Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 15 od 17]

351Pitajte ovde - Page 15 Empty Re: Pitajte ovde Uto Jun 28, 2011 2:17 pm

Tamarica

Tamarica
Poznata faca
Poznata faca
Dobrodosla.... bay
I ja sam nova ovde,ali evo par reci od mene,verovatno ce ti to reci i iskusnije forumasice....
Iskucaj 5 poruka i onda ces moci da otvoris svoj dnevnik i da vidis nase,pa ces tamo pisati svoje jelovnike i nacin na koji si odlucila da izgubis kilograme,a ove divne zene ce ti pomoci savetima i reci u cemu gresis,i nadam se da ce ti pomoci u gubljenju kilograma na zdrav nacin.... Very Happy

352Pitajte ovde - Page 15 Empty Re: Pitajte ovde Uto Jun 28, 2011 8:37 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
kisela ::Cao svima!ja sam nova i.....ne znam sta cu!Imam 84.kile na 163.cm visine i jako se lose osecam!Ostavila sam cigarete pre 10 meseci i naprosto se upropastila!Uklonila sam jednu zavisnost ali sam se sada "navukla" na slatkiše!Ugojila sam se za 10 meseci 25.kila!Hitno mi treba pomoć da se rešim kilaže!Šta da radim?

Procitaj tekstove na forumu koji te zanimaju. Pronadji koji bi ti nacin odgovarao za skidanje kilograma koji mnogo brze dolaze, nego odlaze. Budi strpljiva, odlucna i istrajna. Uspeces.
Dobro nam dosla, giverose

353Pitajte ovde - Page 15 Empty Re: Pitajte ovde Čet Jun 30, 2011 9:56 pm

Sonja2410

Sonja2410
I bi profi
I bi profi
Ne ide mi ubacivanje pdf dokumenta ako neko moze da pomogne hvala

354Pitajte ovde - Page 15 Empty Re: Pitajte ovde Čet Jun 30, 2011 10:27 pm

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
uradi convert tog pdf-a u Word ,pa iz onda iz worda prekoriraj u dnevnik copy/paste

355Pitajte ovde - Page 15 Empty Re: Pitajte ovde Čet Jun 30, 2011 10:45 pm

Sonja2410

Sonja2410
I bi profi
I bi profi
ok ako je tako najjednostavnije . Hvala na pomoci.

356Pitajte ovde - Page 15 Empty Re: Pitajte ovde Ned Jul 03, 2011 12:17 am

Minchy

Minchy
Aktivni član
Aktivni član
Ja sam u potpunosti nova na forumu, tacnije ovo je moje prvo ukljucivanje na forum. Ne snalazim se bas najbolje, pa nisam sigurna ni sta najprije da pitam, ali za pocetak me zanima kako da otvorim dnevnik?

Unaprijed hvala!

357Pitajte ovde - Page 15 Empty Re: Pitajte ovde Ned Jul 03, 2011 12:35 am

heru

heru
I bi profi
I bi profi

358Pitajte ovde - Page 15 Empty Re: Pitajte ovde Pon Jul 04, 2011 12:51 pm

dacanbg

dacanbg
Aktivni član
Aktivni član
Da li je ok jesti za dorucak lubenicu ili dinju?

Cula sam da voce ne treba jeste posle 5, ali ja sam dinju pojela sinoc za veceru (oko 8-9), da li sam pogresila?

359Pitajte ovde - Page 15 Empty Re: Pitajte ovde Pon Jul 04, 2011 4:46 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Dinja ima dosta secera i vecini je teska za varenje, pa je boolje izbegavati za veceru. Po nekim teorijama koje prihvataju voce u vecernjim casovima, najboljan je kisela jabuka. Lako se vari, usput trosi kalorije.

360Pitajte ovde - Page 15 Empty Re: Pitajte ovde Čet Nov 10, 2011 10:34 am

vega

vega
Aktivni član
Aktivni član
da li bi moglo vremensko ograničenje za editovanje posta da se poveća na naprimer 24h?
tako bih mogla da u jednom postu pišem jelovnik baš u toku tog dana. ne znam koliko je sada dozvoljeno vreme za edit ali je meni veoma kratko. ne bih da razvlačim jelovik u više postova. zato moram da pamtim od juče (i nešto zaboravim). verovatno nije problem onima koji unapred osmisle jelovnik, ali ne i meni koja samo deo toga znam unapred (ako skuvam kod kuće).
razumem da je cilj ne zbunjivati posetioce promenom, ali ovo je mali forum, njih i nema mnogo. moglo bi ostati zabeleženo vreme kada je bio poslednji edit posta a onaj ko edituje bi bilo lepo da napiše razlog za edit. bar je tako na raznim i mnogo većim forumima.

361Pitajte ovde - Page 15 Empty Re: Pitajte ovde Čet Nov 10, 2011 1:00 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Vega, jelovnik je najbolje pisati na kraju dana, posle svih obroka. Edit moze ostati i ne procitan.
Prosledicu nasem adminu tvoj predlog.
Znas da na vecini velikih voruma ima svega i svacega. Mi smo ovde odlucili da negujemo kvalitet, a ne kvantitet.

362Pitajte ovde - Page 15 Empty Re: Pitajte ovde Pet Nov 11, 2011 10:02 am

vega

vega
Aktivni član
Aktivni član
Hvala Tajči, nadam se da će opcija edita biti uvedena. Ovako mi je zaista bezveze da u toku dana na poslu kada sam praktično stalno za računarom pamtim ili beležim negde offline šta jedem (i kada) pa da uveče kod kuće kada nemam volje da uključim računar to prepisujem u dnevnik ovde. Meni treba zaista online dnevnik. Pošto pokušavam da se prodržavam pravila hrononutricije onda mi je zaista bitno vreme obroka, kao što si mi sugerisala da pišem. Ovih dana sam pamtila obroke ali sigurno sam nešto zaboravila (vreme obroka nisam ni mogla da pamtim).

Pomenula sam svoje iskustvo sa raznih velikih foruma gde je edit opcija vremenski neograničena a gde opet i pored veoma velikog broja forumaša i burnih diskusija takav edit ne smeta - naprotiv! Zato mislim da tek ovde takva opcija ne bi smetala. Mislim da je manja šteta da neki moj post ne bude u potpunosti ispraćen - čak ne očekujem da osim par posetilaca iko to i pročita ili da je nekom moj dnevnik mnogo bitniji nego meni - nego da mi dnevnik bude faličan ili neprecizan - čemu onda dnevnik?

363Pitajte ovde - Page 15 Empty Re: Pitajte ovde Pet Nov 11, 2011 9:39 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
opcija edit je aktivirana ali vremenski ogranicena na 24 casa. taman dovoljno da se ispise jelovnik u jednom danu. drogue-peace

364Pitajte ovde - Page 15 Empty Re: Pitajte ovde Pet Nov 11, 2011 11:00 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Hvala Suncice za 24h.Mozemo sad jesti i celu noc. smesna Wink

365Pitajte ovde - Page 15 Empty Re: Pitajte ovde Sub Nov 12, 2011 10:24 pm

vega

vega
Aktivni član
Aktivni član
hvala za edit - već upotrebljen Smile

366Pitajte ovde - Page 15 Empty Re: Pitajte ovde Sub Nov 12, 2011 10:38 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
47b20s0

367Pitajte ovde - Page 15 Empty Re: Pitajte ovde Pon Nov 21, 2011 1:52 pm

mimi15

mimi15
Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
Pošto sam nova naravno da sam vrloooo zbunjena...želim sve odmah i sada ( kao i manjak tih pustih kilograma, hehehe), dakle može li kratak odgovor po kom principu funkcioniše ovaj forum, hvala puno!

368Pitajte ovde - Page 15 Empty Re: Pitajte ovde Pon Nov 21, 2011 5:58 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Mimi, forum funkcionisena principu podrske za zdravu i dijetalnu ishranu. Tako se i druzimo kroz svoje dnevnike koje ces videti posle petog posta koji napises.
Sve ostale informacije mozes dobiti citajuci interesantne i korisne teme na forumu. bay

369Pitajte ovde - Page 15 Empty Re: Pitajte ovde Pon Nov 28, 2011 10:19 pm

AngelWings


Poznata faca
Poznata faca
Pozdrav devojke! goody Opet sam se vratila,eh dobra stara vremena. Smile Htela sam da pitam da li postoji mogucnost da napravim novi dnevnik?Posto sam videla da onaj stari ne postoji bar ne na sajtu,ne bih njega vracala radije bi novi otvorila.Pa sta kazete?Ljubac!!! grouphuge

370Pitajte ovde - Page 15 Empty Re: Pitajte ovde Uto Nov 29, 2011 10:27 am

angela4

angela4
Aktivni član
Aktivni član
Kako da promenim naziv dnevnika? Mislim da mi treba malo neki 'vatreniji' naziv a158
Inace super su svi smajliji,bas mi se svidjaju cow

371Pitajte ovde - Page 15 Empty Re: Pitajte ovde Uto Nov 29, 2011 12:33 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Angela, nisam sigurna da je to moguce, bez nekog veceg angazovanja administratora .
To "vatrenije" ti daje avatar. Mozes postici i svojim postovima. Sve to skupa, daje potpunu sliku imenu dnevnika.
U svakom slucaju, drago mi je da te spopala vatrenost, samo ti to usmeri na volju puta kojim si krenula i bices zadovoljna. 47b20s0

372Pitajte ovde - Page 15 Empty Re: Pitajte ovde Uto Nov 29, 2011 4:17 pm

AngelWings


Poznata faca
Poznata faca
A jel mogu ja da znam sta da radim? Smile

373Pitajte ovde - Page 15 Empty Re: Pitajte ovde Sre Nov 30, 2011 12:53 am

AngelWings


Poznata faca
Poznata faca
Cao,ja bih da pitam jedno glupo pitanje.Da mogu clanovi da se ukljuce u diskusiji(odnosno davanju ideja)sto se tice dizajna foruma?Da napomenem da nisam ovim nikog htela da uvredim,samo evo pokusavam da zaspim a ne ide.Razmisljala sam na tu temu pa eto pitam.Inace sam polagala web dizajn na faxu pa bi mogla da pomognem.Nadam se da niko nece ovo pogresno da shvati.Jub za sve!

374Pitajte ovde - Page 15 Empty Re: Pitajte ovde Sre Nov 30, 2011 12:02 pm

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
angela4 ::Kako da promenim naziv dnevnika? Mislim da mi treba malo neki 'vatreniji' naziv a158
Inace super su svi smajliji,bas mi se svidjaju cow
Klikni na prvi post(edit) u tvom dnevniku i promeni naslov to je sve bay ,ako nemas tu opciju pusti mi na pp ja cu ti zameniti naslov

375Pitajte ovde - Page 15 Empty Re: Pitajte ovde Sre Nov 30, 2011 12:57 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
AngelWings ::Cao,ja bih da pitam jedno glupo pitanje.Da mogu clanovi da se ukljuce u diskusiji(odnosno davanju ideja)sto se tice dizajna foruma?Da napomenem da nisam ovim nikog htela da uvredim,samo evo pokusavam da zaspim a ne ide.Razmisljala sam na tu temu pa eto pitam.Inace sam polagala web dizajn na faxu pa bi mogla da pomognem.Nadam se da niko nece ovo pogresno da shvati.Jub za sve!
Najbolje da direktno kontaktiras sa administratorom Sun. posalji joj pp sa svojim predlogom. bay

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 15 od 17]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Sledeći

Similar topics

-

» Pitajte ovde

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu