Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Pitajte ovde Empty Pitajte ovde Uto Jun 09, 2009 10:13 am

Makica08


Novi član
Novi član
heyy cao svima,bas sam sad caprkala po netu za neke savete i evo me ovde Smile kao i vecina imam problem sa stomakom, do neke 18god, 2god srednje sk imala sam savrseno ravan stomak s tim sto sam u osnovnoj imala fizicko 2-3x nedeljno i bilo je uvek naravno trcanje, vezbe trckaralo ... e u srednjoj nismo nikad imali fizicko i ja sam prestala da radim bilo kakve vezbe a onda sam pocela i da jedem stalno u 2h ujutru nakon cega bih otisla na spavanje...i naravno imala sam sta i da vidim..stomak se povecavao i naravno pojavilo se salo kako moja majka kaze,mrzim tu rec Sad e onda sam pocela da radim vezbe po pola h svaki dan i tako po jedno mesec dana, e onda ne vidim nikakvo poboljsanje i prestanem i tako stalno...uvek sam bila mrsava nikad nisam imala probleme sa tezinom visoka sam 166cm i imam 55kg...ali ovo me stvarno nervira i cesto imam napade histerije depressed kad vidim moj uzasan stomak..ljudi pomagajte girl cray

Edit : post si napisala u dnevniku nase clanice filipmm . Pretpostavljam da te je naziv dnevnika privukao Very Happy . Ako zelis da otvoris svoj dnevnik, to mozes uraditi ovde. Dobrodosla na nas forum cheers !

Administrator

2Pitajte ovde Empty Re: Pitajte ovde Ned Jun 21, 2009 2:39 pm

Azira

Azira
I bi profi
I bi profi
bay Imam jedno pitanje: odakle preuzimate ove tickere i na koji nacin ih stavljate na svoj post? I ja bih htjela jedan!!! trckaralo joj ovaj smajli mi je presladak hehe

3Pitajte ovde Empty Re: Pitajte ovde Ned Jun 21, 2009 4:32 pm

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i

4Pitajte ovde Empty Re: Pitajte ovde Uto Avg 02, 2011 11:57 am

svetle


Novi član
Novi član
Imam 44 god , visoka sam 174 a teska 105 kg. Pokusavala sam da oslabim brzim dijetama i uspevala sam da skinem po 20 kg da bi de brzo vratile. Sad vise nema strpljenja ni zivaca da pocnem izgladnjivanje. Sta da radim a nemogu da obucem nista u cemu cu liciti na coveka. Razocarana sam i depresivna, pomozite mi.

5Pitajte ovde Empty Re: Pitajte ovde Uto Avg 02, 2011 3:15 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Cao svetl-ice! Znase sta treba raditi, ali kako, to trebas odluciti. Upoznaj se sa temama na forumu. Naptavi jos cetiri ovakva posta i videces nase dnevnike. otvori svoj, pa ce mo imati bolji pristup problematici.
Izgladnjivanje ne vodi pravom resenju, kao ni lose dijete.
Nekih namirnica se treba odreci, a najcesce, njih najvise i volimo. Ako si spremna na odricanja, bez izgladnjivanja, lako je naci nacin.
Sad se informisi kroz forum, ispuni uslov sa 5 poruka, otvori dnevnik, pa da krenemo. bay

6Pitajte ovde Empty Re: Pitajte ovde Uto Avg 09, 2011 3:54 pm

dacanbg

dacanbg
Aktivni član
Aktivni član
Kokice: Nutricionisti tvrde da su one najbolja stvar za ublažavanje nervoze i psihičkog pritiska. Wihovo grickanje i žvakanje pomaže razdraženim nervima da se smire. One su mudar izbor i sa dijetalnog aspekta jer ako se spremaju na pravi način, bez masti, i ako se ne prelivaju kaloričnim dodacima, ne mogu da utiču na liniju. Srednja porcija kokica "kokanih" na vazduhu sadrži samo devedeset kalorija. One su zdrave i za rad creva jer sadrže vlakna.

Izvor: politika.rs

Devojke, kako je moguce da bilo koji nutricionista tvrdi da kokice ne goje?! L07

7Pitajte ovde Empty Re: Pitajte ovde Uto Avg 09, 2011 6:01 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
dacanbg ::......Devojke, kako je moguce da bilo koji nutricionista tvrdi da kokice ne goje?! L07
"Ne goje" ili goje?

8Pitajte ovde Empty Re: Pitajte ovde Uto Avg 09, 2011 6:50 pm

dacanbg

dacanbg
Aktivni član
Aktivni član
Tajci, jesi li procitala tekst? Smile

U tekstu pise da kokice ne goje, a ja pitam: kako je moguce da ne goje?

9Pitajte ovde Empty Re: Pitajte ovde Uto Avg 09, 2011 11:35 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Procitala sam, naravno. Kokice, u poredjenju sa visokokaloricnim namirnicama, mozemo smatrati dijetalnim.Koristila sam ih za veceru, pravljene u aparatu, na vazduhu. Bez ulja i soli. Bilo je efekta. Tako sam pocela skidati visak koji mi se uvek stvara zimi.
Ako goje kokice, onda su tu i zitarice, razne pahuljice koje se preporucuju za dorucak, kao dijetalni obrok.Nije dovoljno samo brojati kalorije. Bitno je i da li ih unosimo namirnicama koje su vlaknaste, pomazu varenje i ciscenje. Te kalorije se sporije "lepe" u organizmu.
Goji sve sto je masno, slatko, obilno... bay

10Pitajte ovde Empty Re: Pitajte ovde Pet Feb 10, 2012 12:27 pm

Garava


Aktivni član
Aktivni član
Drage moje imam 43 godine, visoka sam 172cm i imam celih 130kg, gde sam ih pokupila i kako nakupila neznam :-(((

11Pitajte ovde Empty Re: Pitajte ovde Pet Feb 10, 2012 12:29 pm

Garava


Aktivni član
Aktivni član
Do sad sam mrsavila 3 puta i svaki put skinem na 80kg-90kg i naravno sve vratila i ponesto jos dodala

12Pitajte ovde Empty Re: Pitajte ovde Pet Feb 10, 2012 12:30 pm

Garava


Aktivni član
Aktivni član
Konacno sam i zdravlje unistila-delimicno i eto sad vise nemoram da mrsavim zbog izgleda, nego zbog zivota

13Pitajte ovde Empty Re: Pitajte ovde Pet Feb 10, 2012 12:33 pm

Garava


Aktivni član
Aktivni član
Danas cu otvoriti dnevnik i pokusati da se urazumim.
Nadam se da cemo se druziti i da cete mi pomoci kad krene PMS i kad se pretvaram u samoubicu i unosim tone cokolade i galone coca-cola otrova u organizam.
Znaci tada nemam mozak, samo glad i zelju da gutam slatko.

14Pitajte ovde Empty Re: Pitajte ovde Pet Feb 10, 2012 12:34 pm

Garava


Aktivni član
Aktivni član
Ovde utopljenik u vlastitom salu i vapi za pomoooc

15Pitajte ovde Empty Re: Pitajte ovde Pet Feb 10, 2012 1:08 pm

heru

heru
I bi profi
I bi profi
Dobrodošla! Samo polako, kg nisu došli preko noći pa tako neće ni otići. Otvori dnevnik da se družimo, piši o sebi, a mi smo tu da pomognemo kad zatreba. bay

16Pitajte ovde Empty Re: Pitajte ovde Ned Maj 13, 2012 1:52 am

dracos


Aktivni član
Aktivni član
Au konacno je doslo krajnje vreme da svojih 15kg viška ispratim:-)

17Pitajte ovde Empty Re: Pitajte ovde Ned Maj 13, 2012 12:00 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Dracos, zelim ti da uspes. bay

18Pitajte ovde Empty Re: Pitajte ovde Čet Jan 17, 2013 1:16 pm

godijelji


Aktivni član
Aktivni član
Mene interesuje ako mi neko mozi reci za nestele fitnes da li je jak kalorijski jer ne vjerujem u komercijalizovane preporukei npr u kombinaciji sa jogurtom koji ima mali procenat masti da li je to ok obrok za dorucak ,hvala unaprijed Smile

19Pitajte ovde Empty Re: Pitajte ovde Pet Jan 18, 2013 6:15 pm

godijelji


Aktivni član
Aktivni član
Interesuje me da li je neko upucen u to da se nakon obroka nekih 45 min ne smije piti tecnost uopste

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Pitajte ovde

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu