Page 3 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Sub Jan 03, 2009 6:53 pm

natanbe

natanbe
VIP
VIP
City of Angels (Grad andjela)
Nicolas Cage i Meg Rayan - upravo pogledala jos jednom i definitivno je jedan od mojih omijenih.
Uz njega je i Jesen u Njujorku, Engleski pacijent, Razum i osecajnost...
To je samo jedna kategorija mojih omiljenih.

U sledecoj je Dina, Gospodar prstenova, 5 element, Zvezdana kapija, Rat zvezda,Blade Runner sa H.Fordom..

Mojih omiljenih 100 cu jednom postaviti ovde da sada ne nabrajam.

Definitivno ako zelite da osetite bol i ushicenje pogledajte Grad andjela

63Filmovi "naseg zivota" - Page 3 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Sub Jan 24, 2009 10:37 am

natanbe

natanbe
VIP
VIP
Da dodam ja filmove iz dnevnika

Ponovo radi bioskop

Transsiberian – dosta dobar triler , Ben Kingsley,Woody Harrelson i mozda najbolja od njih Emily Mortimer.
Ocena 3+


The Air I Breathe - cudno, zapleteno iskustvo “poslednjeg daha”ispricano kroz kratke price. Volim ovakve filmove, pomalo misteriozne i nedorecene koji navode na razmisljanje. Izuzetan Forest Whitaker, sarmantni i surovi Andy Garcia i iznenadjujuce nekomercijalni ovoga puta Brendan Fraser.
Ocena 4-


Babel - jos malo pa nista,kritike za film su dobre, glumci isto a film je tipican primer kako od dobre price napraviti los film.
Ocena 2+




Jos jedan sjajan film (trilogiju)odgledala ponovo -

Trois couleurs - Bleu,white,Red , majstora Kislovskog - za ljubitelje umetnosti,lepog kadra i muzike a jos bolje fotografije obavezno stivo
baza,

64Filmovi "naseg zivota" - Page 3 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Sre Jan 28, 2009 12:56 pm

bobica2

bobica2
Aktivni član
Aktivni član
[quote="lilit"]

Od domacih - Lajanje na zvezde (zal za mladost) i Mrtav 'ladan i Mali svet, volim tako otkacene likove koje spoje u jednu celinu koja ima i smisao i pouku...

Za ove filmove cista desetka! Manda u Mrtav 'ladan-da puknes od smeha! smesna , a Bogdan Diklic u filmu Mali svet! smesko

A moj omiljeni film je Zivot je lep! Ako niste,obavezno pogledajte i pripremite maramice! Film je italijanski (Vita e bella),Roberto Benigni u glavnoj ulozi. Kad god sam tuzna,pogledam film,isplacem se (posto znam film napamet,pa pocnem da placem od pocetka) i budem kao nova sutra!

Od Pedra Almodovara sam gledala film Pricaj sa njom i totalno je...blesav. Odusevio me! A skoro sam gledala jos jedan njegov film,igra Penelope Kruz,ali ne mogu da se setim kako se zove...pokusacu da nadjem...

Crtani film- Kung fu panda,mislim da bi svi sa ovog foruma bili odusevljeni,bar ja jesam! clap1

65Filmovi "naseg zivota" - Page 3 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Sre Jan 28, 2009 1:14 pm

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
Ha Wally -voli crtani film...Ledeno doba 1,2,3.
Ljubav u doba kolere Very Happy

66Filmovi "naseg zivota" - Page 3 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Sre Feb 11, 2009 12:49 pm

Lana

Lana
Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
U poslednje vreme su na mene ostavili utisak neki ne bas tako lepi i svetli filmovi.

Prvi je domaci, Cetvrti covek, 110% film noir, ali je zaplet vredan Oskara.

Drugi film (tj. 2 filma) koji me je dobrano naterao na razmisljanje jeste Zaitgeist - osnovna verzija i Addendum. Dokumentarac koji, na veoma jedinstven nacin, predstavlja skupinu teorija zavere koje u stvari deluju prilicno realno, dok u drugom delu daje leprsav predlog novog, savrsenog, utopijskog drustva. Mana mu je sto su raspolozivi titlovi na srpskom/hrvatskom veoma lose odradjeni, pa se gubi dosta sustine.

67Filmovi "naseg zivota" - Page 3 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Pet Mar 27, 2009 10:58 pm

cokolada

cokolada
Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
Svima koji nisu gledali preporucujem Ljubav u Barseloni.
Jako je pozitivan i nekako zivot izgleda lepse posle ovog filma Razz
Muzika iz filma je super!

68Filmovi "naseg zivota" - Page 3 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Čet Apr 02, 2009 9:31 pm

Popkica Bebic

Popkica Bebic
Aktivni član
Aktivni član
Bourne Triology,totalno sam se primila na svo to spijuniranje,a i Matt damon tu izgleda kao covek mog zivota...ah.
Twilight mi se opasno dopao.Crveni zmaj,Kad jaganjci utihnu,Hanibal,genijalni filmovi.Treba ih gledati ovim redosledom,onda je sve jasnije,inace procitala sam i sve knjige o Hanibalu Lektoru.Mnogo ga bolje razumes i cak i opravdavas kad shvatis sta je sve preziveo taj covek.
Ocean's 11.12.13 milina zuriti u Dzordza po sat i po. smesna
Tri musketara i Robin Hud moji favoriti otkad znam za filmove,nijedan ih jos nije premasio.
Mulen Ruz - rasplacem se kao ... kad god ga gledam,a ona scena sa pesmom Come what may me raspameti nacisto..i ona kad Satin umire.
Zgodna zena - sto se tako nesto ne desi meni? Very Happy
Kejt i Leopold - bez komentara Smile
Memento - fenomenalna prica,ko nije gledao neka obavezno pogleda.
Talentovani gospodin Ripli mi je ekstra film,ali se toliko uzivim dok ga gledam da me prosto bude sramota kad ga na kraju otkriju.Cudne osecaje izaziva
The Good Shepherd je film koji sam skoro odgledala i odlican je Matt damon i Angelina Jolie.

69Filmovi "naseg zivota" - Page 3 Empty mmmmmmm, filmovi Pet Apr 17, 2009 11:30 pm

Masha

Masha
Poznata faca
Poznata faca
E, ovako Very Happy , mom senzibilitetu najvise prija Kislovski, njegova trilogija, "Tri boje: PLAVO, CRVENO i BELO", a volim i njegove rane radove...volim Bergmana svom dusom i sve njegove filmove, Tarkovskog manje, Nikitu, naravno...Kjubrika, Linca, Istvuda, Kopolu, ponekad Spilberga, Bunjoela, Almodovara...i da ne nabrajam vise. Recju, volim filmove i mislim da je isuvise siroka tema da bih mogla da smestim svoje dozivljaje u jedan film ili scenu Very Happy

70Filmovi "naseg zivota" - Page 3 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Čet Dec 03, 2009 1:54 pm

megi

megi
Aktivni član
Aktivni član
Juce sam gledala VILIN KONJIC sa kevinom kostnerom,mislim da je super 3put ga gledam.Triler.ja sam za sve filmove naravno

71Filmovi "naseg zivota" - Page 3 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Ned Feb 14, 2010 7:00 pm

Hobotnica


Aktivni član
Aktivni član
You've got mail smil43eb2acef0a9e Tom Hanks i Mag Ryan

72Filmovi "naseg zivota" - Page 3 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Pet Mar 05, 2010 11:48 pm

nona

nona
Poznata faca
Poznata faca
od domacih :svi filmovi od bate stoiljkovica(varljivo leto 68)
od stranih: prohujalo sa vihorom,dorucak kod tifanija

73Filmovi "naseg zivota" - Page 3 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Čet Mar 11, 2010 12:38 am

nautilus

nautilus
Aktivni član
Aktivni član
Jao, super!Ja obozavam filmove!!! Smile
Od slatkih ljubavnih komedija pa do horora!Apsolutno sve!I svakom filmu dam sansu i onom za kojeg u najavi znam da je bezveze..Nikad se ne zna!Mogu i da iznenade!
Volim Tarantinove filmove.
Vidim da niko nije pomenuo a sigurno su ga mnogi do sad pogledali- AVATAR!Meni se jako dopao i to pogotovu u 3d varijanti!Sigurna sam da se mnogima svideo!
Crtic koji preporucujem je UP!Preslatki likovi!
ZELENA MILJA, film o zatvorenicima koji cekaju elektricnu stolicu!Plakala sam onoliko puta koliko sam ga gledala!Mada to ne mora da bude potvrda njegovog kvaliteta mf_depressed jer mene je lako rasplakati ali, mislim da ga sigurno vredi pogledati!
Ima puno filmova koje volim, ovi su mi prvi pali na pamet!
cupidgirl

74Filmovi "naseg zivota" - Page 3 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Čet Mar 11, 2010 12:08 pm

okilikilica

okilikilica
Aktivni član
Aktivni član
Filmovi "za dušu"(moji omiljeni), svaki predivan na svoj način:
Amelia Earhart Hilary Swank, Richard Gere, Ewan McGregor,
Motherhood Uma Thurman,
It's complicated, romantična komedija Meryl Streep, Steve Martin i Alec Baldwin,
The Rebound Catherine Zeta- Jones,
The proposal Sandra Bullock and Ryan Reynolds,
The Ugly Truth Gerard Butler i Katherine Heigl.

Za one koji vole kuvanje i celu magiju oko jela (ne gledati na prazan stomak): Julie and Julia Meryl Streep i Amy Adams.

Ko voli emotivne filmove, a uz to voli i životinje, preporuka je film sa Richard Gere-om: Hachiko A Dogs Story

Lake komedije koje "poprave" veče:
sa Jackie Chan-om The Spy Next Door ,
Tooth Fairy sa Dwayne Johnson-om, Julie Andrews, i Billy Crystal.

Za ljubitelje kineskih veština protkanih legendama i magijom:
The Storm Warriors,
Push Chris (nešto okrutnija apokaliptična varijanta) Paul McGuigan, Chris Evans, Dakota Fanning, Camilla Belle.

Za ljubitelje detektiva:
Sherlock Holmes sa odličnim Robert Downey Jr-om i Jude Law-om.

75Filmovi "naseg zivota" - Page 3 Empty Re: Filmovi "naseg zivota" Čet Mar 11, 2010 3:25 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Gledala neke i slažem se, a druge ću odma da zapišem i da dam zadatak deci da mi ih nadju.. Very Happy
Samo onaj sa Ričard Girom - nisam sigurna, ja znam priču o tom psu i ona je tužna..taman mi treba još da se iskidam plačući...

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu