Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 4 od 4]

76Cudo ovsenih mekinja - Page 4 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Sre Dec 23, 2015 8:17 pm

anci59


Aktivni član
Aktivni član
da li je neko imao pozitivno iskustvo sa ovsenim mekinjama u smislu gubljenja tezine

77Cudo ovsenih mekinja - Page 4 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Čet Dec 24, 2015 11:31 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Gubljenje tezine je kompleksniji proces. Ovsene mekinje su samo manji faktor. Pomazu varenje, praznjenje...nisu lose kao jutarnji obrok. bay

78Cudo ovsenih mekinja - Page 4 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Čet Dec 24, 2015 7:25 pm

anci59


Aktivni član
Aktivni član
hvala bez pravilne ishrane i restrikcije nema gubljenja kg.

79Cudo ovsenih mekinja - Page 4 Empty Re: Cudo ovsenih mekinja Čet Dec 24, 2015 9:31 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Anci, nema ni posle. Odrzavanje je slicno kao skidanje viska..

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu