Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 6 od 17]

126Pitajte ovde - Page 6 Empty Re: Pitajte ovde Čet Dec 11, 2008 10:26 am

Bubi

Bubi
VIP
VIP
Naravno dtsj, posto si se obavezala i potpisala sa pecatom ( mocking ) naravno da te primamo u drustvo cheers
Raskomoti se, utopli se, pa da ozbiljno krenemo skidati kilice hvala

127Pitajte ovde - Page 6 Empty Re: Pitajte ovde Uto Feb 17, 2009 1:27 pm

tasumita

tasumita
Novi član
Novi član
i ja sam nova. zanima me kako pravite ovu skalu kilograma sto vam je ispod posta,unaprijed hvala.

128Pitajte ovde - Page 6 Empty Re: Pitajte ovde Uto Feb 17, 2009 3:32 pm

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
dobro dosla Very Happy

Uputstvo je ovde

Very Happy

129Pitajte ovde - Page 6 Empty kako odoljeti hrani? Sre Feb 18, 2009 9:01 am

tasumita

tasumita
Novi član
Novi član
zanima me kako vi uspijevate odeljeti hrani,naravno pitam one koji uspijevaju?ja nekada uspijem nekada ne,a slatkisima jedva odoljevam.

130Pitajte ovde - Page 6 Empty Re: Pitajte ovde Sre Feb 18, 2009 10:30 am

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Tasamita draga,
Postavila si pitanje od milion dolara Very Happy
Mada je vazno i sustinsko - ipak mu je mesto medj' druga pitanja pa sam ga premestila. Nisam dobro pogledala da li te je neko uputio, ali OVDE mozes da procitas neke korisne informacije o novim postovim ai temama (kada, kako i sl)..zatim tu je i nas kucni red imamo i razna uputstva koja ti mogu pomoci da se snadjes na forumu.
Naravno - ceo forum je zapravo posvecen odgovoru na tvoje pitanje, zato slobodno pocni da istrazujes, sta znas, mozda ces brzo naci odgovor Very Happy

131Pitajte ovde - Page 6 Empty ?! Sre Mar 04, 2009 10:01 am

charna

charna
Novi član
Novi član
cao bay
kako stavljate ono merenje sto svako ima razlicito od kilaze sa koje je krenuo do zacrtanog cilja..
hvala unapred.. cheers :dance:

132Pitajte ovde - Page 6 Empty Re: Pitajte ovde Sre Mar 04, 2009 11:17 am

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Dobrodosla!!
Uputstvo za postavljanje tikera imas ovde. Posto si nova na forumu moram te uputiti i na nas kucni red . Uostalom sva uputstva i "pravila za pocetnike" mozes pronaci ovde. Jos jednom dobrodosla cheers

133Pitajte ovde - Page 6 Empty Nedostatak motivacije...ili sta vec! Pet Mar 06, 2009 9:47 am

Bobica_krofnica

Bobica_krofnica
Aktivni član
Aktivni član
Počela sam pre pet dana da držim UN dijetu, drugi put u životu. Prošli put sam držala mesec dana i skinula 5 kilograma, ali onda se moja sestra udala i ja sam tog dana prekršila dijetu. Pa sledećeg. Pa opet sledećeg. Evo i sad mi je moral tako slab da sam i juče i prekjuče prekršila. Mrzim sebe zbog toga!!! Jednostavno kao da je jače od mene, sve te čokolade, čips, hleb i kačkavalj...mnogo sam gladna, po ceo dan, i samo razmišljam o tome šta ću sledeće da jedem.
Pomozite mi! Kako da se motivišem i odolim ovome?!? Moja mama ima običaj da kaže: "Ljudi jedu da bi živeli, a ti, Bojana, živiš da bi jela!!!". E, to vam je odprilike definicija mog problema. Ogromna, nezamisliva i neobjašnjiva ljubav prema hrani. Na primer, vec mesec dana idem 4 puta nedeljno u teretanu na treninge koji traju po dva sata- ostalim danima šetam ili vozim bajs- za to mi ne treba motivacija, to volim i lako mi ide. Ali da zaobiđem frižider- muke Tantalove. Pozdrav, nadam se da nisam smorila.

P.S. Da li bi mi neko objasnio kako da počnem da pišem dnevnik ovde? Hvala!!!

134Pitajte ovde - Page 6 Empty Re: Pitajte ovde Pet Mar 06, 2009 11:13 am

Lana

Lana
Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
Eh, motivacija za pravilnu ishranu je "pitanje od milion dolara" - neces naci coveka koji je bio ili jeste trenutno na dijeti, a da barem jednom u toku dijete nije zabrljao. Dijetu ne treba posmatrati kao jedno parce zivota u kome smo u vanrednom stanju, vec kao kurs na kome ucimo zdravo da se hranimo i na kome sticemo navike za ceo zivot. Zato ja vise volim izraz "rezim ishrane".

Sto se tice stalne gladi koju pominjes, otvori dnevnik i pisi svoje jelovnike (o tome kako - uskoro) - mozda jedes premalo! Zeni je potrebno minimum 1200 kcal dnevno za funkcionisanje, a ako UN-ku doslovno pratis, ne unosis toliko. Zato mi predlazemo uvodjenje uzina. Druga strana medalje je emotivno jedenje, pojava koju obradjuje knjiga koju Sun prevodi u delovima u svom dnevniku.

Za dnevnik: Idi u rubriku Dnevnici clanova foruma (ovde), u gornjem redu desno iznad liste nasih dnevnika pise "Post new" - klikni tu, napisi naslov svog dnevnika (kao sto si i ovu temu otvorila), predstavi se u prvoj poruci i - krecemo! Smile

135Pitajte ovde - Page 6 Empty pitanjce Uto Maj 05, 2009 9:18 pm

muffin

muffin
Aktivni član
Aktivni član
Sun ::Novi ste na forumu...hteli bi da se ukljucite, ali imate milion pitanja koja ne znate gde da postavite?! E pa postavite ih ovde...A nasi ce vas urednici uputiti gde treba Smile

Pozdrav svima!

Da li mogu u rubrici UN recepti da napisem original recepte iz knjige Rinas 90 ?

cheers

http://muffinina@gmail.com

136Pitajte ovde - Page 6 Empty Re: Pitajte ovde Uto Maj 05, 2009 9:36 pm

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
@muffin mozes samo navedi izvor

137Pitajte ovde - Page 6 Empty recepti un Uto Maj 05, 2009 9:38 pm

muffin

muffin
Aktivni član
Aktivni član
Ok hvala na brzom odgovoru!

http://muffinina@gmail.com

138Pitajte ovde - Page 6 Empty Re: Pitajte ovde Sub Jun 06, 2009 11:51 pm

vanilletta

vanilletta
Aktivni član
Aktivni član
Je li mora odmah da se otvori dnevnik? Pošto ja ne znam šta da radim i sa kojom dijetom da krenem.

Hvala.

139Pitajte ovde - Page 6 Empty Re: Pitajte ovde Ned Jun 07, 2009 12:41 am

blesa

blesa
I bi profi
I bi profi
ne mora odmah ali ce biti lakse da pises sve na jednom mestu, a tu ces dobiti i savete koje bi dijete mogla da koristis u zavisnosti od tvojim potreba i mogucnosti

http://www.myspace.com/cojili

140Pitajte ovde - Page 6 Empty Re: Pitajte ovde Sre Jun 10, 2009 9:04 pm

Lucy

Lucy
Aktivni član
Aktivni član
Ja bih htela da se otvori tema gde ce se pisati o tome gde se mogu nabaviti sastojci za makrobioticku ishranu i koliko kostaju, dat je recnik makrobiotickih izraza, al dzabe kad ja ne znam gde da kupim pojedine sastojke. Ne mora tema ako se ne slazete, al ja nisam znala gde da pitam lol!

141Pitajte ovde - Page 6 Empty Re: Pitajte ovde Sre Jun 10, 2009 9:07 pm

lil

lil
Admin
Admin
meni se ideja dopada cheers ... sacekacemo urednice tih stranica pa kako one odluce ...

https://dijeta.serbianforum.info

142Pitajte ovde - Page 6 Empty Re: Pitajte ovde Pet Jun 19, 2009 2:36 pm

sanjalica

sanjalica
Aktivni član
Aktivni član
Nova sam ,evo izradila profil,sliku ne znam stavit,imali tko da mi pomogne bay

I jos dva pitanja:
1 gdje da nadem GI namirnica tu na forumu
2 gdje cu pisat o sebi i tako kad pocnem ovu borbu sa samom sobom

moje stanje 170/78 a zelja mi je najmanje 64-65kg

143Pitajte ovde - Page 6 Empty Re: Pitajte ovde Pet Jun 19, 2009 3:17 pm

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
sanjalica ::Nova sam ,evo izradila profil,sliku ne znam stavit,imali tko da mi pomogne bay Uputstvo za ostavljanje avatara i Uputstvo za postavljanje tikera

I jos dva pitanja:
1 gdje da nadem GI namirnica tu na forumu Glikemijski indeks namirnica
2 gdje cu pisat o sebi i tako kad pocnem ovu borbu sa samom sobom Dnevnici clanova foruma ovde otvoris novu temu,tj.. svoj dnevnik i pises jelovnik.....i sve sto pozelis da podelis sa nama

moje stanje 170/78 a zelja mi je najmanje 64-65kg

nadam se da sam pomogla
i na kraju
Dobro nam dosla Very Happy

144Pitajte ovde - Page 6 Empty Re: Pitajte ovde Pet Jun 19, 2009 8:50 pm

sanjalica

sanjalica
Aktivni član
Aktivni član
hvala na na dobrodoslici i na odgov. naravno bay

145Pitajte ovde - Page 6 Empty Hemoroidi Pet Avg 21, 2009 2:50 am

miroslav martinovski


Novi član
Novi član
Nov sam i jako se tesko borim sa ovim problemom,
Postoji li trajno resenje za ovu napast,borim se sa hemoroidima zadnjih 25 dana nikad pre nisam to imao bio sam na pregledu i rekli su mi da imam unutrasnje hemoroide neki pocetak prepisali su mi neke cepice i dijetu svega se pridrzavam ali i dalje imam po nekoliko kapljica u krvi u stolici.To polako pocinje da mi deluje na psihu ubija me i ako neko zna za neko resenje molim za pomoc
Unapred zahvalan novi clan ovog divnog sajta
pozdrav svima

146Pitajte ovde - Page 6 Empty Re: Pitajte ovde Pet Avg 21, 2009 11:14 am

Lana

Lana
Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
Pozdrav!

Imam tu srecu da nemam licno iskustva sa hemoroidima, ali prema onome sto sam cula od ljudi koji muce istu muku ili su je nekada mucili, lecenje ume da potraje. Jedna moja poznanica je stigla i do nekih laserskih zahvata. Medjutim, treba imati u vidu da cak i kada simptomi prestanu treba nastaviti sa preporukama koje se ticu zivotnog stila (prevashodno ishrane), da se problem ne bi vratio.

147Pitajte ovde - Page 6 Empty Re: Pitajte ovde Pet Avg 21, 2009 12:50 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Najvaznije je da si bio na pregledu, dobio terapiju i kako Lana napisa, to moze da potraje. Nema potrebe da psihu opterecujes. Pridrzavaj se terapije, nastoj da ne sedas na nesto hladno, da ne nosis neki veci teret, pridrzavaj se zdrave i lagane ishrane tako sto ces iskljuciti sve ljuto, jace zacine, teske masnoce i nastoj da jedes vise kuvanu hranu.
Samo ti budi disciplinovan, idi redovno na kontrole, mozda i da promenis lekara jer i oni imaju razlicite terapije, a sve je individualno, pa treba potrefiti pravu stvar.
Imaj strpljenja, sredice se to
cheers

148Pitajte ovde - Page 6 Empty Re: Pitajte ovde Uto Okt 27, 2009 7:21 pm

da to sam ja


Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
ja sam izgubila neshto smesna ..i nashla to isto..bilo na stranici+nije bilo teshko+hvala u svakom sluchaju

149Pitajte ovde - Page 6 Empty Re: Pitajte ovde Sub Nov 14, 2009 12:50 pm

lela

lela
Novi član
Novi član
Heej cao svima hello Novi sam clan, ii nesto bih da pitam, a mozda je to vec neko pitao pre mene ali ne mogu sve postove da citam Cool
Elem, interesuje me koliko su ''zdravi'' tj. preporucljivi vestacki zasladjivaci kao npr. huxol, neotam i drugi?? upitnik

Unapred zahvaLna Very Happy

150Pitajte ovde - Page 6 Empty Re: Pitajte ovde Sub Nov 14, 2009 1:34 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Lela dobrodosla. Nijedan post koji sadrzi korisne informacije, savete i sl. nije sakriven. Sakriveni su samo postovi koji sadrze licne podatke clanova (a i do njih te dele samo 5 poruka koje mozes napisati cas posla hekla)..
Sto se tice tvog pitanja - negde sam procitala sledece poredjenje:"kad pitate sta je zdravije vestacki ili beli secer je isto kao da pitate da li je bolje da mi se otsece ruka ili noga". Znaci - ne valja ni jedno ni drugo. Cool
Znam da ovo nije bas najbolje objasnjenje, al zaista su misljenja podeljena na tu temu. Ja sam protiv vestackih zasladjivaca, dakleM. drogue-peace

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 17]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Sledeći

Similar topics

-

» Pitajte ovde

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu