Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

110 nacina da volite svoje telo!! Empty 10 nacina da volite svoje telo!! Pon Jan 25, 2010 12:22 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
1. Razmotrite ovo: vasa koza se sama zamjenjuje jednom
mesečno, obloga vaseg zeludca na svakih pet dana, jetra se regenerise na svakih 6 nedelja , a vas kostur svaka tri mjeseca. Vase telo je izuzetno - pocnite da ga postujete!
2. Svako jutro kada se probudite zahvalite svom telu sto se odmorilo i sto vam omogucuje da uzivate u novom danu
3. Svako vece kad idete na spavanje recite svom telu koliko cenite to sto vam je dopustilo da cinite ono sto ste radili u toku dana. Bez njega vam to ne bi bilo moguce.
4. Nadjite nacin vezbanja u kojem uzivate i cinite to redovno. Ne vezbajte da bi ste izgubili na tezini ili da bi ste se suprotstavili svom telu.Cinite to da bi vase telo bilo snazno i zato sto vezbanje utice na to da se dobro osecate.Zapamtite: vezbanje je za zabavu , za rekreaciju i prijateljstvo.
5. Setite se vremena kada ste se osecali dobro u svom telu.Recite sebi da mozete ponovo tako osecati cak i u ovom telu u ovim godinama.
6. Sacinite listu 10 pozitivnih stvari o sebi - ne spominjuci pri tom vas izgled.
7.Stavite ceduljicu pored ogledala na kojoj pise :"Ja sam lep/a iznutra i spolja"
8. Izaberite da pronadjete lepotu u svetu i u sebi. To je stvar izbora i odluke.
9.Pocnite da govorite sebi:"Zivot je prekratak d abi ga potrosila mrzeci svoje telo na ovakav nacin"
10.Okruzite se ljudima koji vas potsecaju na vasu unutrasnju snagu i lepotu
Izvor

210 nacina da volite svoje telo!! Empty Re: 10 nacina da volite svoje telo!! Uto Jan 26, 2010 1:48 pm

Zizue10

Zizue10
I bi profi
I bi profi
klapklap

310 nacina da volite svoje telo!! Empty Re: 10 nacina da volite svoje telo!! Uto Jan 18, 2011 1:28 pm

marnika

marnika
Aktivni član
Aktivni član
Ovo jeste prava stvar za potitivan početak i volju klapklap

410 nacina da volite svoje telo!! Empty Re: 10 nacina da volite svoje telo!! Sre Feb 16, 2011 3:45 pm

Palcica0401


Novi član
Novi član
Smile

510 nacina da volite svoje telo!! Empty Re: 10 nacina da volite svoje telo!! Čet Feb 17, 2011 3:22 pm

purpleR

purpleR
Aktivni član
Aktivni član
Divni saveti, treba voleti sebe u svakoj telesnoj fazi. Smile

610 nacina da volite svoje telo!! Empty Re: 10 nacina da volite svoje telo!! Uto Mar 15, 2011 3:44 pm

Jovanna


Aktivni član
Aktivni član
Lepe receno! Treba sebe voleti, jer ako sebe ne volis kako ces voleti druge.

710 nacina da volite svoje telo!! Empty Re: 10 nacina da volite svoje telo!! Ned Mar 20, 2011 8:33 am

Eni Imbar


Aktivni član
Aktivni član
fantastično dobro ljubac

810 nacina da volite svoje telo!! Empty HVALA... Sre Jan 11, 2012 12:06 pm

ZoricaUb

ZoricaUb
Aktivni član
Aktivni član
Izuzetno dobar savet...hvala od srca! clap1

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu