Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26zelena kafa - Page 2 Empty Re: zelena kafa Sub Feb 20, 2010 7:37 am

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
A sto sirevi svih vrsta,kada je dobar mlad,neslan,posan sir? zelena kafa - Page 2 31874

27zelena kafa - Page 2 Empty Re: zelena kafa Sub Feb 20, 2010 1:03 pm

cookie

cookie
Aktivni član
Aktivni član
Mislim na vecinu vrsta, onih koji su masniji, naravno ... do mladog, posnog sira retko mogu da dodjem, tako da ga rado jedem ali posto ga nabavljam samo od poznatih, redje ga imam na meniju...

28zelena kafa - Page 2 Empty Re: zelena kafa Sub Feb 20, 2010 3:26 pm

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
jedna moja prijateljica (ima oko 5kg viska)i njena mama (oko 10kg) pile su zelenu kafu mesec dana ..........bez rezultata, niti su bile zedne, niti su osetile smanjen apetit

citala sam dosta o zelenoj kafi, efektima,proizvodjacima,iskustva su razna od prezadovoljnih do potpuno razocaranih,cak sam nasla i tekst cuvene L. koja je ,,kao ,,uz pomoc zelene kafe skinula sav visak kg (nisam mogla da verujem kad sam je videla, da je samo kafa uticala na njen savrsen izgled)..............i tako je zena lepo opisala kako je uspela da smrsa redukovana ishrana pod kontrolom nutricioniste + FA + tretmani za skidanje celulita + masaze +zelena kafa

ja sumnjam u ispravnost svih tih proizvoda tipa prahovi, tablete i sl. sumnjam da je sastav koji pise tacan.....................ne mislim na teorije zavere , ali u zemlji Srbiji je sve moguce, secate se prosle godine su povucene sa trzista tablete za mrsavljenje koje su u sebi sadrzale sastojke koji stete zdravlju,cini mi se da je skoro i reduktil zabranjen( ne secam setacno, ali skoro je na TV-u bilo price o tome)


a marketing je cudna stvar

moja mama je isla ma HL promociju, jedva sam je odgovorila da ne baca pare dzabe, ona nema neki visak za njene godine

i nekako sve stavljamo u isti kos, a ne deluju ni dijete ni preparati isto na sve ljude, nije isto da li neko ima 20god. i 10kg viska i 40 god i isto 10 kg . viska,potpuno razlicito zivotno doba, navike, stanje organizam,metabolizam........

ne znam da li ima kod nas da se kupi, ako neko zna nek javi ,ja bih probala ovo

29zelena kafa - Page 2 Empty Re: zelena kafa Sub Feb 27, 2010 1:26 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Najnovija vest "zelena kafa" i "zeleni čaj" zabranjeni u crnoj gori... Razlog :prisustvo sibutramina..Vise o toj supstaci mozete procitati ovde...

30zelena kafa - Page 2 Empty Re: zelena kafa Pon Mar 01, 2010 6:23 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Ej ljudi, samo da dodam>Zelena kafa zabranjena i u Makedoniji !

31zelena kafa - Page 2 Empty Re: zelena kafa Čet Mar 04, 2010 10:57 pm

Lana

Lana
Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
Evo par brzih cinjenica o sibutraminu:
- spada u antidepresive
- veoma je slican amfetaminima (droga-podizac)
- zabranjen je u SAD i EU

E sad, imajuci u vidu ovu poslednju cinjenicu i masovnu proizvodnju preparata za mrsavljenje - proizvodjaci su morali negde da "udome" svoje zalihe, a za to su idealne zemlje koje jos uvek nisu pristupile EU i samim tim ne primenjuju direktive Evropske komisije (od kojih neke zabranjuju promet ove supstance).

Ako se nesto zove "kafa" ili "caj", ne znaci da je bezazleno - pobogu, pa svi znamo foru o kuvanju svekrvi caja od lijandera lol!

32zelena kafa - Page 2 Empty Re: zelena kafa Čet Mar 04, 2010 10:59 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
ma što svekrvi..ja to znam za muževe hahaha

33zelena kafa - Page 2 Empty Re: zelena kafa Pet Mar 05, 2010 7:30 am

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Ne znam za to foru zelena kafa - Page 2 129154 Pa zar je zeleni caj los?

34zelena kafa - Page 2 Empty Re: zelena kafa Pet Mar 05, 2010 9:15 am

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Nije leptiriću zeleni čaj je OK. Lana piše o raznm preparatima za mršavljenje tipa zelena kafa koji imaju neproverene sastojke, a koji koriste namerno termine poput kafe ili čaja da bi nas zavarali da pomislimo da je to sve lekovito i bezopasno.

35zelena kafa - Page 2 Empty Re: zelena kafa Pet Mar 05, 2010 9:24 am

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
Sun ::Najnovija vest "zelena kafa" i "zeleni čaj" zabranjeni u crnoj gori... Razlog :prisustvo sibutramina..Vise o toj supstaci mozete procitati ovde...

Zbog ovoga sam pitala za zeleni caj.. A za zelenu kafu sam cula da mnogo steti srcu. Hvala na odgovoru zelena kafa - Page 2 778147

36zelena kafa - Page 2 Empty Re: zelena kafa Pet Mar 05, 2010 9:34 am

Sun

Sun
Administrator
Administrator
izgleda da je to neki čaj za mršavljenje, ne pravi zeleni čaj.

37zelena kafa - Page 2 Empty Re: zelena kafa Pet Mar 05, 2010 9:45 am

Butterfly

Butterfly
I bi profi
I bi profi
ok,hvala zelena kafa - Page 2 362804

38zelena kafa - Page 2 Empty Re: zelena kafa Sub Mar 06, 2010 8:18 am

cookie

cookie
Aktivni član
Aktivni član
Nisu nigde jos zabranjene ni z.kafa ni z.caj vec povuceni iz prodaje dok se ne urade dodatni testovi. Najbolje je sacekati dok se testovi ne urade i nasi uspavani "organi" ne oglase sta je zaista u pitanju. U Britaniji i SAD jesu zabranjeni zbog toga sto ima "amfetaminsko dejstvo" obzirom da se njihovo stanovnistvo inace kljuka razlicitim pilulama, alkoholom i sl. onda sigurno moze dovesti do problema, a nasi tvrde da utice na srce jetru i sl.... Malo su to neuskladjene price al hajde da vidimo sta ce zakljuciti na kraju... dok to ne urade ja sam prestala sa unosom z. kafe, nadam se da ce biti ok jer je ovo bilo jedino sto je meni licno pomoglo da suzbijem apetit. Trenutno se sama borim sa apetitom, i dalje unosim manje kolicine hrane, valjda necu posustati... Smile

39zelena kafa - Page 2 Empty Re: zelena kafa Sub Mar 06, 2010 9:51 am

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
kako su javili zelena kafa u prahu je povucena sa trzista Srbije i Crne gore, a kapsule nisu

ne znam kakve to testove dodatne rade, jer kod nas da bi neki preparat dobio dozvolu za upotrebu rade se testovi provere ispravnosti da nema bakterija, virusa i sl.. niko ne radi testove koji bi pokazali efekat istog preparata na ljude, niti iko moze sa sigurnoscu da tvrdi sta svaka kesica sadrzi

zbog povecanog procenta kofeina, moze doci do srcane aritmije i sl.

40zelena kafa - Page 2 Empty Re: zelena kafa Uto Mar 16, 2010 9:12 am

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
Cisto da dodam ovde ,posto sam pisala u Bircuzu o grnad kafi fit and slim....efekti nisu isti ...Nisam imala pojma kako deluje zelena kafa pa i nisam mogla da uporedim ovu grandovu...dakle efekti nisu isti ,nigde nema uputsvo da se pije samo ujutru(pisem o grand kafi) sem tih dodataka koje ima L-karnitin,ali ja koliko sam upoznata taj l-karnitin deleje samo ako fizicki aktivna...znaci ...nista bez FA ,zelena kafa je zastrasujuce skupa a doza je za 15 dana ...ne hvala... zelena kafa - Page 2 79312

41zelena kafa - Page 2 Empty Re: zelena kafa Uto Mar 16, 2010 9:21 am

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Kod nas u Makedoniji je zabranjena - nabavka i distribucija , a ljudi koji su je uzimali se preko medija pozivaju na pregled. Ne mogu sa sigurnošću da tvrdim ali mislim da su utvrdili prisustvo sibutramina.
EDIT: SAmo da dodam ja sam lično koristila tablete svojevremeno Obedial koje su takodje zabranjene.Stvarno su bile efikasne, strašno sam bila oslabela sa njima. Neke posledice nisam imala, bar se nadam mocking . Sećam s ed ami se apetit nije nešto naglo bio vratio.Na žalost kilogrami jesu, vremenom...

42zelena kafa - Page 2 Empty Re: zelena kafa Sre Mar 17, 2010 9:08 pm

Lana

Lana
Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
Kod nas na trzistu se gomila sumnjivih proizvoda provlaci sa etiketom "dijetetski suplement" iliti dodatak ishrani. Prema zakonskoj regulativi, za takve proizvode je dovoljno dokazati da se korisnik nece "izvrnuti" cim ih uzme, odnosno da su bio-hemijski ispravni. Dakle: ni reci o uticaju na organizam; bez pominjanja stetnih/nezeljenih dejstava.

Istini za volju, najbolje bi bilo kupovati proizvode koji su licencirani u EU/SAD, jer je tamo kontrola SVEGA za ljudsku upotrebu rigoroznija, dok su nasa trzista neka vrsta deponije za proizvode koji tamo ne bi prosli.

43zelena kafa - Page 2 Empty Re: zelena kafa Pet Mar 19, 2010 8:15 pm

sanjalica_90


Novi član
Novi član
coffee ::nemam iskustva i ne zelim da imam, ali zato imam odredjeno misljenje o tome i svim drugim preparatima Very Happy

cula sam da smanjuje apetit, da se javlja osecaj zedji, da izaziva nesanicu, kod nekih ljudi i mucninu

rezultata ima bar na pocetku, a prvi kg koji se gube su u stvari visak vode , koji se izbacuje iz organizma

ne znam koliko dugo sme da se koristi i verovatno je bolji efekat kod ljudi sa vecim viskom kg


glasam uvek za neku izbalansiranu dijetu +FA Very Happy

u svakom slucaju javi kako napredujes



i ja sam čula da su to siptomi!

44zelena kafa - Page 2 Empty Re: zelena kafa Pon Mar 22, 2010 2:50 pm

coKa

coKa
Aktivni član
Aktivni član
Ta kafa je zlo ... nikako ... nikako.
I ja zamalo da se uopecam ...
Pre nekih dva meseca sam otishla u apoteku sa namerom da kupim par kesica.
Napomenila sam za svaki slucaj apotekarki da bolujem os shtitne zlezde, verovali ili ne apotekarka je odlucno rekla da nema shanse da mi je proda.
Da je ta kafa jako opasna, cak i za zdrave ljude, a kamoli za nekog ko ima problema sa srcem, bubrezima ili ako ima bilo kakvu boljku hronicnu.
E sad na ovo bi meni verovatno 50 % devojka reklo, Pa Ja Sam Potpuno Zdava ...
Ali kako to da znam ...
90 % nas ne zna da imamo neko zarishte u sebi, jer smo takvi da idemo kod lekara samo kad vec bude kasno ili ti kad pocne da se manifestije bolest tako da pocinje da nam smeta.
Sve u svemu, sve shto je brzo to je i kuso.
A da ... inace ona zaista ima efekta, koleginica moje sestre je smrshala za 2 meseca 14 kg, ali kad je prestala da je pije ... sve joj se vratilo ...
A sama cinjenica da te ta kafa dovodi do dehitratacije ... pa pobogu, ima li ljudi koji nece shvatiti da je to ne zdravo i jako opasno.
Prestante sa uzimanjem iste.

45zelena kafa - Page 2 Empty Re: zelena kafa Uto Mar 23, 2010 4:57 pm

SUADAAA


Aktivni član
Aktivni član
nevjerujem u tu zelenu kafu

46zelena kafa - Page 2 Empty Re: zelena kafa Sub Mar 27, 2010 9:49 am

Mirna

Mirna
I bi profi
I bi profi
I ja sam sedugo zavaravala sa tim preparatim,šta god vidim na tv ja bih se zapalila,međutim ,ti svi preparati su opasni po život,bolje polako na dijeticu ,ma kakvi turbo šlankovi i ostalo.optička varka dizzy1

http://[url=http://www.ticker.7910.org/eng][img]http://www.ticke

47zelena kafa - Page 2 Empty Re: zelena kafa Uto Mar 30, 2010 12:37 pm

Milenanik


Aktivni član
Aktivni član
Cao svima,
pila sam zelenu kafu pre mesec dana, fenomenalno sam se osecala, nikakav problem nisam imala( citati- nisam još pozelenela), osim sto sam pila mnogo tecnosti, ako je to uopšte nekome problem Wink. Smrsala sam par kilograma, izvinjavam se sto nisam merila, ali mi nije bilo vazno u brojkama.
U svakom slucaju, ako razmislimo svaki lek je stetan, ako pomaze za jednu stvar steti drugoj, a i kod ljudi sa bilo kakvim problemom su i odredjeni lekovi zabranjeni, tako da...svaki ima svoje misljenje. Smatram da sve je zavera, pa i globalno otopljavanje sa kojim se ne slazem..Smile, ali svako ima svoje misljenje. I alohol zdere jetru pa sa osmehom nazdravimo uz pomoc njega.
Veliki pozdrav
goody

48zelena kafa - Page 2 Empty Re: zelena kafa Sre Jul 07, 2010 12:10 pm

sanjaristi

sanjaristi
Novi član
Novi član
Da li je neko koristio caj Kirkulina ili Tanana? Ako jeste kakvi su vam utisci?
POzz!!

Smile))

49zelena kafa - Page 2 Empty Re: zelena kafa Sub Jul 17, 2010 5:19 am

Ava Mae


Aktivni član
Aktivni član
Ja sam probala Kirkolina caj, uzasan mi je, izazivao mi je nenormalnu mucninu i jela sam bukvalno 1 jabuku dnevno jer mi je bilo toliko muka da nisam mogla nista da stavim u usta. Tri dana sam ga pila i rekla sebi nikad vise.

50zelena kafa - Page 2 Empty Re: zelena kafa Sub Jul 17, 2010 8:42 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Treba osluskivati svoj organizam. Sve je individualno i u pravu si-"nikad vise". cheers

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Similar topics

-

» acai berry kafa

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu