Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 3]

1Nekoliko reci O NAMA Empty Nekoliko reci O NAMA Uto Jul 15, 2008 12:33 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Kad smo se suocili sa potrebom da nesto ucinimo za sebe, pozeleli smo kutak gde necemo biti sami, gde ce mo se udruziti, dobiti stimulans , podrsku, dobre savete....Gde se necemo osecati drugaciji samo zato sto imamo visak kilograma ili sto se zelimo baviti zdravom ishranom.

Svi forumi sa ovom tematikom imaju obradjene mnoge dijete i razna uputstva. Mi smo stvorili nesto vise, a to je mesto gde se nalazi razumevanje, gde se ne moramo boriti protiv losih uticaja na nasu odluku da se bavimo sobom na nacin koji nam je potreban.
Ovo je mesto gde se dobija sve sto je potrebno za regulisanje viska kilograma, za odrzavanje ili poboljsanje zdravlja, za poticaj na fizicke aktivnosti...

Nas forum je mesto gde nismo sami, gde se druzimo, podrzavamo kroz pohvalu ili kritiku u najiskrenijoj dobronamernosti.

Nama nije samo cilj da dijetama korigujemo nacin ishrane, da svoj organizam unistavamo raznim eksperimentima, vec da kroz proverena iskustva u svoj zivot unesemo promene koje ce nas zadovoljiti i u drugim segmentima zivota.

Cilj nam je da pomognemo sebi i drugima pronalazeci resenja za svaku osobu posebno, jer svi smo mi, mada udruzeni, jedinke koje imaju svoj stil, potrebe, slabosti i svi u jednom cilju koji zelimo da savladamo.

2Nekoliko reci O NAMA Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Sre Apr 14, 2010 8:17 am

cica-ljubica


Novi član
Novi član
Nisam bas sigurna da sve ovo radim na pravi nacin, ali ako malo ne experimentisete, ostacete u svojoj zabokrecini. Ako je ovo pravi nacin, zelim da kazem da sam sretna da postoji , nazvala bih ovo, neki klub gde ce razmenjivati iskustva svi oni saputnici ka istom cilju, cilju zdravlja, zadovoljstva, srece i lepog izgleda.
Pozdrav od Cice-ljubice

3Nekoliko reci O NAMA Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Sre Apr 14, 2010 10:24 am

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Poyzdrav i tebi Ljubice cheers

4Nekoliko reci O NAMA Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Sre Apr 14, 2010 12:42 pm

cica-ljubica


Novi član
Novi član
U medjuvremenu sam malo setala po sajtu i upoznala se sa nekim stranicama i informacijama koje nudi . Naime, pre 4 meseca sam pocela sa revidiranom ishranom a uz pomoc IN-test tolerancije i izborom hrane. Rezultati su bili zadovoljavajuci, za mesec dana izgubila sam 54-5 kg. a da ni jednog trenutka nisam osetila glad. Medjutim, splet zivotnih i poslovnih okolnosti a pre svega moja slaba volja, su me odveli u stranputicu i odustala sam. Za kratko vreme sam vratila sve kg . Moj mladji sin koji zivi u Evropi od svoje 16-te god. mi je dao novi motiv. Zapravo njegova iskrena briga i pomalo razocarenje koje sam videla u njegovim ocima, jer uvek je bio ponosan na moju licnost, snagu i izgled, dali su mi novu snagu da ponovo krenem.

Sada sam na novom pocetku, i u saradnji sa nutricionistkinjom koja ima toliko vere i volje za mene da to jednostavno fascinira i podstice na pitanje: pa zar je to moguce da mene neko drugi vise voli od same mene?
Puno sam razmisljala i evo sad sam tu gde jesam i bice mi potrebna podrska.
Iskren pozdrav. Cica-ljubica bay

5Nekoliko reci O NAMA Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Sre Apr 14, 2010 1:03 pm

run2stars

run2stars
I bi profi
I bi profi
cico, dobrodosla

6Nekoliko reci O NAMA Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Sre Apr 14, 2010 7:09 pm

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
Cico... Nekoliko reci O NAMA 607967 imas nasu potpunu podrsku...garant Nekoliko reci O NAMA 84473

7Nekoliko reci O NAMA Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Ned Maj 02, 2010 11:38 pm

bubamarac

bubamarac
Aktivni član
Aktivni član
lepo osmisljen sajt
par reci o meni:
ja sam bubamarac, 37 mi je godina, visoka 174 cm, a vaga mi zadnjih par dana dobacuje i do 80 kg
sutra ujutro cu se premeriti

hvala vam na postojanju, lep je osecaj znati da nisi sam
pisemo se sutra cheers

8Nekoliko reci O NAMA Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Uto Maj 11, 2010 3:29 pm

Iivaanaa92


Aktivni član
Aktivni član
ja stalno vodim rat sa kilogramima,proslog leta sam smrsala 9kila za 3 meseca uz pomoc voca,ali ne da mi se da opet jedem samo voce Smile tako da cu isprobati ove vezbe i savete za mrsavljenje Smile
i svaka cast na sajtu !

9Nekoliko reci O NAMA Empty pozdrav svima!!! Sre Maj 19, 2010 2:15 pm

bubili1960


Novi član
Novi član
Hvala na dobrodoslici Admin!
Nadam se da cu se snaci i lepo druziti sa vama.
Very Happy Pozdrav[left]

10Nekoliko reci O NAMA Empty pozdrav svima Sre Maj 26, 2010 9:06 pm

malaaa


Novi član
Novi član
Pozdrav drustvo.E ovako da se ukratko predstavim,zivim u vojvodini,imam 21 godinu.Zelim smrsati jedno 5 kg.Nadam se da cu uz pomoc raznih dijeta ovde i vezbi uspeti,leto je vec tu a ja imam viska Wink

11Nekoliko reci O NAMA Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Pet Jun 04, 2010 9:22 pm

boba

boba
Aktivni član
Aktivni član
Drago mi je da sam pronasla ovaj forum. Trebace mi podrska na putu ka jednom novom, zdravijem zivotu u koji krecem.
Jos uvijek razmisljam koji nacin ishrane je najbolji za mene... Nije mi vazna brzina skidanja kilograma, vazno je da idu i da iz svega izadjem kao zdravija i bolja osoba.

12Nekoliko reci O NAMA Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Pet Jun 04, 2010 9:30 pm

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
Dobrodosla/// sunn10

13Nekoliko reci O NAMA Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Sub Jun 05, 2010 11:49 pm

boba

boba
Aktivni član
Aktivni član
Hvala! cvecko

14Nekoliko reci O NAMA Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Uto Jun 29, 2010 3:28 pm

Firegirl

Firegirl
Aktivni član
Aktivni član
Ceo svoj život imam višak kilograma koji je varirao. Udala sam se prošle godine, ostala u drugom stanju sa 96 kg, u trudnoći se ugojila 20 kg, sve u svemu, sad 7 nedelja posle porođaja ja imam 101 kg, a visoka sam 175 cm. Ne dojim bebu, tako da nemam izgovor za pojačanu ishranu. Moj problem je što ja stvarno mnogo jedem i volim slatkiše. Potrebno mi je da preispitam sebe, da donesem prave odluke, da nađem ključne reči i dobru motivaciju i da rešim i ovaj problem, kao što sam ostale u životu rešavala: efikasno. Moj put će biti trnovit, jer čim neko spomene dijetu, odmah u glavi se pali lampica, alarm, i moje telo hvata panika. To ja nazivam psihoza.
Nadam se da ću naći ključne reči, zato sam ovde. Jedva čekam da počne druženje.

15Nekoliko reci O NAMA Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Sre Jun 30, 2010 10:36 am

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Dobrodosla Nekoliko reci O NAMA 362804 Prvo da ti cestitam sto si postala mama Nekoliko reci O NAMA 778147 Sto se tice dijete,mnogima se u pocetku pali ta lampica,pa to mozes da shvatis kao zdravu ishranu. Za pocetak pogledaj malo po forumu i odaberi dijetu koja ti najvise odgovara. Svako ima uspone i padove,ja ti zelim da uspes,a mi cemo biti tu da ti pomognemo koliko god mozemo,mada je tvoja volja najvaznija. Posle 5 poruka mozes da otvoris dnevnik u kojem sve upisujes. Ako je ovo tvoja slika na avataru,bas ste preslatki Nekoliko reci O NAMA 965450

16Nekoliko reci O NAMA Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Pet Jul 02, 2010 5:44 pm

Firegirl

Firegirl
Aktivni član
Aktivni član
Hvala na dobrodošlici! Da, to smo moja ćerka Anđela i ja. Za početak sam uvela pravilo ne jesti posle 18 h i povećala sam unos vode. Želudac mi se smanjio, pa ću nastaviti sa ovom praksom. Kada prođe mesec dana, preći ću na novi nivo. Koji je - još uvek ne znam, ne želim da se opteretim pa da odustanem. Za sad je sve u redu, lagano ide...
bay goody

17Nekoliko reci O NAMA Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Ned Jul 04, 2010 9:30 am

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Super Nekoliko reci O NAMA 61920 Za pocetak odlicno Nekoliko reci O NAMA 61920

18Nekoliko reci O NAMA Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Ned Jul 04, 2010 2:50 pm

Firegirl

Firegirl
Aktivni član
Aktivni član
Jedva cekam da sakupim poruke, pa da pocnem sa dnevnikom. Smile

19Nekoliko reci O NAMA Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Pon Mar 07, 2011 12:53 pm

vipstar84

vipstar84
Aktivni član
Aktivni član
Cao svim clanovima foruma...
Zovem se Milan i nekada sam bio clan ovog foruma. Tadasnji nickovi bili su Vipstar i Agent Provocateur...Uz podrsku nekih fantasticnih clanova ovde uspeo sam da smrsam sa 124kg na 84kg...Na zalost, bez nekog posebnog razloga, nestao sam sa ovog foruma, bez javljanja, bez objasnjenja....desile su se neke stvari, obaveze , zivot i zao mi je sto sam samo odjednom otisao...
Medjutim, sada se ne vracam zato sto sam vratio kilograme (mada je bilo nekih manjih oscilacija u kilazi), vec se vracam zato sto mi je ovde bilo zaista prijatno i mnogo toga dugujem nekim clanovima ovog foruma.
Inace, sve je u redu...Danas imam 81kg na visinu od 185 i osecam se fantasticno..

Tokom ovog vremena, shvatio sam da mi je potrebna kontrolisana i uravnotezena ishrana i to je i razlog zasto sam se i vratio...Naravno, drustvo je fantasticno i mnogo toga moze da se nauci Smile)

Puno pozdrava svim novim clanovima i onim starim (lilit, sun, coffee, lana, sanja, tajci,vemiti, blesa, bubi, mirnisan, natanbe, unicorn, velika i jos mnogo njih) Smile)

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=1129860156

20Nekoliko reci O NAMA Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Pon Mar 07, 2011 2:40 pm

blesa

blesa
I bi profi
I bi profi
Smile goody Smile goody Smile trckaralo chearleader


Pa Vipe gde si ti? Bas mi je drago da si se vratio, i odes li jos jednom bez i jedne reci pirat whip


Super sto si odrzao kilazu i sto si odlucio da se vratis

http://www.myspace.com/cojili

21Nekoliko reci O NAMA Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Pon Mar 07, 2011 3:04 pm

vipstar84

vipstar84
Aktivni član
Aktivni član
blesa :: Smile goody Smile goody Smile trckaralo chearleader


Pa Vipe gde si ti? Bas mi je drago da si se vratio, i odes li jos jednom bez i jedne reci pirat whip


Super sto si odrzao kilazu i sto si odlucio da se vratis

Joj bleso, pa tu sam...svuda po malo hahah (ne znam ni ja sta ovo znaci)...

Vidim da si i ti doterala liniju i nadam se da si zavrsila sa dijetama Smile Smile Smile Smile nadam se da se nisi mnogo mucila

cekam da ispunim onih pet postova, pa da otvorim dnevnik i normalno pristupim forumu..inace, ne bih ni otvarao novi nalog, ali sam zaboravio sifru starog, a verovatno je i izbrisan Smile Very Happy

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=1129860156

22Nekoliko reci O NAMA Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Pon Mar 07, 2011 3:18 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Vip-e, otvori ti novi dnevnik, stari ti je u Arhivi. Ceka te caj u Bircuzu i kad se zahvalis, eto pete poruke smesna

23Nekoliko reci O NAMA Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Pon Mar 07, 2011 5:54 pm

vemiti

vemiti
I bi profi
I bi profi
Za zurke imas vreme a za nas nemas Smile
dobrodoso nazad

24Nekoliko reci O NAMA Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Pon Mar 07, 2011 9:13 pm

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
sunn10 Dobrodosao decko ...mislim red je bio da se javis psuje i to bas zesto

25Nekoliko reci O NAMA Empty Re: Nekoliko reci O NAMA Uto Mar 08, 2011 8:03 am

vipstar84

vipstar84
Aktivni član
Aktivni član
@ tajci - hahha u pravu si...mislim da je ovo peta hahHAHA

@ Vemiti - joj kakve zurke...proslo je to vreme draga obesen

@ sanja - hvala sanja drink2

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=1129860156

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 3]

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu