Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Kalorijska tablica secera i slatkisa Empty Kalorijska tablica secera i slatkisa Uto Apr 29, 2008 6:54 am

lil

lil
Admin
Admin
Kalorijska tablica secera i slatkisa 96557711qy3
Kalorijska tablica secera i slatkisa 30506677ej6

https://dijeta.serbianforum.info

2Kalorijska tablica secera i slatkisa Empty Re: Kalorijska tablica secera i slatkisa Uto Apr 29, 2008 10:09 am

sanjan

sanjan
urednik
urednik
..ovo vocni zele su zapravo zele bonbone ili gresim??? a ako jesu da li se podrazumeva sescer kojim su posute?

3Kalorijska tablica secera i slatkisa Empty Re: Kalorijska tablica secera i slatkisa Uto Apr 29, 2008 11:24 am

lil

lil
Admin
Admin
Nemam pojma, treba proveriti, ali to je no-no hrana, mozemo mi i bez toga .

https://dijeta.serbianforum.info

4Kalorijska tablica secera i slatkisa Empty Re: Kalorijska tablica secera i slatkisa Uto Apr 29, 2008 11:56 am

lulu

lulu
Poznata faca
Poznata faca
Dobro si ti ovo uradila, kad se pogledaju cifre :affraid: nece nikom pasti napamet da pomisli na bombone.

Stavi i za cips i ostale zezalic....ja sam od te sorte.

5Kalorijska tablica secera i slatkisa Empty Re: Kalorijska tablica secera i slatkisa Uto Apr 29, 2008 12:15 pm

sanjan

sanjan
urednik
urednik
..a krem bananice???
nisam ja neki slatkozderac ali mi naidje tako ponekad valjda svima....pa cisto da znam koliko sta ima ono sto naguram u stomak
mada mi bonzita eto sasvim dovoljna
a nestle bonzita ima 105 kcal u 25g- preliv od bele cokolade

6Kalorijska tablica secera i slatkisa Empty Re: Kalorijska tablica secera i slatkisa Uto Apr 29, 2008 12:24 pm

Gost


Gost
'bem mu misha malenog, ovo si mi uradila namerno....OVAKO DA OSTAVIS TABLICE MOJIH NAOMILJENIJIH STVARI, TO JE CIST SADIZAM :bom: ljubac

Al ,fala ti ...ovo je bas opominjuca tablica!

7Kalorijska tablica secera i slatkisa Empty Re: Kalorijska tablica secera i slatkisa Sre Apr 30, 2008 10:26 am

lil

lil
Admin
Admin
cokoladna bananica ima 405kcal/100gr
P = 2.0g
UH = 73.0g
M = 8.0g

https://dijeta.serbianforum.info

8Kalorijska tablica secera i slatkisa Empty Re: Kalorijska tablica secera i slatkisa Sre Apr 30, 2008 7:53 pm

sanjan

sanjan
urednik
urednik
...hm... Shocked nema vise slatkisa definitivno raskidam dil sa nijma
pa cak i one kao dijet cokolade ,aha kao malo sutra skoro 500 kcal...
ustedeli 55kcal pa misle izmislili cudo... :bom:

9Kalorijska tablica secera i slatkisa Empty Re: Kalorijska tablica secera i slatkisa Pet Maj 02, 2008 9:31 am

sanjan

sanjan
urednik
urednik
...mozda ja prevideh ali po dnevnicima citam da dosta koriste u ishrani crnu cokoladu(za kuvanje)
da zdava je sadrzi veliki % kakaa iali nigde njenog k-cal sadrzaja
pogotovo sto ih sad aima u dve -tri varijante-
bela
crna za kuvanje
i ona posna za kuvanje...

10Kalorijska tablica secera i slatkisa Empty Re: Kalorijska tablica secera i slatkisa Pet Maj 02, 2008 9:57 am

lil

lil
Admin
Admin
Menaz, ima 491 kcal/100gr, a za ostale ne znam , ali sve ti se vrti oko 500 kalorija 10-20 gore dole, sem onih sa lesnicima i sl, one su kaloricnije.

Ako te bas interesuje, pogledacu po prodavnicama .

https://dijeta.serbianforum.info

11Kalorijska tablica secera i slatkisa Empty Re: Kalorijska tablica secera i slatkisa Pet Maj 02, 2008 10:02 am

sanjan

sanjan
urednik
urednik
... am to mogu i sama cisto pitah vidim dosta je spominju....hvala u svakom slucaju eto pogledacu ja pa cu upisati ono sto sam nasla ( da i ja malo koristim ovom ovom sajtu) Very Happy

12Kalorijska tablica secera i slatkisa Empty Re: Kalorijska tablica secera i slatkisa Pet Maj 02, 2008 10:22 am

lil

lil
Admin
Admin
Super sanjan, a one koje nemaju kcal, odmah izbacuj iz upotrebe - odmah cujem zvono upozorenja da je neki "divljak" na repertoaru Very Happy .

https://dijeta.serbianforum.info

13Kalorijska tablica secera i slatkisa Empty Re: Kalorijska tablica secera i slatkisa Ned Maj 04, 2008 3:33 pm

sanjan

sanjan
urednik
urednik
evo ja upecah dve cokolade..
cokolada za kuvanje ideal--isto kao i menaz a i
cipiripi krem bolok je 554 cini mi se tu je kcal dve gore dole... izvinjavam se zbog nepreciznosti
kada udjem u dragstoru vise nevidim artikle vec broj kalorija a pored slatkisa kekseva slanisa sokova samo blinka crveno svetlo da nepricam o rashladnoj vitrini... Very Happy


.........jao a kada procitam naziv cokolade (hrvatska) mlijecna cokolada sa LESHNJACIMA gladan boze sam naziv me zove da je smazem uh koliko je sltako napisano... gladan gladan

evo i dodatka isleri(takovo)-554kcal....

14Kalorijska tablica secera i slatkisa Empty Re: Kalorijska tablica secera i slatkisa Pon Maj 19, 2008 3:40 pm

Lana

Lana
Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
Ja malo lovila po netu pa ulovila nešto prikladno za predstojeće leto:

FRIKOM SLADOLEDI

Pojedinačni – štapić, kornet (kcal po porciji)

King
- classic 305
- badem 364
- jagoda 317
- kokos 385
- extra 322
- extra jagoda ?

Korneti
- vanila 205
- čokolada 221
- jagoda-vanila 168
- lešnik 198
- straćatela – šumsko voće 145
- maximo – jogurt-šumsko voće 256
- maximo – biskvit – čokolada – lešnik 340
- maximo – jagoda-bela čokolada 330

Mačo
- čokolada 273
- beli 278
- latte machiato ?

Orange biscuit 175

Love 185

Pucko ?

Kapri 200

Sneško 113

Rumenko 47

Lubenica ?

Đusko 44

Duga 55

Šarenko 82

Nugatino 106

Rum koktel 105

Čoko moko 140

Cmok 194

Leni 150


Porodična pakovanja (kcal na 100g)

King čaša 500ml
- čokolada-lešnik 276
- kikiriki 147
- griotte ?

Grandissimo
- Biskvit – čokolada, lešnik 265
- straćatela – šumsko voće 184
- dečji keks 240
- Banana split 204
- jogurt-borovnica 206
- jagoda-šlag 238
- vanila-čokolada 215
- malina cake ?
- light banana-čokolada 153
- light vanila-šumska jagoda 178

Twice
- vanila-čokolada 157
- vanila-jagoda 149
- vanila-lešnik 156

Strauss
- jagoda ?
- vanila 232
- čokolada 243

Quattro
- zuppa ?
- čokolada ?

Nadam se da će biti od koristi Very Happy

izvor: www.frikom.co.yu

15Kalorijska tablica secera i slatkisa Empty Re: Kalorijska tablica secera i slatkisa Uto Sep 02, 2008 5:41 pm

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
Bonzita sa brusnicom 1962kJ/100g
467.1kcal/100g
komad 25g =116.78kcal

16Kalorijska tablica secera i slatkisa Empty Re: Kalorijska tablica secera i slatkisa Uto Sep 16, 2008 12:15 am

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
Pionirova Cica -maca cokoladica-100g 432kcal-sama cokoladica je teska 30g=129.6kcal

17Kalorijska tablica secera i slatkisa Empty Re: Kalorijska tablica secera i slatkisa Uto Feb 02, 2010 9:42 am

BelaLavica

BelaLavica
Poznata faca
Poznata faca
da li neko zna koja je Ca vrednost dextroze?

18Kalorijska tablica secera i slatkisa Empty Re: Kalorijska tablica secera i slatkisa Uto Feb 02, 2010 10:46 am

Sun

Sun
Administrator
Administrator
dekstorza - kafena kasicica 12 kal. 100 gr. 375 kalorija.
beli secer - k.k. 16.kal 100 gr. 387 kalorija

19Kalorijska tablica secera i slatkisa Empty Re: Kalorijska tablica secera i slatkisa Uto Feb 02, 2010 12:10 pm

BelaLavica

BelaLavica
Poznata faca
Poznata faca
Hvala Sun:)

20Kalorijska tablica secera i slatkisa Empty Re: Kalorijska tablica secera i slatkisa Pet Maj 28, 2010 7:19 pm

anstankovic


Aktivni član
Aktivni član
ja nisam u toj fazi da mogu da uzmem od svega po malo, vec kad jedem onda jedem, sto se na meni vidi ali bih volela da mogu da uzmem npr. 1 kockicu cokolade, malo sladoleda i tako sve po malo kada mi se javi zelja, onaj ko tako radi nema problema

21Kalorijska tablica secera i slatkisa Empty Re: Kalorijska tablica secera i slatkisa Uto Jul 13, 2010 11:23 am

BelaLavica

BelaLavica
Poznata faca
Poznata faca
Koliko bi mogao imati kalorija kolac, velicine sake, od testa, malo pudinga i voca?
Hvala

22Kalorijska tablica secera i slatkisa Empty Re: Kalorijska tablica secera i slatkisa Uto Jul 13, 2010 8:51 pm

lil

lil
Admin
Admin
BelaLavica ::Koliko bi mogao imati kalorija kolac, velicine sake, od testa, malo pudinga i voca?
Hvala

odgovorila sam ti u temi "Pitanja brojaca"

https://dijeta.serbianforum.info

23Kalorijska tablica secera i slatkisa Empty Re: Kalorijska tablica secera i slatkisa Pet Sep 17, 2010 4:30 pm

Ava Mae


Aktivni član
Aktivni član
Mc Donalds

Shake cokolada junior 215kcal
Shake cokolada veliki 430kcal
Shake jagoda junior 215kcal
Shake jagoda veliki 440kcal
Shake vanila junior 210kcal
Shake vanila veliki 430kcal
Super Shake 310kcal
Sladoled cokolada 275kcal
Sladoled karamela 295kcal
Sladoled jagoda 230kcal
Mc Flurry jagoda 305kcal
Krofna cokolada 211kcal
Pita od jabuka 211kcal

24Kalorijska tablica secera i slatkisa Empty Re: Kalorijska tablica secera i slatkisa Pet Nov 11, 2011 1:58 pm

BestWOWgamer

BestWOWgamer
Aktivni član
Aktivni član
Da li neko mozda zna koliko kalorija ima u parcetu strudle sa makom??? smile20

25Kalorijska tablica secera i slatkisa Empty Re: Kalorijska tablica secera i slatkisa Pet Nov 11, 2011 11:52 pm

Lana

Lana
Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
1) Kako je strudla spremana? (precizan recept)
2) Koliko je parce (u g ili makar % od cele napravljene kolicine)

Ne mozemo brojati kalorije "odokativno", sem ako sve sami spremamo. Ja, recimo, za sve sto sam sama kuvala mogu da procenim kalorije u porciji na +/- 50 kcal, ali kada jedem van kuce - nemam pojma...

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu