Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

51Sugestije i ideje - Page 3 Empty Re: Sugestije i ideje Čet Dec 18, 2008 9:11 pm

da to sam ja


Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
Vidju ti nju..to ona kao jedina...idem i ja kod Sanje..
Evo imam ja sugestiju i ideju..Stavih zelmu kod bicikliste. Nadjoh je tam gde su 3 fat chicks.Volela bih da je odvojite od bicikljiste i obradite nako lepo poshto nemam vremena. Zena odgovara na pitanja i to. Necu vishe da smaram s tim.chisto da ne explodiram i to Razz whistle bay

52Sugestije i ideje - Page 3 Empty Re: Sugestije i ideje Čet Dec 18, 2008 9:18 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Ideja dobra, al svi smo u manjku vremena..nek se javi dobrovoljac, nećemo mu ništa...

53Sugestije i ideje - Page 3 Empty Re: Sugestije i ideje Čet Dec 18, 2008 11:12 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Prvi dobrovoljac nestrucan, neka se javi drugi Very Happy
Predlazem da se prebaci u debatni klub.

54Sugestije i ideje - Page 3 Empty Re: Sugestije i ideje Čet Dec 18, 2008 11:18 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Šta da se prebaci u debatni? Ja se danas nešto samo zbunjujem po forumu...
DTSJ je naime postavila link jednog "uspešnog primera" pa predlaže da ga neko od nas sredi isto kao što su drugi sredjeni, ali nema se vremena...U debatni i da ga prebacimo - nema vajde

55Sugestije i ideje - Page 3 Empty Re: Sugestije i ideje Čet Dec 18, 2008 11:34 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
pada Mislila ja nesto drugo. Nisi ti Sun zabunjena, vec ja.
Koristim Explorer i danas su mi svi postovi iz postova dtsj, pomereni u desno i preklapaju se, pa nisam dobro videla.
Sad sam presla na Mozillu, iako u svemu ne prija mom kompu i sad vidim dobro.

56Sugestije i ideje - Page 3 Empty Re: Sugestije i ideje Čet Dec 25, 2008 2:40 pm

da to sam ja


Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
Ishchitala sam sve ono na njenoj str i nije prevod nego objashnjenje na osnovu njene priche.. neshto sam zakljuchila iz updatea pa povezala sa prvom prichom.Odmah na prvoj stranici(kod nje) ima pogreshno napisana godina ali je ama bash svuda napisala da je skinula kge za 2 godine(i na toj prvoj) i pochinje od one koju sam dala pa je evidentno da je greshka.
Neshto se moje zelje i mogucnosrti razlikuju pa bih volela da neko nastavi na moju prichu ako zeli i nekako moze da se dogovori sa gazdaricom...Mozda sam debilno pochela..Ako ne nastavicju ja al pomalo i kad stignem...
Trebalo je u stvari pomalo da sve iskucam pa onda tek da kachim... whistle
To je kad mozak radi super...
Bice to...
Nisam inache skontala problem(vash tu iznesen)..verovatno ste popravili jer pogledah sad sa explorerom...jel sad ok?
Ili da skinete post a ja da sastavim pa stavim sve kad polako sastavim?
Mozda je inteligentnije..
bay

57Sugestije i ideje - Page 3 Empty Re: Sugestije i ideje Čet Dec 25, 2008 3:03 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Bicemo inteligentni posle Nove godine. Sad se kindjurimo. Luda noc pred nama, a ja to volim bukvalno i shvatiti pa ludujem, makar je prespavala. smesna

58Sugestije i ideje - Page 3 Empty Re: Sugestije i ideje Čet Dec 25, 2008 3:42 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
DTSJ sve je OK..Odlično si počela i molim te nemoj da skidaš tekst..Kad imaš vremena i volje ti nastavi..
Problem sa Tajčinim explorerom je rešen.

59Sugestije i ideje - Page 3 Empty Re: Sugestije i ideje Čet Dec 25, 2008 10:53 pm

da to sam ja


Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
Gotovo je. Nisam mislila da idem neshto dugachko, nego je bilo potrebno jednostavno nekolko dana da mi se slegne pricha u glavi.
Eto koga interesuju detalji Zelma je sasvim lepo napisala kod sebe. Narafski tamo je pricha na engleskom.

60Sugestije i ideje - Page 3 Empty Re: Sugestije i ideje Čet Dec 25, 2008 11:16 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Ma sad je super. Vise mi nigde ne pravi problem. Postavljam i slike lakse, sad ce mi se ukaciti i link. Ma Mozilla je zakon za forum.
pospana sam...

61Sugestije i ideje - Page 3 Empty Re: Sugestije i ideje Ned Feb 08, 2009 10:39 am

dark.lady

dark.lady
Aktivni član
Aktivni član
ljudi imam jednu ideju...a da me vratite iz arhive? Very Happy

62Sugestije i ideje - Page 3 Empty Re: Sugestije i ideje Ned Feb 08, 2009 10:52 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Bice, bice, ne brini bay

63Sugestije i ideje - Page 3 Empty Re: Sugestije i ideje Čet Feb 04, 2010 3:25 pm

sv.petka

sv.petka
Aktivni član
Aktivni član
danas mi pade na pamet,a nemam puno vremena da kopam po forumu-pretraga ništa ne nalazi- da se u rublici dijete otvori tema intolerancija na hranu.primećujem da sve više ljudi koristi taj vid testiranja u borbi protiv kilograma.ako nešto slično postoji na forumu izvinjavam se..... dunno

64Sugestije i ideje - Page 3 Empty Re: Sugestije i ideje Čet Feb 04, 2010 3:45 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Dobra ideja Very Happy U medjuvremenu pogledaj Tajcin tekst..Pretraga radi samo sto reaguje na naslov tema i to doslovce, a mnoge stvari pisemo kao replay. Mada, u osnovi si u pravu pretraga je stvarno losa. Ja ponekad dam opciju da mi trazi rec u porukama, pa je tako izbor veci

65Sugestije i ideje - Page 3 Empty Re: Sugestije i ideje Čet Apr 22, 2010 8:54 pm

Tinker

Tinker
Aktivni član
Aktivni član
unaprijed se ispričavam ako postoji tema, ali možda bi bilo pametno da na kraju dana napišemo koliko smo kalorija unjeli u sebe, možda koliko vode popili ili odvježbali, da vodimo dnevnik prehrane...

66Sugestije i ideje - Page 3 Empty Re: Sugestije i ideje Čet Apr 22, 2010 9:02 pm

Zizue10

Zizue10
I bi profi
I bi profi
Sve to vec postoji.Iskuckaj 5 porukica i ubrzo ces moci da vidis nase dnevnike a i da otvoris svoj. Smile
Dobrodosla. giverose

67Sugestije i ideje - Page 3 Empty Re: Sugestije i ideje Pet Apr 23, 2010 10:53 am

Tinker

Tinker
Aktivni član
Aktivni član
Evo 5 poruka...barem mislim! Jedva čekam da startam s tim svim! Pravo ste mi otkriće!

68Sugestije i ideje - Page 3 Empty Re: Sugestije i ideje Pet Apr 23, 2010 10:53 am

Tinker

Tinker
Aktivni član
Aktivni član
aaaaaaaaaaaaaaaaa i tiker je tu!!!!

69Sugestije i ideje - Page 3 Empty Re: Sugestije i ideje Sre Nov 03, 2010 11:11 am

channel

channel
Aktivni član
Aktivni član
Jao, a gde da nadjem ovaj ticker?? I na koju foru se pomera, udjem i pomerim svoju težinu? Zanimljivo je Very Happy

70Sugestije i ideje - Page 3 Empty Re: Sugestije i ideje Sre Nov 03, 2010 6:38 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
channel, imas uputstvo OVDE

71Sugestije i ideje - Page 3 Empty Re: Sugestije i ideje Ned Dec 19, 2010 8:28 pm

jecapereca

jecapereca
Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
Ovde imaju interesantne figure pre i posle. Tj možemo napraviti svoje. Ja ne mogu zbog abnormalne težine, al većina tu može. Kliknuti na weight loss simulator.
http://www.mvm.com/cs/

72Sugestije i ideje - Page 3 Empty Re: Sugestije i ideje Čet Dec 01, 2011 8:50 pm

angela4

angela4
Aktivni član
Aktivni član
Da li postoje teme za predlozima za dorucak, rucak ili veceru? nisam uspela naci, a mislim da bi to bilo korisno za nas koji nemamo puno ideja Smile

73Sugestije i ideje - Page 3 Empty Re: Sugestije i ideje Čet Dec 01, 2011 9:36 pm

Lana

Lana
Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
Za to obicno koristimo dnevnike - krademo ideje jedni od drugih Wink

74Sugestije i ideje - Page 3 Empty Re: Sugestije i ideje Sub Dec 24, 2011 4:22 pm

AngelWings


Poznata faca
Poznata faca
PRELEP JE SAJT!SVAKA CAST! ljubac

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu