Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 4 od 4]

76The book club - Page 4 Empty Re: The book club Pet Nov 11, 2011 9:11 am

Sonec

Sonec
Aktivni član
Aktivni član
Katy ::Trenutno citam "Majstor i Margarita". Odlicna knjiga, danas sam pocela da je citam, i vec sam presla 80 stranica Smile
To verovatno znaci da si cetvrta godina srednje skole Very Happy To je knjiga koja mi se najvise dopala od lektire za cetvrtu godinu. I jedna od boljih koju sam uopste procitao. Videces, vrlo zanimljiva i dinamicna knjiga Very Happy

77The book club - Page 4 Empty Re: The book club Uto Nov 29, 2011 10:40 am

mimi15

mimi15
Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
Tajci ::
Volim knjige gde autor ne odvaja delo od svoje biti kao Dostojevski...
Od Froma sam ucila o ljubavi, od Dostojevskog o nezaobilaznoj medjuljudskoj povezansti i uopste ljudskoj dubini. Od Kafke o nepredvidivosti koje mogu upravljati nasim sudbinama, od Siorana, do koje granice moze ici covekov sarkazam.
Dzojs me fascinirao koliko covek moze imati umece u koristenju reci i koliko se moze igrati citaocem. Kod Popera sam shvatila koliko nas drustveno uredjenje moze sputati u svim nasim mogucnostima stvaralastva.
Neke pisce sam dozivljavala kao bliske prijatelje...Mesu Selimovica koji me najvise naucio vrednosti mudre i tolerantne komunikacije, Ivu Andrica....


Samo me je mogla moja intuicija za pravim ,velikim, istinskim, čistim, sveobuhvatnim mislima i idejama mogla dovesti jutros ovde sunn10 sunn10 sunn10 kiss friends05 giverose

78The book club - Page 4 Empty Re: The book club Uto Okt 02, 2012 9:31 am

Prznica

Prznica
Aktivni član
Aktivni član
Da ll je neko od vas citao roman "GVAPO" upitanju je istoriski roman zasnovan na cinjenicama iz doba 7-8 veka.

Fantastican roman i lako se cita

79The book club - Page 4 Empty Re: The book club Uto Okt 02, 2012 10:47 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
U zadnje vreme sam koncentrisana na ovu nasu temu, pa se stalno vrtim citajuci tu vrstu literature. Sedam knjiga ceka da ih procitam. Nikako da pocnem.
Prznice, hvala ti na preporuci. bay

80The book club - Page 4 Empty Re: The book club Uto Okt 02, 2012 3:18 pm

dina100

dina100
Aktivni član
Aktivni član
Hiljadu cudesnih sunaca

81The book club - Page 4 Empty Re: The book club Uto Jul 23, 2013 2:38 pm

DogaDonica

DogaDonica
Aktivni član
Aktivni član
Obozavam da citam, omiljeni pisac mi je Bukowski, sirov, s dve-tri obicne reci ubode sustinu, stalno mu se vracam, takvu jednostavnost i ludost nikud necu naci. Kad sam prvi put otvorila "Zene" pre dve godine kod ocuha privukao me prostim izrazavanjem i bilo mi je smesno kao klinki to da citam, kasnije sam otkrila mnogo vise od toga u njegovom pisanju i zivotu... Covek cije me reci cesto drze zivom, budnom u zivotu.
Volim i Milera, Hesea, Dostojevskog.

82The book club - Page 4 Empty Re: The book club Uto Jul 23, 2013 4:01 pm

skinny thoughts.

skinny thoughts.
Aktivni član
Aktivni član
"Pustinjski cvijet", jedna od boljih knjiga koje sam pročitala..

83The book club - Page 4 Empty Re: The book club Čet Jul 24, 2014 12:48 am

kalahari

kalahari
Aktivni član
Aktivni član
Imperfekcionista

84The book club - Page 4 Empty Re: The book club Čet Jul 24, 2014 10:14 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
kalahari ::Imperfekcionista
I? Sta je ustvari pisac hteo da kaze? Da je citanje proslost? Da li je ova rec od perfekcionist ili imperfekt? upitnik

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu