Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 6]

51Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 3 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Uto Jan 13, 2009 3:46 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Ja sam bezobrazno ovde neredovna, a setam svaki dan, bar po malo.
Kazu, potrebno je setati sat vremena svaki dan i to je najbolja vezba, a ja setam oko 20 minuta maaaksimalno. Neki dan sam napravila 1600 metara. Hehe, pedometar radi svoje, ali cu ga ozbiljnije shvatiti kad malo otopli. Divan je, cak pokazuje i potrosenu masnocu u gramima.
Mogu ga nositi svakaqko, za pojasom, u dzepu i kao privezak. Cini mi se da je najefikasniji kao privezak smesna Sugestija je najjaca moc nad covekom....
cheers

52Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 3 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Pet Jan 16, 2009 6:13 pm

natanbe

natanbe
VIP
VIP
Konacno stepovala malo - Belka je digla frku i ubedila Rumenku da se prihvate posla.

1500 stepova-23min

Prosetala sam se danas prvi put jer je led popustio malo. Negde oko 3km otprilike, skroz opusteno i polako (za mene).

Kod stepovanja mi kolena skripe a ruke bolu (tegici su tu obavezno).

Znaci - pauza od desetak dana otprilike i zardjala sam skroz.

Rumenka se tesi da ce konacno na prolece obuci onu dobru suknju od dzinsa ako sada zavrnu rukave i krenu.

Boze daj nam malo sunca pa da setamo sunn10 sunn10 sunn10 sunn10

53Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 3 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Pet Jan 16, 2009 7:29 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Very Happy ja kazem da sam setala ako odem do kraja zgrade, a ti 3 km... Shocked

54Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 3 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Pet Jan 16, 2009 9:02 pm

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
i ja obidjem celo naselje ma sigurno 20-30km.
Ma ja kad vam kazem ali kolima smesna smesna smesna
Steper je moj drug oko 45 min,2000koraka i kusur,oko 300 kcal
Od mene /mnogo je Very Happy

55Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 3 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Uto Jan 20, 2009 9:58 am

natanbe

natanbe
VIP
VIP
Sunce je sinulo,otoplilo i sada nema opravdanja.

svi napolje :banana: :banana: :banana: :banana:

56Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 3 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Uto Jan 20, 2009 11:07 am

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
ja moram da se pohvalim...
zog vezbanja naravno... diva
pocela sam od recimo 2 januara koliko se meni cini
do sada svaki dan po 250kcal dnevo sagorevala
nekada je to 30 nekad 45 min nekad 25 zavisno od vremana kojim raspolazem
uglavnom,uspela sam da izgubim jastucice koje sam imala ipod guze ono sto je siri ka butini
sada je lepsa ,a toliko malo truda je trebalao za to.
E i od sinoc sam pocela poovo trbusnjake po 30 komada dnevno na bejk rolu ovo je zaista cudesna spravica..

57Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 3 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Ned Jan 25, 2009 8:33 am

filip.mm

filip.mm
I bi profi
I bi profi
E pa da se i ja prikljucim hodacima.Trenutno mi je to omiljena i jedina aktivnost.Ali prija.
Juce bila po gradu i svratim u par apoteka da pitam za pedometar.A apotekarke trep-trep pojma nemaju sta je to.Pa pogledacu u prodavnicama sportske opreme.

58Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 3 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Ned Jan 25, 2009 9:05 am

natanbe

natanbe
VIP
VIP
Bravo filip.mm - dobro nam dosla goody


Ja se juce lepo isetala (u dnevniku pojedinosti). Planiram kupovinu pedometra preko mreze - ponuda ovde. Planiram ovaj po 1.800,00 da kupim.

Mislim da nije reklama za njih, samo mi deluje OK.


Mozemo uskoro poceti da pisemo kilometraze i vreme za setnje. lol!

59Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 3 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Ned Jan 25, 2009 9:18 am

filip.mm

filip.mm
I bi profi
I bi profi
Mozemo uskoro poceti da pisemo kilometraze i vreme za setnje.

Naravno! :banana:

60Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 3 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Ned Jan 25, 2009 9:27 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Sto se tice pedometra, dala bih vam proveren savet. Ja sam kupila prvo pedometar sa adrese sto daje Natanbe.(to je kineski) Nisam bila zadovoljna i poklonila ga drugaru. Kupila sam sa ovaj srednji i prezadovoljna sam.
Mozete ga nositi i u dzepu, tasni...sto nama zenama olaksava, a ne samo na kaisu. Marka-japanska.
bay

61Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 3 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Ned Jan 25, 2009 9:40 am

filip.mm

filip.mm
I bi profi
I bi profi
Ali cena! trep-trep smil43c718000c2eecv7

62Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 3 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Ned Jan 25, 2009 9:55 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
F.m., ta forma daje mogucnost placanja na rate penzionerima. Vrlo je povoljno i jednostavno. Ako imas u porodici nekog penzionera, moze ti uciniti tu uslugu. Nema kamata, a treba samo cek od zadnje penzije.

prodajna mesta

63Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 3 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Ned Jan 25, 2009 10:00 am

filip.mm

filip.mm
I bi profi
I bi profi
E to menja stvar. turpija

64Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 3 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Ned Jan 25, 2009 11:37 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Naravno da menja. Rate automatski odbijaju od penzije, a to moze biti samo 300 din, mesecno.
Samo ti nadji "zrtvu" i uzivaj.
cheers

65Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 3 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Ned Jan 25, 2009 8:48 pm

filip.mm

filip.mm
I bi profi
I bi profi
Samo ti nadji "zrtvu" i uzivaj.

A za cega sluze svekar,svekrva,tetka,...? smesna

66Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 3 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Ned Jan 25, 2009 9:06 pm

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
filip.mm ::
Samo ti nadji "zrtvu" i uzivaj.

A za cega sluze svekar,svekrva,tetka,...? smesna
ako nicemu drugom bar neka daju taj papiric smesna

67Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 3 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Pon Jan 26, 2009 11:44 am

filip.mm

filip.mm
I bi profi
I bi profi
Zamislite odem danas u jednu prodavnicu sportske opreme i pitam za pedometar.Kazu oni da imaju samo neki "reebok"koji dele uz njihove kupljene patike,ali ce meni pokloniti jedan. Cool
Bas lepo.Sigurno je neki znj kvalitet,ali cemo ga za prvu pomoc isprobati. trckaralo

68Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 3 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Pon Jan 26, 2009 11:58 am

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
...znas kako se kaze Sto je dzabe i Bogu je drago... Very Happy
Uzmi taj pedometar pa ako nevalja zavrljaci ga ionako nije kupljen
a ti sebi kupi nov Smile

69Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 3 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Pon Jan 26, 2009 5:30 pm

natanbe

natanbe
VIP
VIP
Danas sam bas setala - 8km za 1 sat i 52min
:banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:



Odradila dve moje standardne staze (obelezeno setaliste pa znam kilometrazu).




PS- Bolu me noge sada pa ce da padne jedan andol i vitamin ali sam jako happy sunn10

70Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 3 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Pon Jan 26, 2009 6:22 pm

filip.mm

filip.mm
I bi profi
I bi profi
Bolu me noge sada pa ce da padne jedan andol i vitamin ali sam jako happy

E i ja bih bila happy. :banana:

71Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 3 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Pon Feb 02, 2009 7:55 am

natanbe

natanbe
VIP
VIP
Umrede nam tema girl cray

Za proslu nedelju prijavljujem extremnu mozdanu aktivnost, puno treptanja, protezanja i grbljenja nad tastaturom i udaranje u istu.


Nije to sve - prijavljujem i setnju (laganu doduse ali setnju)
cetvrtak - 1h
petak - 1h+1h
subota -1h i 40min
nedelja-50min

72Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 3 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Pon Feb 09, 2009 8:47 am

natanbe

natanbe
VIP
VIP
Ja setam,setam i pisem,pisem......

:banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: goody goody goody goody goody goody goody :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: goody goody goody goody goody goody goody goody goody :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:



e sada je dosta smajlica
ako se uskoro neko ne pojavi ovde odoh ja pa-pa Sad

73Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 3 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Pon Feb 09, 2009 10:01 am

filip.mm

filip.mm
I bi profi
I bi profi
Evo tu sam ja,al ne kuckam.Par dana nam kisovito pa ne setam.Cim se prolepsa krecem. :banana:

74Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 3 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Pon Feb 09, 2009 1:28 pm

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
J aredovno setam stepujem i mucim svoje trbusne misice...nedam se Natambe nedam!!!!!

75Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 3 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Pet Feb 13, 2009 7:27 pm

natanbe

natanbe
VIP
VIP
Setala danas po snegu cak 6km trckaralo trckaralo trckaralo

Odmah moram da se zapljunem ovde u kutku.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 6]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu