Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Nekoliko reci O NAMA - Page 2 Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Pet Mar 11, 2011 7:01 pm

Eni Imbar


Aktivni član
Aktivni član
Very Happy Pozdrav
ja sam pre-zaposlena mama dvojce dječaka koja već godinama zanemaruje svoj izgled i skuplja kile. Unazad dva mjeseca sam počela ići na treninge u fitnes dvoranu poslije posla ali i paziti na prehranu. Pridružujem vam se jer očekujem podršku i druženej, a velika sam pričalica Smile
e, da, živim u Rijeci ali sam inače kontinentalka na privremenom/doživotnom radu ovdje jeeeeeeee

27Nekoliko reci O NAMA - Page 2 Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Sub Maj 21, 2011 4:59 pm

Katy

Katy
Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
Iskreno se nadam da cu uz vas uspeti da izgubim te suvisne kilograme!

28Nekoliko reci O NAMA - Page 2 Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Čet Maj 26, 2011 8:28 am

TashaNa

TashaNa
Aktivni član
Aktivni član
dobro jutro, ako koga ima.
nova sam i pokusavam da se snadjem. moze li neko da mi objasni imam li gdje da procitam o testu intolerancije na hranu?
hvala.

29Nekoliko reci O NAMA - Page 2 Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Čet Maj 26, 2011 9:29 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Dobro jutro TashaNa, o testu mozes procitati OVDE.
bay

30Nekoliko reci O NAMA - Page 2 Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Čet Maj 26, 2011 9:31 am

TashaNa

TashaNa
Aktivni član
Aktivni član
Hvala, Tajci!

31Nekoliko reci O NAMA - Page 2 Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Ned Jul 17, 2011 1:02 pm

Majska

Majska
Aktivni član
Aktivni član
Dobar dan. Tražeći informacije o netoleranciji na hranu, naiđoh na vaš sajt i mnogo mi se dopao. Iz Vojvodine sam, visoka sam 163 i imam 20 kg koje bih da redukujem. Probala sam mnoge dijete, ali ni jedna nije dala rezultat, osim netolerancije koju sam radila pre 5 godina (ne iz krvi... već ono sa aparatom ... ne sećam se više kako se zove...Smile) I za 4 meseca sam oslabila 5 kg, što je za mene bilo divno. Onda mi se desila porodična tragedija, i sve se vratilo na staro. Sledeće nedelje nameravam da izvadim krv i odredim na sta sam to sada netoleratna i da krenem. Kažite mi, koliko sam shvatila treba mi pet komentara da bih mogla da postanem punopravni član?
S poštovanjem...

32Nekoliko reci O NAMA - Page 2 Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Ned Jul 17, 2011 4:17 pm

Nensi

Nensi
I bi profi
I bi profi
Dobrodosla, Majska!
Tako je, treba ti 5 komentara da bi mogla da otvoris svojn dnevnik, i vidis nase.

Puno uspeha ti zelim!

33Nekoliko reci O NAMA - Page 2 Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Ned Jan 15, 2012 6:39 pm

Gost


Gost
Cao!

34Nekoliko reci O NAMA - Page 2 Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Ned Jan 15, 2012 7:24 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Cao SN, bay

35Nekoliko reci O NAMA - Page 2 Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Ned Jan 15, 2012 9:42 pm

Gost


Gost
Cao Tajo bay

36Nekoliko reci O NAMA - Page 2 Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Pon Okt 08, 2012 7:48 pm

Rhythm

Rhythm
Aktivni član
Aktivni član
Dopada mi se sto ne podrzavate brze i nezdrave dijete.

Ni ja nisam pristalica istih, mada sam znala sa istima skidati kilograme, jer sam pravi fanatik kad se zainatim. Medjutim, za vrijeme tih dijeta osjecam se lose, stalno sam nervozna, umorna, "slomljena"... i sto je najzalosnije kilogrami se vrate.

Tako da sam se ovaj put odlucila za malo drugaciji pristup. Treba da smrsam skoro 10 kilograma, vec sam skinula 3. Idem polako ka svom cilju. Iritira me sto ide sporo, ali samo neka ide.

37Nekoliko reci O NAMA - Page 2 Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Pon Mar 11, 2013 8:07 pm

ogigym

ogigym
Novi član
Novi član
Cao
Bio sam pusac 16god i prestao pre 5mj.
U prvih 26 dana sam dobio 8 kilograma i mislim da je svaki gram otisao u stomak :faint
Takav sam da me nebi drzala ni jedna dijeta vijerna njoj, pa sam pokusao sa izbacivanjem alkohola, gaziranih pica, slatkisa, i znatno sam smanjio unos tjestenine.. hm, nista se znacajno nije desilo sem toga da ne ide "gore"
Ogi gladan i sa velikim stomakom Smile
Tako da sam juce i danas odradio svoja prva dva treninga u fitnes centru i mogu da se pohvalim da hodam kao robot.. proguglam malo i nadjem post kako je vasa Lana presretna jer je hronicno upaljena glavom o zid citaj(POD Upalom) Smile
i eto, evo me ovde..
..to je to, ja sam Ogi i drago mi je sto sam vas upoznao..
posebno Lanu

38Nekoliko reci O NAMA - Page 2 Empty Pozdrav svima ! Čet Apr 11, 2013 10:19 pm

Nadja

Nadja
Novi član
Novi član
Priključila sam se, jer me zanimaju finese u vezi ishrane i vežbanja. Nemam velikih problema sa telesnom težinom,hranim se prilično zdravo,ali 3,4kg viška nikako ne mogu da skinem,sem preko leta, kada plivam.Preko godine nemam uslova ni vremena za bazen,a svesna sam da se tih par kg mogu jedino vežbama skinuti, uz manju korekciju ishrane.Zbog mnogo obaveza, ne stižem redovno u teretanu ili u neki fit-centar, pa me zanima imate li iskustva sa kućnim spravama? Možda neku preporuku? Hvala! cheers

39Nekoliko reci O NAMA - Page 2 Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Pet Apr 12, 2013 12:45 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Nadja, dobro nam dosla.
Posto sam ja "kucni moljac", oslanjam se najvise na sprave. Imam sobni bicikl, steper, strunjacu i spravicu Ab Tone It (ATI)
Sa svim ovim spravama sam zadovoljna, a najvis emi se svidja sprava ATI. Sve se moze sa njom odraditi, noge, ruke, stomak, kicma...
Steper mi aktivira najvise nozne misice. Bicikl je kardio sprava i zaista prija. Vazno je samo koristiti redovno.
bay

40Nekoliko reci O NAMA - Page 2 Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Sub Jul 13, 2013 2:52 pm

Tince

Tince
Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
Da se i ovde predstavim Very Happy Mlada mama, 32 godine, visoka 171cm trenutno "teska" 79 kg, zelim dostici famoznu cifru od 60i nesto, uz promenu i usvajanje novih navika. Nadam se da cu uz Unku, kao moj odabir dijete i naravno uz vasu podrsku koja mi je preko potrebna, to i uspeti. Moj najveci problem su slatkisi i testa koja su me i doveli ovde gde jesam, kao i neaktivnost. Imam cilj, imam motivaciju, vreme je da se bacim na posO bay 

41Nekoliko reci O NAMA - Page 2 Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Sub Jan 25, 2014 10:23 pm

Lara_21


Novi član
Novi član
Cao svima!! Imam 21 godinu, visoka sam 176 i imam 73 kg, a smanjila bih na nekih 65,6. Ceo zivot imam 7,8 kg viska, i resila sam da je krajnje vreme da nesto ozbiljno preduzmem, pa sam pre par dana krenula sa UN dijetom. Da li neko ima iskustva vezanih za tu dijetu? Smile

42Nekoliko reci O NAMA - Page 2 Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Ned Jan 26, 2014 1:08 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Lara, na forumu imas dosta korisnih tekstov ao UN dijeti i mogu ti pomoci.
Ako nam se zelis pridruziti, posle pete poruke ces videti nase dnevnike. Mozes otvoriti svoj i tu razmenjujemo savete, podrsku...
 bay 

43Nekoliko reci O NAMA - Page 2 Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Sre Mar 01, 2017 1:55 am

kasper

kasper
Aktivni član
Aktivni član
Cao svima.

44Nekoliko reci O NAMA - Page 2 Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Sre Mar 01, 2017 5:58 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Cao i tebi! giverose

45Nekoliko reci O NAMA - Page 2 Empty pozz Sub Mar 11, 2017 6:17 am

Lady with coffee


Aktivni član
Aktivni član
Htjela sam se javiti,
jer drugačije nisam mogla aktivirati profil

Prije sam bila ladyg
ili Lady kasnije,
Sad imam novo ime, ali nastojat ću pratit vas i napretke,
ja ću isto pisat kad stignem.
Svasta se promijenilo.
Pa kad stignem, malo pomalo ću-.

46Nekoliko reci O NAMA - Page 2 Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Sub Mar 11, 2017 10:28 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Lady, drago mi je da te "vidim" i nadam se da si zadovoljna promenama.
Svraticu da citam tvoje promene.
ljubac

47Nekoliko reci O NAMA - Page 2 Empty pozz, pitanje Ned Mar 12, 2017 9:02 am

Lady with coffee


Aktivni član
Aktivni član
Nije me pustilo uču u Dnevnike, jer sam otvorila novi profil ,
pa mi navodno treba Specijalno dopuštenje ?
:

!Žao nam je, ali samo korisnici sa specijalnom dozvolom mogu da čitaju teme u ovom forumu!

48Nekoliko reci O NAMA - Page 2 Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Ned Mar 12, 2017 9:24 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Zao mi je sto nisi mogla u svoj stari Dnevnik. Da li si pokusala u Arhivi?

49Nekoliko reci O NAMA - Page 2 Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Pon Mar 13, 2017 7:57 am

Lady with coffee


Aktivni član
Aktivni član
Trebala bih imati isti račun ali sam mijenjala šifru pa mi je bilo jednostavnije ovo. SAD BI JA ispočetka počela, draže mi je tako .

50Nekoliko reci O NAMA - Page 2 Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Pon Mar 13, 2017 9:50 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
To znaci, da nema problema. Mislila sam da si zelela ostati po starom.
Jos uvek ja volim nove pocetke. Mene stimulisu, osveze i verovatno zbog toga ne znam sta to znaci dosada.
Very Happy

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu