Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1pitanjce Empty pitanjce Ned Mar 06, 2011 2:28 pm

Machkolina


Aktivni član
Aktivni član
neznam gde da pitam pa bih pitala ovde.koliko bi ja trebalo kalorija da unosim s obzirom na to da sam visoka 160cm i imam 14god?

2pitanjce Empty Re: pitanjce Ned Mar 06, 2011 3:24 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Unos kalorija nije isti u odnosu na godine, a kod tebe dolazi do zabune. Imas li 18 ili 14 godina?

3pitanjce Empty Re: pitanjce Ned Mar 06, 2011 3:49 pm

Machkolina


Aktivni član
Aktivni član
Tajci ::Unos kalorija nije isti u odnosu na godine, a kod tebe dolazi do zabune. Imas li 18 ili 14 godina?


14...nego sam napisala na profilu tako jer kad sam ga napravila imala sam 13,pa nisam mogla da se registrujem

4pitanjce Empty Re: pitanjce Pon Mar 07, 2011 10:38 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Machkolina, to sto s enisi mogla registrovati je nase pravilo da ne mozemo podrzati nikoga ispod 18 g. Nekad popustimo na clanovima koji ce uskoro biti punoletni.
Tvoj organizam je sad u veoma bitnom razvoju i trebas se obratiti nutricionisti. To je jako vazno za tvoj metabolizam i pravilan razvoj. Treba strucnjak da ti odredi jelovnik prema tvom individualnom stanju organizma.
To ti je jedini pravi put da na kvalitetan nacin oblikujes svoje telo. Bitno je da imas i podrsku roditelja.
Hvala ti na iskrenosti i budi dobra prema sebi jer se sve greske posle visestruko placaju.

cheers

5pitanjce Empty Re: pitanjce Pon Mar 07, 2011 12:59 pm

Machkolina


Aktivni član
Aktivni član
Tajci ::Machkolina, to sto s enisi mogla registrovati je nase pravilo da ne mozemo podrzati nikoga ispod 18 g. Nekad popustimo na clanovima koji ce uskoro biti punoletni.
Tvoj organizam je sad u veoma bitnom razvoju i trebas se obratiti nutricionisti. To je jako vazno za tvoj metabolizam i pravilan razvoj. Treba strucnjak da ti odredi jelovnik prema tvom individualnom stanju organizma.
To ti je jedini pravi put da na kvalitetan nacin oblikujes svoje telo. Bitno je da imas i podrsku roditelja.
Hvala ti na iskrenosti i budi dobra prema sebi jer se sve greske posle visestruko placaju.

cheers

ja ne zelim da smrsam,cisto se samo interesujem inace treniram odbojku,samo sam htela da znam Smile

6pitanjce Empty Re: pitanjce Pon Mar 07, 2011 3:55 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Pohvalna je svaka zainteresovanost za pravilnu ishranu.
Mozes prosetati forumom, procitati dosta korisnih postova. Imas i razne tabele sa izracunatim kalorijama, a koliko je tebi potreban unos izracunaj OVDE

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu