Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

51zelena kafa - Page 3 Empty Re: zelena kafa Uto Dec 14, 2010 10:04 pm

saki23


Aktivni član
Aktivni član
Ova kafa je cista glupost, govorim iz licnog primera.
Kupila sam 10 kesica i pored toga sto sam bila stalno zedna uspela sam da smrsam 1kg za 10 dana. Posle toga sam vratila 2kg. Nemojte trositi novac na ovakve gluposti.

52zelena kafa - Page 3 Empty Re: zelena kafa Sre Jan 12, 2011 12:09 am

mmm_baby

mmm_baby
Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
Ja sam ispila čitavo pakovanje zelene kafe. Prva dva dana malo blokira glad, ali poslije nista. Nisam smrsala, mozda svega pola kilograma do kilogram, uz dijetu i pješačenje.

53zelena kafa - Page 3 Empty Re: zelena kafa Sre Jan 12, 2011 9:05 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Saki, Baby, volim procitati ovakve postove, kad dobijemo informaciju "iz prve ruke". Bolje je te bacene pare dati u neku teretanu i jos ne trujemo svoj organizam.
Sa svim tim propagandnim glupostima, samo smo eksperiment.
bay

54zelena kafa - Page 3 Empty Re: zelena kafa Sre Jan 12, 2011 10:11 am

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
i antikologram takodje ,rodjaka je optimisticno popila dve kutije i jedino je izgubila 4000din iz novcanika iskreno i ja sam htela i verovala u rezulate...

55zelena kafa - Page 3 Empty Re: zelena kafa Čet Jan 20, 2011 9:56 am

Mirna

Mirna
I bi profi
I bi profi
I ja sam bila zapela okom za taj anti kilogram, ipak sam odustala, čitajući malo po netu, niko nije potvrio da je skinuo kg sa tim, ma samo uzalud bačene pare! lol!

http://[url=http://www.ticker.7910.org/eng][img]http://www.ticke

56zelena kafa - Page 3 Empty Re: zelena kafa Pon Jan 31, 2011 3:40 pm

*Vila*

*Vila*
Novi član
Novi član
Pila sam zelenu kafu,ali mi nista nije pomogla... Ali bas nista... Za razliku od Kirkoline koju pijem od pre nekoliko meseci, ali sa prekidima...Popijem kutiju, pa ne pijem nedelju-dve, pa opet... Meni je super... Wink

57zelena kafa - Page 3 Empty Re: zelena kafa Pon Jan 31, 2011 4:36 pm

jecapereca

jecapereca
Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
ja jela tu zelenu kafu sa nekim mlekom u prahu na foru 3 u 1 pojela sam 5 kesica i zaspala ko beba...ukusno e Very Happy. al to nee sad na dijeti..sa sam fina Very Happy.

58zelena kafa - Page 3 Empty Re: zelena kafa Uto Feb 15, 2011 9:32 pm

ana8323


Novi član
Novi član
Pročitala sam sve što ste vredno pisale od početka, i sad sam zbunjena... Počela sam da se hranim po planu koji mi je prepisala nutricionistkinja, po kome treba da unosim 1200-1400 kcal dnevno. Obzirom da sam pre nego što sam tako počela da se hranim unosila sigurno 3000 kcal, a možda i više, dnevno, kupila sam zelenu kafu u kombinaciji sa pilulama zelenog čaja i kapsulama hoodie, da bi mi pomogli da obuzdam apetit koji je poludeo i da bih mogla da se ograničim na tih 1200kcal. I mislim da mi pomažu. Unosim tih 1200kcal, ne pada mi teško, mada stvarno sam non-stop žedna... Planirala sam jedno mesec dana da pijem ovu kombinaciju, čisto da mi pomogne da se naviknem na promenjenu ishranu i da ne posustanem pred napadima gladi, ali sad stvarno nisam pametna da li da nastavim... ???
p.s. Popila sam tek 3 kesice drink2

59zelena kafa - Page 3 Empty Re: zelena kafa Sre Feb 16, 2011 12:41 pm

marnika

marnika
Aktivni član
Aktivni član
e ta Zelena kafa meni nije nikako prijala - em je JAKA em nisam imala stolicu nedelju dana. A taman sam hranom došla do redovne. Kako sam prestala da je pijem (posle neke 4-5 kesice) vratih se u normalu... Very Happy

60zelena kafa - Page 3 Empty Re: zelena kafa Pet Feb 25, 2011 4:33 pm

milly

milly
Aktivni član
Aktivni član
I ja sam pila zelenu kafu i nisam izgubila ni kilogram, takodje sam isprobala i herbafast,witkahoodiju,chitosan i jos neki preparat pino...ne secam se imena.Nista nije dalo rezultate.

61zelena kafa - Page 3 Empty Re: zelena kafa Ned Maj 13, 2012 2:28 am

dracos


Aktivni član
Aktivni član
Zelena kafa ona prvobitna Leontinina koja se pojavila stvarno je bila super. Pila sam je u februaru 2010....ali posle njenog povlačenja zbog one afere ...i kad su je vratili na tržište to više nije bilo to. Čim su joj izvadili taj sporan sastojak (sibutramin) prestalo je dejstvo...
Mada tada dok sam je pila bio mi je nenormalno ubrzan puls od 110-130 otkucaja u minuti...ma ludilo, na ivici samosagorevanja...a uz to sam i bila trudna a nisam znala
i stvarno sam gubila apetit....zato i kažu da srčani bolesnici nisu smeli da je piju....
Posle kad sam je probala pre nekog vremena...ništa ...kao običma ona 3 u 1

62zelena kafa - Page 3 Empty Re: zelena kafa Ned Maj 13, 2012 12:43 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Od jutros bre, jurim forumom za tobom. Moze mi i rucak isgoreti. Very Happy friends05
Totalno sam protiv bilo kakvih preparata ako nisu garantovano i iskljucivo prirodnih sastojaka. bay

63zelena kafa - Page 3 Empty Re: zelena kafa Ned Maj 13, 2012 11:45 pm

dracos


Aktivni član
Aktivni član
...ma znam @Tajci, ali to je bila jedna od mojih totalno tripoznih epizoda...btw ja tad uopšte nisam imala višak...bila sam zapela da je probam kao malo da popustim još koje kilo...bila sam sva uznemirena uhvatio me neki neizdrž da bilo šta uradim sa sobom....kad u stvari meni podivljali hormoni jer sam bila trudna a nisam imala pojma pa sam zato bila malo pogubljena...i pila sam je dve nedelje....i posle saznam da sam trudna i prekinem....

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Similar topics

-

» acai berry kafa

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu