Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 3]

1Sugestije i ideje Empty Sugestije i ideje Sub Apr 26, 2008 9:20 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Pitam se da li su forumasi zainteresirani da otvorimo neki kutak koji ce biti samo "za nase oci" dakle samo za registrirane clanove? I za sta bi taj kutak bio namenjen?Ajmo predlozi, ideje, sugestije...ajmoooo

2Sugestije i ideje Empty Re: Sugestije i ideje Sub Apr 26, 2008 9:24 pm

Gost


Gost
Npr. slike pre i posle dijete... zbunjen
Ali samo te slike... Ili, npr. periodično slikanje (jednom mesečno), pa postavljanje tih slika...

Nem' pojma... Kreativnost = 0! Embarassed

3Sugestije i ideje Empty Re: Sugestije i ideje Sub Apr 26, 2008 9:40 pm

Gost


Gost
To nije loše!
Smatram, da iako smo svi složni ovde, urednici pre svega i admini ,treba da imaju ovakav vid rubrike, dakle, samo za naše oči!
Treba sprovesti u delo!

4Sugestije i ideje Empty Re: Sugestije i ideje Sub Apr 26, 2008 10:53 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Mislila sam na sve registrirane clanove.I? Osim slike pre i posle nema neko jos neku ideju? Mozda debatni klub (da se ne svadjamo pred celim svetom hehehe mocking )..Ili ???ajde ljudi, dajte predloge..

5Sugestije i ideje Empty Re: Sugestije i ideje Sub Apr 26, 2008 10:56 pm

Gost


Gost
Da se nadovežem na Simbada - šta mislite o delu "Za Moderatore" (admini se podrazumevaju).
Tu bi mogla da stoje obaveštenja i neke diskusije među 'vlastima' na forumu...

Lakše je da se postavi jedno obaveštenje za admine i modove, nego da se šalje PP svima.

Tu bi mogle da se donose odluke koje modovi donose ili ako postoji nešto oko čega se neko dvoumi...
Glasanje (među modovima i adminom) za novog moderatora, i sl...

Ali, samo za 'vlasti'. Članovi ne bi imali pristup...

Kažem, učenje psihologije me ubi, tako da mi predlozi nisu na nivou... Embarassed

6Sugestije i ideje Empty Re: Sugestije i ideje Sub Apr 26, 2008 11:37 pm

Gost


Gost
Valentina je u pravu, ja sam to predložio, ipak treba razdvojiti članove i " zaposlene " od stvarnog sveta!
Nemoj neko pogrešno da me shvati! Shocked

Very Happy

7Sugestije i ideje Empty Re: Sugestije i ideje Ned Apr 27, 2008 12:34 am

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Ocigledno nisam se dovoljno precizno izrazila NE pricamo o urednicima i administratorima, pricamo o registriranim clanovima..Nema veze, neka ostane ovako mozda ce neko kasnije imati ideju, a mozda neku drugu.. :silent:

8Sugestije i ideje Empty Re: Sugestije i ideje Ned Apr 27, 2008 12:36 am

Lana

Lana
Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
Podržavam to za slike u "zatvorenom delu" - ja slike ne kačim iz prostog razloga mog posla (asistent). Neću da me neki zlonamerni student nađe po slici, pa da posle moje relativno intimne stvari kači ko zna gde.

9Sugestije i ideje Empty Re: Sugestije i ideje Ned Apr 27, 2008 12:49 am

Gost


Gost
Sun ::Ocigledno nisam se dovoljno precizno izrazila NE pricamo o urednicima i administratorima, pricamo o registriranim clanovima..Nema veze, neka ostane ovako mozda ce neko kasnije imati ideju, a mozda neku drugu.. :silent:

Shocked :silent: sorryćka...jbg...ćorava koka, tako je to kad ne čitaš do kraja! needspank

10Sugestije i ideje Empty Re: Sugestije i ideje Ned Apr 27, 2008 12:58 am

Gost


Gost
Svejedno, ovo za 'zatvorene' slike je odlična ideja. Very Happy
Čisto da ne može bilo ko, ko svrati, da ima pristup tome...
Možda neka šifra, a?

Jok, i dalje me neće kreativnos... Shocked

11Sugestije i ideje Empty Re: Sugestije i ideje Ned Apr 27, 2008 2:22 am

lil

lil
Admin
Admin
Ok je ideja za slike, ali ja bih stavila to kao intimni kutak gde bismo mogli da se iskukamo, ali samo za nase oci . Postoje i lepi trenutci koji nisu za svacije oci i usi, znaci ne moramo samo da se zalimo .
Ja bih ponekad bas imala tako mnogo da kazem sto me naprosto gusi i zeli da izadje iz mene i onda davim nekog na pp, ovako bi svi mogli da resavamo problem da tesimo ili da se radujemo.

lol!

https://dijeta.serbianforum.info

12Sugestije i ideje Empty Re: Sugestije i ideje Ned Apr 27, 2008 2:52 am

Ana

Ana
Aktivni član
Aktivni član
lilit ::Ja bih ponekad bas imala tako mnogo da kazem sto me naprosto gusi i zeli da izadje iz mene cekalica


I meni se ovo dopada, ja sam isto ZA.

13Sugestije i ideje Empty Re: Sugestije i ideje Ned Apr 27, 2008 10:11 am

Sun

Sun
Administrator
Administrator
I ja sam ZA, normalno! Jos neko?
Dakle kutak "Samo za nase oci" i tu nase slicice, nase temice...

14Sugestije i ideje Empty Re: Sugestije i ideje Ned Apr 27, 2008 12:55 pm

Gost


Gost
Apsolutno podržavam predlog za 'kukanje samo za naše oči' (i nadam se da ovo 'naše' nije moderatorske, jer sam se onda opasno ispalila). Very Happy

Takođe bih dodala da bi bilo, možda, još bolje da umesto da ta sekcija bude dostupna registrovanim članovima, npr. bude dostupna samo članovima sa 30+ poruka. Registrovati se može svako, to nije problem.
Nek' pokaže da ga interesuju naše teme i dešavanja na forumu, pa onda može da gleda slike...

Jel' sam gadna, a? Twisted Evil

15Sugestije i ideje Empty Re: Sugestije i ideje Ned Apr 27, 2008 1:00 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Super Tina, al jos imam problema sa tim "sitnicama" tipa zvezdice, poruke..zasad to ne umem da izvedem, al ja :study: k'o luda i "svakim danom sve vise napredujem" mocking

16Sugestije i ideje Empty Re: Sugestije i ideje Ned Apr 27, 2008 1:02 pm

Gost


Gost
Ma, ne trebaju nama zvezdice uopšte. Very Happy
Samo postavi neki uslov, npr. da ne mogu da pristupe tom delu foruma ako imaju ispod 30 poruka i to je to. ooo

Zvezdice nam stvarno ne trebaju.

17Sugestije i ideje Empty Re: Sugestije i ideje Ned Apr 27, 2008 3:43 pm

Pelagija

Pelagija
VIP
VIP
ViA V. ::Takođe bih dodala da bi bilo, možda, još bolje da umesto da ta sekcija bude dostupna registrovanim članovima, npr. bude dostupna samo članovima sa 30+ poruka. Registrovati se može svako, to nije problem.
Nek' pokaže da ga interesuju naše teme i dešavanja na forumu, pa onda može da gleda slike...

Jel' sam gadna, a? Twisted Evil

Nisi gadna, mislim da je to sasvim ok. Tako bi ipak bilo nekako intimnije, a mi se ipak bavimo dosta intimnim stvarima. I ja mislim da nam zvezdice uopste ne trebaju, ja bar na to uopste ne obracam paznju.
Sun, samo ti polako, sve ovo sto si do sad obavila je vec tako puno.

18Sugestije i ideje Empty Re: Sugestije i ideje Ned Apr 27, 2008 4:20 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
ljubac hug hvala vam..cim budem mogla napravicu to..mora da moze upitnik

19Sugestije i ideje Empty Re: Sugestije i ideje Ned Apr 27, 2008 5:51 pm

lil

lil
Admin
Admin
cheers woooow, radiiiiii !
Sun majstorice ljubac .
Bravo ViA.V, i neka bude 50 poruka, ipak osobu trebamo i upoznati, pa je tek onda pustiti u nas deo.

Shocked prvo sam pomislila da sam zalutala ili da me onaj dzin od juce jos drzi needspank, kada ono, majstor odradio fantastican posao kiss !

https://dijeta.serbianforum.info

20Sugestije i ideje Empty Re: Sugestije i ideje Pon Apr 28, 2008 1:10 pm

Blesava

Blesava
Aktivni član
Aktivni član
Shta,vec sredjeno?? Shocked
E ljudi svaka vam chast!!!! OMG pa vi ste FANTASTICHNI! Smile Smile Smile

Sun...Ti si zasluzhna,jel da?? PA mislim shta reci... respect respect respect

21Sugestije i ideje Empty Re: Sugestije i ideje Pon Apr 28, 2008 4:06 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Predlog Via.V je odlican, a to moze da saceka "umece sa zvezdicama". Neke ideje ce same isplivati...da malo trajemo...

Pade mi na pamet, da ne bi bilo lose imati neko mesto gde bi, eto mozda u ponoc.. zapisati neku svoju nesvakidasnju misao, dosetku, neobican dogadjaj tog dana, dobitak, gubitak....secanje na nesto, san predhodne noci...neku pouku....nesto kao "Pozeleh da vam kazem u ponoc". Ovo ponoc moze biti samo simbolicno...ako vec nema nesto slicno...

22Sugestije i ideje Empty Re: Sugestije i ideje Pon Apr 28, 2008 5:55 pm

lil

lil
Admin
Admin
Tajci, otvori temu u Debatnom klubu i napisi uvod, da znamo za koju namenu je ta tema.
Odlicno je, meni se dopada, jer povremeno se sita ispricam sama sa sobom, a sto to ne bih pretocila i u neki tekst ?

Bravo za ideju, inace vecina ima silno dobrih ideja i vidim da smo svi reseni da ovde svijemo gnezdo (figurativno receno, mada smo Sun i ja vise ovde nego kod kuce smesna ) .

https://dijeta.serbianforum.info

23Sugestije i ideje Empty Re: Sugestije i ideje Pon Apr 28, 2008 8:29 pm

Blesava

Blesava
Aktivni član
Aktivni član
Lil,izvini... sam ja malo corava ili... (mada me nebi chudilo da jesam) ali... Di nestade ,,samo za nashe ochi,,?? Shocked

24Sugestije i ideje Empty Re: Sugestije i ideje Pon Apr 28, 2008 8:33 pm

lil

lil
Admin
Admin
Destruktivna je, a i nesto nas pamcenje slabije sluzi, pa se vise i ne secamo sta to bese i o cemu Very Happy .

Blesice, jel' mama opet isparila, a mi siterke bez honorara ???
:poljubac:

https://dijeta.serbianforum.info

25Sugestije i ideje Empty Re: Sugestije i ideje Pon Apr 28, 2008 8:48 pm

Ema

Ema
VIP
VIP
svidja mi se ideja o "pre, u toku, posle, danas, sutra". Kad malo bolje razmislim, mozda bi ulaznica za gledanje slika mogla biti cca 1274 poruke. Salim se! Ja cak samu sebe ne mogu da gledam, a kada pomislim da ce me gledati i drugi Embarassed Ma znam, ne postoji Zakon o stavljanju slike na forum, ali kad smo vec svi u istom sosu - treba se solidarisati!

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 3]

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu