Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1dijeta i lepota Empty dijeta i lepota Pon Dec 10, 2012 6:03 am

nema-pojma

nema-pojma
Aktivni član
Aktivni član
nemaju veze. Ako si stariji i debeo izgledaćeš mlađe i zategnuto ako si stariji a mršav izgledaćeš matoro. neko je lepši debeo nego kad smrša a neko je lepši kad smrša. U krajnjoj granici ako su ružni samo debeli onda ispada da su svi normalne težine lepi što nije tačnoo. Dijeta je u modi previše. ako imaš problem mršaj ako oćeš biti lep a ružan si onda promeni želju jer baviti se onim šta ne možeš da promeniš je apsurdno

2dijeta i lepota Empty Re: dijeta i lepota Ned Jan 27, 2013 11:14 am

heru

heru
I bi profi
I bi profi
Ishrana i te kako može da utiče na lepotu. Naravno, ne može da promeni crte lica, kriv nos, boju očiju itd. Ali ten, kvalitet i sjaj kose, noktiju zavisi od načina ishrane.
To što neko kad smrša izgleda ispijeno, izborano je zbog nedovoljno dobrih masti u ishrani. I nedovoljno fizičke aktivnosti.

3dijeta i lepota Empty Re: dijeta i lepota Ned Jan 27, 2013 11:41 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
nema-pojma, u pravu si da dijeta ne mora doprinositi lepoti, ali je lepota jak stimulans, pa se zato cesto taj izraz koristi uz dijete.
Vazno je naci svoj motiv, doneti odluku i biti odgovoran prema sebi.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu