Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Citrus dijeta Empty Citrus dijeta Pet Mar 02, 2012 2:03 am

Klarisa


Aktivni član
Aktivni član
Zdravo!Otvorila bih novu temu o citrus dijeti posto nisam uspela da nadjem nista o njoj na ovom sajtu a jako mi se dopada.Citrus ili kako je neki zovu bolnicka dijeta prija mom organizmu i zato bih volela da cujem i ostala iskustva u vezi sa njom.
Inace,ja imam 24 godina,imam trenutno 74 kilograma i visoka sam 177 cm.
Oduvek mi je tezina varirala od 62-65 kilograma,sto je za moju visinu bilo taman.Super sam izgledala.A onda pre pet godina pocela sam da se gojim naglo.Naravno,pocela sam da jedem mnogo vise nego ranije,nije doslo samo od sebe. smesna
Septembra prosle(2011)godine imala sam devedeset kilograma.I onda sam resila da promenim nacin israne i da vratim svoje telo u normalu.Pocela sam sa citrus dijetom i za 15 dana,koliko se ona drzi)izgubila nekih 5 kg.Naravno to se nije videlo na meni.Posle nje,prestala sam sa vecerom dok sam za dorucak i rucak jela sve normalno.Za Tih tri meseca bez vecere izgubila sam jos 5-6 kg.Naravno za sve vreme praktikovala sam setnje barem jednom dnevno.Kasnije posle toga resila sam da ponovo drzim citrus dijetu,jer mi je ona stvarno pomogla da izgubim prvih pet kilograma ,koji su najtezi.Svaki pocetak je tezak.Smile)Trenutno imam 74 kilograma i nadam se da cu se vratiti jednom na staru kilazu.Danas mi je 5 dan citrus dijete pa ako ima koga zainteresovanog za podrsku,javite se.Smile))

2Citrus dijeta Empty Re: Citrus dijeta Pet Mar 02, 2012 7:48 am

Puž

Puž
Aktivni član
Aktivni član
Dobro došla. Very Happy
Ispiši još 4 porukice pa ćeš moći da otvoriš svoj dnevnik u drugom delu foruma. Very Happy

3Citrus dijeta Empty Re: Citrus dijeta Pet Mar 02, 2012 6:13 pm

Lana

Lana
Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
Dobro nam dosla Very Happy

Meni licno citrus dijeta nikakvo dobro donela nije - cak sam se na istoj i onesvestila, mada ja uvek guram veoma brz tempo zivota.

Ono sto se meni ne svidja kod te dijete je sledece:
- kaze "dorucak je svaki dan isti" - isuvise monotonije, a za zdravlje je potrebna raznovrsnost
- prenizak unos kalorija
- 5 dana se vrti 3 puta - opet, bez raznovrsnosti
- prebrz gubitak

=> tipicna jojo dijeta...

4Citrus dijeta Empty Re: Citrus dijeta Pon Mar 05, 2012 3:20 am

Klarisa


Aktivni član
Aktivni član
Evo mene opet!Evo danas mi je osmi dan sa dijetom i jos uvek se drzim.Mislim da je najpametnije navici se na manje hrane pa tek onda drzati ovu dijetu.Jako je rigorozna i bas se malo kalorija unosi.Za sada mi je ok,u nastavku videcemo.Sta mislite o kupus dijeti? Very Happy Probala bih i nju posle ove(ova se inace drzi samo petnaest dana).Cula sam da je ok i da je vise kao za ciscenje organizma.Hvala cure,stvarno mi treba podrska.Strah me je da ne odustanem i vratim se na staro!

5Citrus dijeta Empty Re: Citrus dijeta Pon Mar 05, 2012 7:24 am

Nensi

Nensi
I bi profi
I bi profi
Klarisa, dobro došla na forum!
Želim ti puno uspeha u mršavljenju!

Ja sam tu citrusnu pre jedno 8 godina držala puna 4 meseca, sa malim izmenama (jela voće i pila voćne sokove za užinu) i tako skinula 18 kg. Od toga sam vratila 2-3 u sledećih par godina, a onda još malo, ali sam se posle druge trudnoće opet vratila na staro, i dodala još više.
Na forum sam došla u tom periodu, iz istog razloga kao i ti, tražeći podršku da izdržim citrusnu, jer mi je jako loše išlo. Ono što sam naučila ovde, i čega sam sad i te kako svesna, je da kod nas koje smo sklone gojenju iz raznih razloga, te brze dijete ne pomažu trajno. Najbitnija stvar je da naučimo da se zdravo hranimo i da steknemo neke naavike koje će nam ostati za stalno.
To što ja još nisam u tome uspela nije razlog da ti odustaneš Razz
Citrusna tineće pomoći u tome. Skinućeš ti sa njom, namučićeš se, a kilogrami će se vratiti.
Pogledaj neke dugotrajnije dijete sa ne tako brzim efektom, odaberi i kreni. Bolje će ti biti tako. Manje ćeš se mučiti, a rezultati će biti trajniji. Usput ćeš naučiti da kombinuješ hranu i rasporediš obroke, da sam kreiraš svoju dijetu za stalno. Predlažem UN ili hrononutriciju. Možda brojanje kalorija?

Volela bih da ostaneš i shvatiš šta ti pričam Very Happy


6Citrus dijeta Empty Re: Citrus dijeta Pon Mar 05, 2012 10:47 pm

Klarisa


Aktivni član
Aktivni član
Hvala puno!Smile))Drago mi je da je jos neko imao iskustvo sa ovom dijetom.Ja sam resila da posle nje definitivno pocnem da brojim kalorije.Jer u suprotnom ce se kile vratiti.A to ne zelim.Naravno izdrzacu jos ovuh sest dana sto mi preostaje pa posle samo umereno.da li znas mozda oko brojanja kalorija kao to ide?Koliko dnevno za normalu i ne vracanje kilaze.Ja sam trenutno 73 kilograma i trebalo bi mi da skinem jos nekih sest(ali to cu postepeno).I samo kasnije da odrzavam kilazu.Smile

7Citrus dijeta Empty Re: Citrus dijeta Pon Mar 05, 2012 10:48 pm

Klarisa


Aktivni član
Aktivni član
Sori,neka slova sam propustila,kuckam sa telefona pa mi promakne koje.Smile

8Citrus dijeta Empty Re: Citrus dijeta Uto Mar 06, 2012 8:51 am

micikojla

micikojla
Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
Pozdrav i od mene! Sto se tice kupus dijete,em je grozna osnovna supa,em se sve vrati neverovatnom brzinom cim pocnes da jedes normalno!
Probala davno-ne preporucujem!

9Citrus dijeta Empty Re: Citrus dijeta Sre Mar 07, 2012 3:23 am

Klarisa


Aktivni član
Aktivni član
I meni deluje grozno ona corba od kupusa.Sta preporucujes?Uskoro zavrsavam sa ovom pa bih jos nekih pet kg da skinem.Samo da nije Un.

10Citrus dijeta Empty Re: Citrus dijeta Sre Mar 07, 2012 9:59 am

micikojla

micikojla
Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
Ako sam dobro videla bmi 10,9? Negde si pogresila u racunu.
Sto se tice dijete,prelistaj nase dnevnike,iscitaj clanke,pronaci ces nesto sto ti odgovara. Ovde otprilike svi insistiraju na zdravoj ishrani,ne na brzim dijetama.
Hleb svedi na najmanju mogucu meru,slatkise izbaci,ne veceraj kasno,vise voca i povrca....otprilike sve sto i sama znas!
Otvori dnevnik i kreni! bay

11Citrus dijeta Empty Re: Citrus dijeta Sre Mar 07, 2012 10:11 am

nata01


Novi član
Novi član
Ja bi ti preporucila i Atkensovu dijetu mogu ti reci da je veoma uspesna.Moja sestra je za 1 mesec izgubila 13kg. Smile

12Citrus dijeta Empty Re: Citrus dijeta Sre Mar 07, 2012 5:15 pm

Klarisa


Aktivni član
Aktivni član
Hej,pa ja racunala preko nekog online kalkulatora.

13Citrus dijeta Empty Re: Citrus dijeta Sre Mar 07, 2012 5:30 pm

Lana

Lana
Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
Mene samo zanima zasto ne UN? Ta dijeta (tj. rezim ishrane) je kod mnogih dala dobre i, sto je jos bitnije, trajne rezultate...

@nata01, cisto me zanima - koliko dugo tvoja sestra vec odrzava taj gubitak i da li je kontrolisala funkciju bubrega u medjuvremenu?

14Citrus dijeta Empty Re: Citrus dijeta Čet Mar 08, 2012 8:07 am

nata01


Novi član
Novi član
Lana to traje vec duzi perijod isavrseno je zdrava.

15Citrus dijeta Empty Re: Citrus dijeta Pon Mar 12, 2012 6:35 pm

Klarisa


Aktivni član
Aktivni član
Krenula sam mesnom dijetom.Za sada nije mi toliko tesko,bas iz razloga zato sto se jedu teze namirnice koje dosta zasite.A i sada je krenula zelena salata(koju obozavam)tako da se nadam da nece biti problema.
@Lana:Ne bih da drzim un dijetu jer imam jos mozda 5 kg da smrsam a ona se drzi koliko ja znam 3 meseca.Meni je bitno sada da smrsam tih 5 kg i onda posle samo da odrzam.Naravno izbacim hleb,slatkise.
Da li znate mozda rezultate mesne dijete?Koliko se mrsavi i tako to?Meni su preporucili da je drzim 21 dan.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu