Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Pozz svima! Empty Pozz svima! Sre Okt 28, 2015 10:41 pm

Gost


Gost
Zelim da vam ispricam moju pricu, zapravo moju borbu i poraze...

Pa da krenem, dragii moj narode, ja sam naime, jedna debela novopecena mama, koja je jos kao i dijete bila bucmasta. Citav zivot sam u borbi protiv kilograma, al posto sam onako ljupka, i fina, nisu mi prestavljali bas neki problem u drustvvu do sada... TRUDNOCA, i odoh u porodjajnu salu sa 116 kg, nakon 4 mjesecaa evo me sa 95 kg, al zelim da imam maksimalno 80... Zelim da napokon budem zadoovoljna sama sobom, a vjerujem da nas ima jos koji zele isto.

Iskreno se nadam da cemo uspjeti onako bas kao drugari, pomagajuci se medjusobno, biti prije svega zdravi, lijepi i veseli...

No, ja nisam jos ni na jednoj dijeti pa vas molim za prijedloge Smile

2Pozz svima! Empty Re: Pozz svima! Čet Okt 29, 2015 9:23 am

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Dobrodosla, napisi pet poruka, otvori svoj dnevnik i polako pocni da citas tudja iskustva i da pises svoja.

3Pozz svima! Empty Re: Pozz svima! Pet Okt 30, 2015 1:40 am

Gost


Gost
Hvala Sun Smile Mislim da mi je ovo peta poruka, paa idem da trazim nesto za seebe Smile

4Pozz svima! Empty Re: Pozz svima! Pet Okt 30, 2015 11:22 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Predlog sam ti napisala u tvom dnevniku.
Iznemadilo me da si tako mlada, vec mama. Decak ili devojcica?
Isto tako se zadivih da si sa 116, spala na 95kg. klapklap To je veliki uspeh.

Stvarno mislim da je za tebe pravo resenje Hrono ishrana, pogotovo sto si od malena imala masnu celiju.
sunn10 bay



5Pozz svima! Empty Re: Pozz svima! Uto Dec 22, 2015 9:19 pm

Gost


Gost
Jao Tajci, izvini, tek sam vidjela da si pisala ovdje. Djevojcica je Smile

Ma nisam ja bila nikad debela kao sto sam sad, iako mislim ni sad ja ne izgledam nesto strasno debela jer sam visoka puno. Kao mala sam uvijek imala 2-3kg vise od moje drugarice mrsavice, pa smatram da sam zbog tog bila "buca" Very Happy

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu