Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 4]

26Insanity workout - Page 2 Empty Re: Insanity workout Uto Feb 08, 2011 10:37 am

Stefan92

Stefan92
Aktivni član
Aktivni član
Ide ide odradio sam i danasnji,radio sam koliko sam mogao,neke vezbe su bile bas teske pa sam morao polovicno da ih odradim whistle
Ali dobro ovo je tek pocetak,sada me malo bole misici na stomaku i nogama,ma meni je bitno da sam dobio volju,i sada sam beli hleb zamenio dvopekom,posto u kraju nema nigde da se kupi integralni smile20

27Insanity workout - Page 2 Empty Re: Insanity workout Uto Feb 08, 2011 10:48 pm

Stefan92

Stefan92
Aktivni član
Aktivni član
Danas sam pio celi dan limunadu umesto vode,naravno bez secera,samo me zanjima da li valja da se limunada pije uvece?
Very Happy

28Insanity workout - Page 2 Empty Re: Insanity workout Uto Feb 08, 2011 11:19 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Vazno je da ti prija uvece, mozes je piti slobodno. bay

29Insanity workout - Page 2 Empty Re: Insanity workout Sre Feb 09, 2011 10:03 am

Stefan92

Stefan92
Aktivni član
Aktivni član
UF,pre treninga sam imao upalu misica,cim sam poceo da radim prestalo je Very Happy
Pre trening sam se merio imao sam 99kg,ja sam za dva dana skinuo pet kg,i pre kada sam bio na dijeti tako u pocetku mi se brzo skinula kilaza Smile

30Insanity workout - Page 2 Empty Re: Insanity workout Sre Feb 09, 2011 10:19 am

Stefan92

Stefan92
Aktivni član
Aktivni član
Razmisljam ja sam nekada unosio i po cetri pet hiljada kalorija a nisam se kretao nesto preterano,obicno bi to bilo kada mama napravi makarone i gulas a ja navalim i jedem to na svakih tri sata,a racunam svaka ta porcija je imala sigurno po hiljadu i nesto kalorija Very Happy
Ovaj forum me je zarazio i otvorio mi oci trckaralo

31Insanity workout - Page 2 Empty Re: Insanity workout Sre Feb 09, 2011 8:29 pm

Stefan92

Stefan92
Aktivni član
Aktivni član
Evo napravih greh zbog neznanja,haha jeo sam integralne stapice i sada ovde pogleda 100gr-200kcal,a ja sam pojeo mozda oko trista,cetristo gerama,sve zbog cure,zapela da to nece da mi skodi muka

32Insanity workout - Page 2 Empty Re: Insanity workout Sre Feb 09, 2011 8:46 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Integralno brasno nije manje kaloricno, samo se brze svari. Ti stapici se kuvaju u ulju i dosta upijaju masnoce, a da su ukusni, bas jesu.
Drugi put ti i cura naprvite kokice i budi bez brige.
whistle

33Insanity workout - Page 2 Empty Re: Insanity workout Sre Feb 09, 2011 9:04 pm

Stefan92

Stefan92
Aktivni član
Aktivni član
Kokice nisu visoko kaloricne? Very Happy
Krivo mi,trudim se i odjedamput napravim ogromnu grasku depressed

34Insanity workout - Page 2 Empty Re: Insanity workout Sre Feb 09, 2011 9:15 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Ako kokice pravis bez ulja, s amalo soli,mnogo su manje kaloricne.
Nije strasno napraviti jednu gresku. Kao sto ne mozemo smrsati od jednog obroka, tako se ne mozemo ni ugojiti.
Stefane, nemoj se opterecivati toliko. Izgubices volju.
Kad tako "pogresis", sledeci obrok neka bude "mrsaviji" i napravices ravnotezu sa kalorijama. Popij sto vise tecnosti i odradi malo sklekova, potrosi taj visak i budi zadovoljan. bay

35Insanity workout - Page 2 Empty Re: Insanity workout Sre Feb 09, 2011 9:44 pm

Stefan92

Stefan92
Aktivni član
Aktivni član
A jesam mnogo opterecen,valjda zato sto se trudim,a neka i ovako nigde ne zurim da smrsam,sto rekoste nece da mi skodi Very Happy

36Insanity workout - Page 2 Empty Re: Insanity workout Čet Feb 10, 2011 12:27 pm

zexy

zexy
Aktivni član
Aktivni član
Hej Stefane...Kako napredujes? Very Happy

37Insanity workout - Page 2 Empty Re: Insanity workout Čet Feb 10, 2011 5:49 pm

Stefan92

Stefan92
Aktivni član
Aktivni član
Lepo,imam upalu misica,i vise kondicije,sada mogu da se uspenjem uz brdo a da se ne zadisem ipak pomaze haha Very Happy
A ti,jesi li dawnloadovala? Very Happy

38Insanity workout - Page 2 Empty Re: Insanity workout Čet Feb 10, 2011 9:56 pm

zexy

zexy
Aktivni član
Aktivni član
Lepo,lepo...Samo napred Wink
Nisam,slab mi je ovde domet,kradem net whistle
Kada dodjem kuci skinucu...Sta si klopao ovih dana?

39Insanity workout - Page 2 Empty Re: Insanity workout Čet Feb 10, 2011 10:16 pm

Stefan92

Stefan92
Aktivni član
Aktivni član
E i ja kradem net cheers
Juce sam doruckovao zitarice i mleko,rucao jaja,vecerao integralne stapice i video koliko imaju kalorija i pokajao se,celoga dana sam pio limunadu dunno
danas sam doruckovao jaja i pio jogurt sa 0% masti,rucao malo kasnije,oko pet(zbog skole,tada sam stigao kuci)rucao sam sardinu iscedio sam ulje,i vecerao sam med i dvopek
Very Happy
Moji rade po celi dan i onda sam prepusten samom sebi,a sutra bi trebalo da idu u nabavku pa sam ih zamolio da mi kupe ribu,danas mi mama kupila brokole pa cu sutra najverovatnije da veceram povrce Very Happy
E da ja u sam gore ispisao glavna jela,a obicno iz dosade jedem:sargarepu,narandze,jabuke,mandarine,ali ne preterujem,i pijem zeleni caj,i gledam da pijem mleko i jogurt uz glavna jela,jaja sam przio na maslinovom ulju,a juce mi bilo krvo za te integralne stabice ali nema veze bili su sa algama,tesim se whistle

40Insanity workout - Page 2 Empty Re: Insanity workout Čet Feb 10, 2011 10:34 pm

zexy

zexy
Aktivni član
Aktivni član
Najjaci si Smile Ako,ako malo limunadice nece skoditi
Njami ribaaaaaaaaaaaaaa...I ja je sutra ruckam.Tuna u sopstvenom ulju,marinirani sampinjoni i malo kuvanog povrca,pridruzi mi se mocking
Laku noc... cheers bay

41Insanity workout - Page 2 Empty Re: Insanity workout Čet Feb 10, 2011 10:47 pm

Stefan92

Stefan92
Aktivni član
Aktivni član
HVALA HVALA 47b20s0
Vazi,hocu Very Happy
Laku noc cheers

42Insanity workout - Page 2 Empty Re: Insanity workout Čet Feb 10, 2011 11:50 pm

vesna75

vesna75
Aktivni član
Aktivni član
Auuuu, sad sam pogledala ove tvoje vezbe (u prvom postu)...kukukuku...ja mislim da bi meni srcka otkazala dizzy1
Jeste da si ti mlad ali ipak mislim da bi trebalo da se posavetujes sa nekim oko toga...Ne zameri na komentaru Very Happy
Naravno, zelim ti uspeh u skidanju kilograma i vraćanju na zdrave navike ishrane bay

43Insanity workout - Page 2 Empty Re: Insanity workout Pet Feb 11, 2011 10:02 am

Stefan92

Stefan92
Aktivni član
Aktivni član
haha,jeste tesko ali nista mi ne fali,imam upalu kada pocnem da se zagrevam prestane,evo sada sam odradio peti trening i opet nisam mogao sve do kraja da odradim,ja stanem kada osetikm da sam iznemogao pa nastavim na sledecoj vezbi,tako pise i u knjizi koja se dobija uz tereninge Very Happy
A pre dok sam drzao dijetu ja sam nekako naglo smrsao,ovo sada mi je malo sporo pa sam nestrpljiv,ali guracu,bolje tako pa da posle ne povratim kilazu Very Happy

44Insanity workout - Page 2 Empty Re: Insanity workout Pet Feb 11, 2011 10:17 am

vemiti

vemiti
I bi profi
I bi profi
Bolje,bolje,znas ti trckaralo

45Insanity workout - Page 2 Empty Re: Insanity workout Pet Feb 11, 2011 11:21 am

Stefan92

Stefan92
Aktivni član
Aktivni član
https://www.youtube.com/watch?v=C3T55kfCXDQ evo transformacija ovog lika,znaci da pomaze,on je skinuo 14 kg,a ja razmisljam da bi mi se oznacavale plocice trebam da imam idealnu tezinu,znaci da skinem 18 kg,ako ne uspem sa insanitiem kupicu dasku za trbusnjake,danasnji trening je bio naporan a sada nemam upalu,ko da nisam dao maksimum,mozda je kasnije dobijem:D

46Insanity workout - Page 2 Empty Re: Insanity workout Pet Feb 11, 2011 11:00 pm

blesa

blesa
I bi profi
I bi profi
Meni se desi da dobijem upalu tek sutradan ili za dva dana..samo vezbaj, super si


Da li bi nekako mogao da mi posaljes te linkove i plan vezbanja ako imas sve to

http://www.myspace.com/cojili

47Insanity workout - Page 2 Empty Re: Insanity workout Pet Feb 11, 2011 11:09 pm

Stefan92

Stefan92
Aktivni član
Aktivni član
http://thepiratebay.org/torrent/5059302/Beachbody_-_Insanity_-_CUSTOM_DVD evo ovaj link,tu imas od 12 gb clipova,i program rada,a na ovom linku imas klipove od 7 gb,sve je isto samo je manji format klipova i nema program rada http://thepiratebay.org/torrent/5032302/Beachbody.com_-_Insanity_Fitness_Programm_Deluxe ,ja sam odatle skidao klipove a sa ovog prvog linka program rada Very Happy

48Insanity workout - Page 2 Empty Re: Insanity workout Pet Feb 11, 2011 11:10 pm

blesa

blesa
I bi profi
I bi profi
Hvala puno, ja cu sve sa ovog prvog posto mi je brz internet

bay

http://www.myspace.com/cojili

49Insanity workout - Page 2 Empty Re: Insanity workout Pet Feb 11, 2011 11:24 pm

Stefan92

Stefan92
Aktivni član
Aktivni član
Nema na cemu,obicno kalendar rada pocinje od ponedeljka pa taman u ponedeljak da pocnes Very Happy

50Insanity workout - Page 2 Empty Re: Insanity workout Pet Feb 11, 2011 11:27 pm

blesa

blesa
I bi profi
I bi profi
Necu jos pocinjati, dovoljan mi je kick box, ali kako ide leto pocinje nenormalna guzva pa cu onda mozda tada primeniti ovo,prvo da dobro proucim

http://www.myspace.com/cojili

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Similar topics

-

» Insanity workout

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu