Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Dijeta za gojenje Empty Dijeta za gojenje Sub Jun 12, 2010 7:01 pm

Stefan


Aktivni član
Aktivni član
Pozdrav od novog clana , mene Very Happy

Listao sam tu i tamo forum da vidim sta sve ima zanimljivo i naisao sam na puno korisnih informacija koje cu ubuduce citati dosta vise vec prvom prilikom kada budem imao vremena . Medjutim nisam nasao nigde na forumu dijetu za gojenje, a to mi je i potrebno. Naime imam 18 godina visok sam oko metar i devedeset a imam oko 65kg sto me uzasno nervira, mislim i mi muski bronemo o fizickom izgledu i kako nam neka stvarcica stoji ma koliko to delovalo bezveze zenama Very Happy Potkovan sam nekim osnovnim stvarima o tome sta treba da jedem ali bez obzira na to, ja promene ne vidim . Znam da je i sad period kada se moje telo razvija ali tezine nema nigde, a priznacu da jedem mnogooo, majka mi je pre neki dan rekla "Vodicu te kod lekara da vidim da li imas gliste" u sali, pa mi je palo na pamet mozda imam, ali nemam nikakvih simpotam ... Dakle nikakvih zdravstvenih problema nemam da se razumemo ovo je cisto radi sebe i svog izgleda pitam ... Pa ako bih mogao da dobijem po neki savet ili uput .


Hvala , Stefan . cheers

2Dijeta za gojenje Empty Re: Dijeta za gojenje Sub Jun 12, 2010 7:03 pm

Stefan


Aktivni član
Aktivni član
Dodao bih jos da su mi oba roditelja "mrsavci", pa kontam ima udela i genetike u celoj prici, jedni govore ubrzani metabolizam , bla bla ... Ali ja se zelim ugojiti yee

3Dijeta za gojenje Empty Re: Dijeta za gojenje Ned Jun 13, 2010 10:40 am

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
Stefane, dobrodosao Very Happy

mi ovde svi imamo problema sa viskom, tako da dijetu za gojenje neces naci, ali mozes da nam pises sta i koliko jedes, pa da vidimo, mozda jedes malo

uglavnom za lepo oblikovano telo ,vezbanje je glavna stvar,a za to se obrati Lani na podforumu vezbanje

4Dijeta za gojenje Empty Re: Dijeta za gojenje Ned Jun 13, 2010 4:16 pm

Stefan


Aktivni član
Aktivni član
Pa generalno sam siguran da se ne hranim najzdravije ali bas zato treba da ocekujem visak kilograma Very Happy Evo recimo danas sam omandao tanjir supe, oko 12 cevapa, i nesto malo musake za rucak , i 2 parceta hleba whistle Doruckovao przena jaja , pojeo samo dva ali to je zato sto ih ne volim . Mogao bi neko da barem proba da sastavi ovakvu dijetu, zanimalo bi me kako bi to izgledalo . trckaralo

5Dijeta za gojenje Empty Re: Dijeta za gojenje Ned Jun 13, 2010 4:26 pm

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
sa gojenjem je sve samo suprotno od mrsavljenja, znaci jedes vise nego sto ti treba unosis vise kalorija nego sto trosis i prosto se gojis, ali to ne znaci da bi trebalo da popijes 2l coca-cole, 3 big mmeka i kg sladoleda, mislim mozes i tako i ugojices se ,ali sigurno ti nije cilj da postanes gojazan i narusis svoje zdravlj, vec da imas lepo,skladno misicavo telo

zato sam ti i rekla da pitas Lanu za vezbe + malo pojacana ishrana proteinima, povrcem i vocem i nabacices masu, a ne bespotrebno salo

EDIT: rucak je generalno OK , ne znam da li su cevapi pravljeni od cistog mesa ili kupljeni (tu je razlika) i naravno nedostaje SALATA, obavezno sveze povrce

isto uz dorucak uz jaja bi trebalo da jedes povrce, paradajz,krastavac, luk, mozes beli sir,parce ili 2 hleba

6Dijeta za gojenje Empty Re: Dijeta za gojenje Ned Jun 13, 2010 5:30 pm

Lady

Lady
I bi profi
I bi profi
Ja bi još i dodala voća, sušenog voća i orašastih plodova, povećati jaja i mliječne proizvode i kruh-ali nemoj pretjerati s njim.
Zasad mi je to palo na pamet.

7Dijeta za gojenje Empty Re: Dijeta za gojenje Ned Jun 13, 2010 6:16 pm

Stefan


Aktivni član
Aktivni član
ladyg ::Ja bi još i dodala voća, sušenog voća i orašastih plodova, povećati jaja i mliječne proizvode i kruh-ali nemoj pretjerati s njim.
Zasad mi je to palo na pamet.

Salatu isto jedem, sinoc sam recimo omandao pola cinije one salate krastavac + kiselo mleko ne znam kako se zove, isto to sam i uz rucak jeo, samo malo manje Very Happy

Dakle da povecam unos jaja i mlecnih proizvoda, susenog voca .... Sta treba da se izbegava od hrane Dijeta za gojenje Treeswing ?

8Dijeta za gojenje Empty Re: Dijeta za gojenje Ned Jun 13, 2010 9:12 pm

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
Povecaj unos UH ...
mada generalno nista ne treba izbegavati samo svesti na normalnu kolicinu ,mada najbolje ti decko pravac nutricionista ,pa lepo krv i t4 t3 tsh i sve ostalo sta treba na analizu pa kod cika doktora i on ce najbolje da odredi sta tebi treba da 'uspori'tvoj metabolizam i pobedi tvoj genetski kod mrsavosti...eto...

9Dijeta za gojenje Empty Re: Dijeta za gojenje Ned Jun 13, 2010 11:29 pm

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
izbegavaj preradjene UH tj slatkise, slanise, gazirana pica i brzu hranu

10Dijeta za gojenje Empty Re: Dijeta za gojenje Pon Jun 14, 2010 7:44 pm

Stefan


Aktivni član
Aktivni član
coffee ::izbegavaj preradjene UH tj slatkise, slanise, gazirana pica i brzu hranu

A jedno pitanje jos, jel to u dom zdravlja da idem kod nutricioniste ili kako ?

11Dijeta za gojenje Empty Re: Dijeta za gojenje Pon Jun 14, 2010 9:14 pm

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
mozes prvo kod lekara opste prakse,uzmes uput za analizu krvi urina, vidi sa lekarom sta jos i onda mozes da trazis uput za Centar za dijetetiku (mislim da se tako zove),pa nutricionista moze sve detaljno da ti kaze,predlozi jelovnik i sl.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu