Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 4]

26Cudo ovsenih mekinja - Page 2 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Pet Avg 07, 2009 4:08 pm

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
@mirnisan jeste isto je, nesto vise imas ovde

27Cudo ovsenih mekinja - Page 2 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Sub Avg 08, 2009 10:00 am

mirnisan

mirnisan
I bi profi
I bi profi
coffee ::@mirnisan jeste isto je, nesto vise imas ovde

pada :evil:

:shokiran: glavom o zid nažalost to su prodavaci morali znati.neka nam je nauk da u takvim prodavnicama(ne uvijek)rade ljudi koji nisu strucni.prije nego odemo u prodavnicu zdrave hrane moramo se dobro informisati jer je ocito da necemo dobiti kvalitetnu informaciju o traženom proizvodu.hvala bogu,svi smo pismeni da možemo sami procitati deklaraciju,za to nam nije potrebna nicija pomoc. 47b20s0

28Cudo ovsenih mekinja - Page 2 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Ned Nov 01, 2009 10:12 pm

dacanov1


Novi član
Novi član
Pa onda, da li neko ima iskustva sa tim mekinjama da je smrsao za neko vreme i koliko?

29Cudo ovsenih mekinja - Page 2 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Ned Nov 01, 2009 11:19 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Samo sa mekinjama, ne.

30Cudo ovsenih mekinja - Page 2 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Čet Apr 22, 2010 10:10 pm

Anica92

Anica92
Aktivni član
Aktivni član
Ja koliko god da jedem mekinje i razne pahuljice uprono imam problema sa stolicom.A cula sam da bi takve namirnice bas trebalo da pomognu... dunno

31Cudo ovsenih mekinja - Page 2 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Ned Maj 02, 2010 8:18 pm

branka64

branka64
Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
a koliko Kcal imaju 2 kasike ovsenih mekinja? d040

32Cudo ovsenih mekinja - Page 2 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Sub Jun 12, 2010 6:59 pm

Ana011

Ana011
Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
Naletela sam na wikipediji pa ako nekome zatreba:)

Nutritional value per 100 g
Energy 1,628 kJ (389 kcal)
Carbohydrates 66 g
Dietary fiber 11 g
Fat 7 g
Protein 17 g
Pantothenic acid (B5) 1.3 mg (26%)
Folate (Vit. B9) 56 μg (14%)
Iron 5 mg (40%)
Magnesium 177 mg (48%)
β-glucan (soluble fiber) 4 g

33Cudo ovsenih mekinja - Page 2 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Sub Jul 24, 2010 11:43 am

Akaica


Aktivni član
Aktivni član
koristila sam jedno vreme..i ne znam zastoo sam prestala..xD
To sam za veceru jela..a sad uopste ne veceram Very Happy

34Cudo ovsenih mekinja - Page 2 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Ned Avg 01, 2010 11:30 pm

violetadjuric1

violetadjuric1
I bi profi
I bi profi


ja ih jedem za dorucak gladan

2 sk ovsenih mekinja
2 sk psenicnih mekinja
2 sk suvog grozdja
2 kk meda
1,5 deci vrelog mleka

35Cudo ovsenih mekinja - Page 2 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Pon Avg 02, 2010 7:31 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Kod prehrambenih namirnica, nije bitno samo koliko imaju kalorija, vec i kojom se brzinom vare i da li prociscavaju organizam. U oba slucaja su pozeljne ovsene mekinje i pahuljice.
Po testovima intolerancije na hranu, najcesca neprihvatljiva zitarica je psenica, pa je najbolje izbegavati. Korisnije je dodati u ovsenu kasu malo jecmenih i razenih pahuljica, dodati jednu rendanu kiselu jabuku i sve to prokuvati u vodi ili mleku, samo 1 minut.
bay

36Cudo ovsenih mekinja - Page 2 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Pet Avg 06, 2010 3:50 pm

mesecev sjaj


Aktivni član
Aktivni član
Pozdrav svima, malo sam zakasnila sa ukljucenjem, tema je sjajna i tekstovi su sjani. Interesuje me kako bih mogla koristiti ovsenje pahuljice u cilju smanjenja telesne tezine? Da li neko ima konkretan savet? Tipa - jesti ujutru ili uvece, uz obrok ili pre obroka, to nisam najbolje tazumela? Hvala! sunn10

37Cudo ovsenih mekinja - Page 2 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Pet Avg 06, 2010 9:25 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Ovsena kasa se najcesce preporucuje za dorucak, moze i kao uzina.
One su samo deo nacina ishrane za skidanje kilograma.
Vecera je najbolja sa laganim mesom, ili nesto od mlecnih proizvoda, ili 1 jaje...uz salatu i da ne bude kasno.

bay

38Cudo ovsenih mekinja - Page 2 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Sub Avg 07, 2010 1:15 am

Natashica


Novi član
Novi član
Ja sam imala pakovanje mekinja od 250 grama,i jela sam ih pre dorucka u jogurtu jednu kasiku,nije neki ukus,ali pomaze mrsavljenju... I posle podne oko 17 h,pre vecere l umesto nje ... Sutra cekam pa da kupim novo pakovanje,ovo sam potrosila xD :* Very Happy

39Cudo ovsenih mekinja - Page 2 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Sub Avg 07, 2010 10:40 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
To ti moze biti dorucak, dodaj jos kasiku mekinja, naseckaj suvog voca 9grozdjice, suve kajsije, sljive, moze i sveza izrendana jabuka) ili orasastih plodova(orasi, bademi....) pa ce ti biti ukusnije.

bay

40Cudo ovsenih mekinja - Page 2 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Sub Avg 07, 2010 12:28 pm

mesecev sjaj


Aktivni član
Aktivni član
Sjajne ste! sunn10 Hvala na odgovorima!
Da li mozete da mi kazete kakve ste rezultate postigle i za koje vreme? Pitam, da bih znala sta da ocekujem, da ne bih odustala pre vremena. lil

41Cudo ovsenih mekinja - Page 2 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Ned Avg 08, 2010 3:57 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Bez obzira na uspeh i neuspeh drugih, trea da verujes da ti mozes najbolje. To je najsigurniji put dop dobrih rezultata, ako se pridrzavas nekih pravila koje si sebi postavila, koje nemaju yo yo efekat i da ti bude vazno ne samo koliko kalorija unosis, vec i da se zdravo hranis, i da obavezno imas dovoljno fizickih aktivnosti.

Ako napises jos tri poruke, a to znaci da nam se zelis pridruziti, videces nase dnevnike i tu mozes saznati kako ko napreduje. Mozes otvoriti svoj dnevnik, pa ce mo imati tvoje mesto da razmenimo iskustva. cheers

42Cudo ovsenih mekinja - Page 2 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Pon Avg 09, 2010 3:51 pm

mesecev sjaj


Aktivni član
Aktivni član
Tajci,znam da je to individualna stvar koja zavisi od bezbroj faktora. Obzirom sa imam prekomerenu tezinu i da se kako obiicnno kazu puniji "sve lepi", koja kolicina je dozvoljena u toku dana a da ne pocnem da se debljam? Ja sam pocela sa dve kasike ovsenih mekinja i 2dl jogurta ujutru. Za samo tri dana primetila sam da je praznjenje creva cesce nego ranije. Izmedju ostallog i ovo mi je bio veliki problem. Da li je potrebbno unostitii vise vode u toku dana? Hvala Very Happy

43Cudo ovsenih mekinja - Page 2 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Pon Avg 09, 2010 4:26 pm

Zizue10

Zizue10
I bi profi
I bi profi
Preporučljivo je piti 2l vode dnevno (pritom se misli na čistu ,prirodnu vodu,ne Coca Colu,ne sokiće,niti išta slično).Negde sam čitala 6-8,negde 8-10 čaša,ali mislim da je 2l optimalno za zdravu osobu.Naravno,u ovim vrućinama ,organizam traži više vode.Takođe,i ukoliko vežbaš,potrebno je da unosiš više tečnosti od prosečno neaktivne osobe. cheers

44Cudo ovsenih mekinja - Page 2 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Pon Avg 09, 2010 10:55 pm

mesecev sjaj


Aktivni član
Aktivni član
Moj problem i jeste u tome sto sam prestala da vezbam. Tada sam i pocela da dobijam kilograme, trenutno se slabo krecem, sto nikako ne ide uz moj temperament.Inace, pijem oko 2l vode u toku dana. Izbacila sam slatkise,hleb,gazirano,grickalice, voce samo ujutru, ubacila sam mekinje i dva sata brzog hoda /od danas/ Very Happy Drage moje devojke, drzite fige!

45Cudo ovsenih mekinja - Page 2 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Pon Avg 09, 2010 10:57 pm

mesecev sjaj


Aktivni član
Aktivni član
Kako se otvara dnevnik? Very Happy

46Cudo ovsenih mekinja - Page 2 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Ned Avg 15, 2010 11:01 pm

lil

lil
Admin
Admin
mesecev sjaj ::Kako se otvara dnevnik? Very Happy

Ako si jos zainteresovana za otvaranje dnevnika, idi na ovaj link, klikni na dugme post new, napisi naslov svog dnevnika, zatim u prozor za tekst nekolio reci o sebi i klikni na posalji i eto ... onda cemo mi da ti svracamo, a ti ces da nam kuvas kafu Very Happy ... cheers

https://dijeta.serbianforum.info

47Cudo ovsenih mekinja - Page 2 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Uto Jan 11, 2011 4:18 pm

Ljubica025

Ljubica025
I bi profi
I bi profi
ja sam kupila zobene klice,tako piše na ambalaži,po opisu koji sam ovdje vidjela meni to liči na mljevenu zob.ima dosta ljuspica ali nisu samo ljuspice,bilo kako bilo sa malo jogurta pomješane super su za probavu.jedem to naveče.

48Cudo ovsenih mekinja - Page 2 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Sub Mar 12, 2011 11:27 pm

Rada


Novi član
Novi član
Da li moze neko da mi kaze gde tacno ima da se kupi ovsene mekinje na meru u Beogradu?

49Cudo ovsenih mekinja - Page 2 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Sub Mar 12, 2011 11:51 pm

blesa

blesa
I bi profi
I bi profi
ima ih u bilo kojoj zdravoj hrani...ne znam iz kog si dela beograda ali ima ih svigde

http://www.myspace.com/cojili

50Cudo ovsenih mekinja - Page 2 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Ned Mar 13, 2011 12:46 am

Rada


Novi član
Novi član
Sa Vozdovca sam.Od 10 radnji u koje sam usla nijedna nema na merenje.Pa zato bi volela da saznam u koje vi idete da odem tamo.Hvala

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu