Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

Ljubica025

Ljubica025
I bi profi
I bi profi
Pozdrav i tebi Senka cheers

silvy31


Novi član
Novi član
Cao, ja sam Silvy,upravo sam postala clan,treba mi podrska pre svega,a i po neki savet je dobrodosao. Hvala

Dunjolina flautolina

Dunjolina flautolina
Novi član
Novi član
Pozdrav svima od Dunjoline flautoline! reading

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Pozdrav, raskomoti se i uzivaj chearleader

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Pozdrav i tebi Dunjolina bay

sigma

sigma
Iskusni setac
Iskusni setac
Dobro nam dosli svi novi clanovi....na pravom ste mjestu.. grouphuge

tanjabojanic1

tanjabojanic1
Novi član
Novi član
Pozdrav svima. Nisam planirala da se pridruzim, ali trazeci korisne savete, naisla sam na ovaj forum i nisam mogla da odolim. Nadam se da cu uz vasu pomoc pre svega postici da se hranim i osecam bolje, a ako uz to jos i skinem desetak kilograma do 1. februara sledece godine, bicu odusevljena. Pocinjem sa 69 kg...

ao96

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Tanja, dobro nam dosla. giverose
Posle 5-te poruke, videces nase Dnevnike i moci otvoriti tvoj, pa da krenemo sa podrskom. bay

zabica_caca

zabica_caca
Aktivni član
Aktivni član
Pocela Un dijetu OPET iz pocetka u nadi da ce biti uspesna. Smile Sta vi mislite o vodjenju dnevnika ishrane i da li je to potrebno?

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Dnevnik daje kvalitetniju samokontrolu unosa namirnica. Cesto nesto poruckamo usput i nismo svesni koliko to moze biti neprimecen unos viska kalorija. U dnevniku imamo uvid, ako sve zapisemo.
Kroz dnevnik dobijamo dobronamernu kritiku za greske i to je pozeljna podrska ostalih clanova foruma. Mnogima se u pocetku cini da to nije potrebno, ali se vremenom uvere da je pozeljno.
Kroz dnevnik imamo uvid u razne jelovnike, pa nam i to moz ekoristiti kao ideja kako da napravimo svoj.
Dnevni pruza i druzenje sa osobama koji prolaze istu borbu sa ishranom i viskom kilograma.
Sve ovo ukazuje da je dnevnik potreban, a ja ne znam ni jedan primer koji govori da je suvisan.

UN dijeta zahteva edukativan pristup. Potrebno je nauciti sastav i odnos namirnica jedna na drugu. N aosnovu toga praviti jelovnike prilagodjene odredjenom danu.
Vazan je i vremenski raspored obroka.

Kao u svaku dijetu, tko i uz UN ne treba izostaviti fizicku aktivnost, dovoljan unos tecnosti i istrajnost.






zabica_caca

zabica_caca
Aktivni član
Aktivni član
Hvala na savetu. Wink

zabica_caca

zabica_caca
Aktivni član
Aktivni član
Vreme i obaveze mozda ne dozvoljavaju da se posvetim tome u potpunosti, ali potrudicu se kako bi imala sto bolji uspeh i sto manju brojku na vagi. Smile

dusa

dusa
Aktivni član
Aktivni član
zdravo svima ja imam neki strasan visak,hm,10 kg.ali imam mali problem zbunjen moj muz itekako voli da jede sve i slatkise i slanise,i nikako nemogu da spremam za njega a da ja ne jedem jer boze kako spremiti jedan tanjir ili malu malecku tortu samo za njega smile20 Tako da nemogu da istrajem ni u jednoj dijeti.Evo pocela sam dukan dijetu pa ide tesko,on ne voli piletinu,hm.. nerviras me Sta raditi?Ali guram nekako,nemam bas mnogo vremena za ovaj forum ali ukljucicu se povremeno,treba mi podrska.pozz flower

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Dusa, imas problem svih nas.Tesko je sesti za primamljivu trpezu i odoleti.
Ne zelim te pokolebati u izboru dijete.Dukan , kao i nekoliko prihvatljivih dojeta mogu dati rezultate, ali uz mnogo odricanja, planiranja, prilagodjavanja...Pokusati treba i zelim ti da uspes, ako ne, moj savet ti je:
da se odreknes ipak slatkisa,
da za rucak i veceru iskljucis hleb.
Za rucak da smanjis testenine, a za veceru da ih ne konzumiras.
Ako bas moras podeliti tortu sa muzem, neka to bude u jutarnjim satima.
Vecere da budu najkasnijedo 19h-20h.
Veliku ulogu u gubitku kalorija imaju kombinacije namirnica. Nikad ne sastavljaj proteine i UH.
Nadji vremena za fizicke aktivnosti-setnje, vezbe, moguce teretana.
Pij dosta vode, 1-3 solje zelenog caja u toku dana i limunade.bez secera.
Sad ulazis u godine kad se najlakse ugojiti, pogotovo ako nemas neku rekreaciju.
Uglavnom, to je to.
pozdrav sunn10

dusa

dusa
Aktivni član
Aktivni član
Mnogo hvala na savetima,bas su mi potrebni,a i muz ima viska pa bi i on mogao sa mnom tako,ali ga je tesko ubediti.Iskreno njemu ne smetaju moja kila ali verujte toliko ljudi mi je reklo aaaa sto si se ti ugojila tako da sam se bas opteretila! dizzy1 Nadam se da cu uspeti polako da skinem koje kilo..pozz flower

dusa

dusa
Aktivni član
Aktivni član
da li postoji ovde forum o Dukan dijeti,pokusala sam uci u meseceva dijeta i ostale dijete ali nemogu,zasto? dizzy1 Nova sam pa se jos bas ne snalazim. Shocked hvala.

dusa

dusa
Aktivni član
Aktivni član
posle 5 poruka otvaram sve teme ,a sta mislite o caju od kukuruzne svile umesto zelenog,posto neznam za koji zeleni caj da se opredelim ima ih toliko od raznih proizvodjaca,neznam koji je najbolji. zbunjen

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Dobrodosla Za sve clanove foruma i one koji ce to tek biti ! - Page 2 835113 Jesi li se snasla sada kada imas vise od 5 poruka? Evo ovde je Dukan dijeta https://dijeta.serbianforum.info/t1126-dukanova-dijeta-tajna-francuske-mrsavosti , a ovde imas nesto o zelenom caju https://dijeta.serbianforum.info/t724-zeleni-eaj . Slazem se sa Tajci i mislim da bi ti to najbrze donelo rezultate bez jo jo efekta. U svakom slucaju zelim ti puno uspeha i ako budes zelela mozes otvoriti svoj dnevnik ishrane,da te bolje pratimo. Za sve clanove foruma i one koji ce to tek biti ! - Page 2 835113

dusa

dusa
Aktivni član
Aktivni član
hvala flower

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Tvoji proslogodisnji rezultati su stvarno za divljenje. Podrska je najmanje sto ti mozemo pruziti i od srca ti zelim uspeh. Tvoj uspeh je dokaz da se zaista moze smrsati na tako dobar nacin. Veruj u sebe i idemo do pobede. 47b20s0

dusa

dusa
Aktivni član
Aktivni član
Sta tacno znaci TDEE ,i dali ima negde na ovom forumu nesto vise o tome? Nisam jos pronasla. zbunjen Pozdrav svima,divne ste devojke!! girl_in_love

heru

heru
I bi profi
I bi profi
Tdee-dnevni unos kcal koji je potreban da ostaneš na istoj kilaži
Ako od tog broja oduzmeš 500 (unos ili potrošnja) gubićeš oko pola kg nedeljno.

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
TDEE (Total Daily Energy Expenditure) je ukupan broj kalorija koje naš organizam potroši za 24h, uključujući sve dnevne aktivnosti . Ako je vas dnevni kalorijski unos na nivou TDEE-a , onda održavate telesnu tezinu

Mozes OVDE videti kalkulatore za izracunavanje.

dusa

dusa
Aktivni član
Aktivni član
flower hvala.. bay

kasper

kasper
Aktivni član
Aktivni član
Cao svima.
Nadam se da cemo se lepo druziti na ovom putovanju.
Kasper

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Similar topics

-

» KOJI SU VASI TRIKOVI

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu