Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 17]

26Pitajte ovde - Page 2 Empty Re: Pitajte ovde Pet Maj 02, 2008 12:22 am

lil

lil
Admin
Admin
Za taj trenutak sam zivela, sada mogu da se opustim i povedem Edita u moj dnevnik i ...... Smile Smile Smile

https://dijeta.serbianforum.info

27Pitajte ovde - Page 2 Empty Re: Pitajte ovde Pet Maj 02, 2008 12:26 am

Gost


Gost
Fala na Valentina! Very Happy ljubac

28Pitajte ovde - Page 2 Empty Re: Pitajte ovde Pet Maj 02, 2008 12:30 am

Gost


Gost
Molimo, molimo. Very Happy

29Pitajte ovde - Page 2 Empty Re: Pitajte ovde Pon Maj 05, 2008 9:55 am

lulu

lulu
Poznata faca
Poznata faca
Cao drugari,

Kakvi su nam oni poeni..? Sta se boduje, mozemo li znati?
Ja gledala ali nisam videla obavestenje!


Ja sam bila dobra casna rec.. ooo !!

30Pitajte ovde - Page 2 Empty Re: Pitajte ovde Pon Maj 05, 2008 10:09 am

Sun

Sun
Administrator
Administrator
jel ti to mislis sto sam ja isprobavala da dojdem nekako do zvezdica? Al to sam obrisala - nisu zvezdice..mozemo da postavimo opciju poena..al treba da se odgovorimo sta se boduje? Mozda izgubljeni kilogrami? Ne znam, bas me zanima sta drugi misle..

31Pitajte ovde - Page 2 Empty Re: Pitajte ovde Pon Maj 05, 2008 12:16 pm

Bubi

Bubi
VIP
VIP
Ja licno mislim da ovako vlada bolja harmonija na forumu, niko se za nista ne natjece, sve je iskreno i zato mislim da nema potrebe od zvjezdica ili poena, ali dobro, to je samo moje misljenje... svako ima pravo na svoje i ja ga podrzavam u svakom slucaju Very Happy

32Pitajte ovde - Page 2 Empty Re: Pitajte ovde Pon Maj 05, 2008 12:37 pm

lulu

lulu
Poznata faca
Poznata faca
Ma ljudovi nisam ja nista predlagala, vec videh ono dole ... ispod moje slicice...

points.....0/100 i pitam se sta je to? Ja o zvezdama i ne razmisljam mozete staviti sta hocete, a i da ne stavite isto mi je.

33Pitajte ovde - Page 2 Empty Re: Pitajte ovde Pon Maj 05, 2008 12:41 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Ma da..ja sam se samo glasno pitala..ja tako otkrijem neku novu foru, pa mi zanimljivo..jos uvek se ucim, ne zamerite..al posto si ti primetila i pitala - dala si mi ideju da ja postavim tu sugestiju..nista vise..A za zvezdice. hm..dobro je sto ih nemamo, al ja bi da to bude NAS izbor, a ne zato sto ne umem da ih stavim..zato isprobavam...nemojte da se zacudite ako jednog dana SVI postanete Adminsitratori il tako nesto .... smesna

34Pitajte ovde - Page 2 Empty Re: Pitajte ovde Pon Maj 05, 2008 3:12 pm

Gost


Gost
Ja imadem predlog: Ako se, kojim slučajem, poruke uzmu kao kriterijum za ove poenčiće, ja predlažem da se u obzir ne uzimaju poruke iz bircuza.
Znam da su tako radili na mnogim forumima: Da se računaju samo poruke upućene u dnevnicima, receptima, itd. Very Happy

35Pitajte ovde - Page 2 Empty Re: Pitajte ovde Pon Maj 05, 2008 5:54 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Peni se dodeljuju (svoje)rucno..nema sanse da se to napravi automatski..prema tome kriterijum bi trebao d abude nesto lako merljivo..kao kilogrami na pr...I jos: poeni nemaju veze sa statusom - zvezdicama..njih ne mogu da postavim. Embarassed

36Pitajte ovde - Page 2 Empty Re: Pitajte ovde Pon Maj 05, 2008 6:11 pm

Gost


Gost
Ma ja samo da kažem... Embarassed
Sun, nama zvezdice i ne trebaju... Jedino ako je tebi simpatičnije tako...

A ovo za poene... Možda da krenemo kao odbrojavanje? Svako dobije onoliko poena koliko kg trenutno ima; pa onda, za svaki kg manje, dobije poen manje... A? kiss

37Pitajte ovde - Page 2 Empty Re: Pitajte ovde Uto Maj 06, 2008 12:07 am

Ema

Ema
VIP
VIP
Bas se zapitah cemu sluzi onaj "points" pa dodjoh da se raspitam, ali i dalje nisam nista pametnija.

38Pitajte ovde - Page 2 Empty Re: Pitajte ovde Uto Maj 06, 2008 12:40 am

Gost


Gost
Sun ::nemojte da se zacudite ako jednog dana SVI postanete Adminsitratori il tako nesto .... smesna

Toga je već bilo, ahhh bejaše to lepi momenti, prosto sam se osećao uzvišeno! smesna

39Pitajte ovde - Page 2 Empty Re: Pitajte ovde Uto Maj 06, 2008 8:22 am

sanjan

sanjan
urednik
urednik
imam vrlo lep tekst o cuvanju hrane oi odrzavanju higijene zivotnih namirnica i njihovih posuda pa me inetresuje gde da pisem o tome ?
da li pOd hrpu korisnih tekstova...ili?
i jednu novu dijetu -zdrava je -zove de Davincijev kod-koju je on sam sprovodio i drugima pomogao da smsaju...gubi se 0.5- 1 kg nedeljno...cak i postoji knjiga o tome...kod za mrsavljenje...
napisao je Stiven Lansalota...

40Pitajte ovde - Page 2 Empty Re: Pitajte ovde Uto Maj 06, 2008 8:59 am

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Sanjan:Tekst o hrani stavi u Hrpu korisnih tekstova, a dijetu u Meseceve i ostale dijete...
Simbad: mocking
Ema: nicemu :sunny:

41Pitajte ovde - Page 2 Empty Re: Pitajte ovde Uto Maj 06, 2008 4:58 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Poeni izbrisani..izvinjavam se na uznemirenju Embarassed

42Pitajte ovde - Page 2 Empty Re: Pitajte ovde Uto Maj 06, 2008 10:49 pm

velika

velika
Poznata faca
Poznata faca
Sun ::Poeni izbrisani..izvinjavam se na uznemirenju Embarassed

A ja se vec ponadala da cu i ja zbog necega dobiti koji poen i biti nagradjena za nesto, kad ono nista Sad
kiss

43Pitajte ovde - Page 2 Empty Re: Pitajte ovde Čet Maj 08, 2008 11:41 pm

lil

lil
Admin
Admin
velika ::A ja se vec ponadala da cu i ja zbog necega dobiti koji poen i biti nagradjena za nesto, kad ono nista Sad
kiss


Dobila si recept za niskokalorican kolac :klap: ...

https://dijeta.serbianforum.info

44Pitajte ovde - Page 2 Empty Re: Pitajte ovde Pet Maj 09, 2008 3:27 pm

Gost


Gost
Hello! bay
Pozdrav od bolesnika! (Priznajte da ste se nasmejali! mocking )

Videh sekciju "Recepti (razni)", pa bi' da saznam dal' tu mogu da idu i oni manje dijetalni recepti (ovo je eufemizam za "recepti koji su toliko daleko od dijetalnih, da to nije normalno!")...
Imam dosta recepata koje lično volim da spremam (a i niko se nije žalio da ne valjaju), pa bih da ih postavim.
Nemam broj kalorija za njih, pa nisam znala gde ću ih... zbunjen

Može li tu? bay

45Pitajte ovde - Page 2 Empty Re: Pitajte ovde Pet Maj 09, 2008 6:26 pm

Ema

Ema
VIP
VIP
Sta bi sa smajlicima?

Ne mogu da odaberem ni jedne sem onih koji su smesteni u "jos smajlija"? Kada izaberem npr. "veseli", kliknem na OK, opet mi se pojave oni, vec pomenuti!

46Pitajte ovde - Page 2 Empty Re: Pitajte ovde Pet Maj 09, 2008 8:10 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Kategorija "jos smajlija" nema smajlije - to je samo opcija..kad stisnes na vesele pojave ti se veseli a gore ti stoji opcija "jos smajlija"..kad stisnes tuzne - pojave se tuzni..ajde probaj joj jednom - al ne gledaj sta ti pise isperd dugmeta ok nego pogledaj smajlije...na primer: ovo je iz kategorije veselih Very Happy ovo iz tuznih Sad ovo je ljubav :lo: ovoje je smesni Cool i ovo iz kategorije "razni" Idea

47Pitajte ovde - Page 2 Empty Re: Pitajte ovde Pet Maj 09, 2008 8:11 pm

Gost


Gost
Mene ubija to što su mi se ranije pojavljivale sličice smajlija još u toku pisanja poruke, a sad mi stoji samo znakovna interpretacija smajlija...
Npr. : (

48Pitajte ovde - Page 2 Empty Re: Pitajte ovde Pet Maj 09, 2008 8:31 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Pitam te i ovde : da ne ulazis slucajno preko Opere ili neceg takvog..Lilit isto nije videla smajlije kad udje sa Opere.. Ja ih vidim kako znak ali kad napravim preview vidim ih normalno...Bitno je da ih vidis sa desne strane pa mozes da izaberes koji da kliknes...

49Pitajte ovde - Page 2 Empty Re: Pitajte ovde Pet Maj 09, 2008 8:32 pm

Gost


Gost
Vidim ja smajliće sa desne strane sasvim normalno. I normalno biram kategorije.
Samo ih više ne vidim kao sličice dok pišem post - nego ih vidim opisno. zbunjen

50Pitajte ovde - Page 2 Empty Re: Pitajte ovde Pet Maj 09, 2008 8:32 pm

Ema

Ema
VIP
VIP
Dakle, ja sam Embarassed i :geek: . Od sad na dalje i ubuduce :silent:

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 17]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Sledeći

Similar topics

-

» Pitajte ovde

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu