Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Facebook-za i protiv - Page 2 Empty Re: Facebook-za i protiv Sub Sep 24, 2011 9:15 pm

leanna

leanna
Poznata faca
Poznata faca
I ja imam profil na FB, i to 2 komada, jedan pravi a jedan za igrice Embarassed , ali i sa time sam kao i sa vecinom stvari u zivotu: uvati me period pa se ko manijak igram na FB jedno dve tri nedelje, pa me onda mesecima nema, a onaj pravi profil vec ne pamtim kad sam posetila.
Sve u svemu, odlicna stvar ako se pametno koristi, ali... Very Happy

27Facebook-za i protiv - Page 2 Empty Re: Facebook-za i protiv Sre Okt 26, 2011 12:45 am

Sonec

Sonec
Aktivni član
Aktivni član
Ja sam definitno protiv jer mislim da je to vid zaglupljivanja. Nikad nisam otvarao nalog na facebook-u, a i nemam nameru. Skoro svi moji vrsnjaci imaju profile (neki su mi i pretili da ce mi napraviti nerviras me ), i oni skoro po ceo dan provode na njemu. Kolko znam, najvise igraju igrice na njemu, ko deca neka Smile. Nzm, ja sam neke filozofije, ako oces da cetujes onda koristi Skype il MSN, ako oces igrice (onda imas izbora kolko oces, da ne nabrajam), ne vidim razlog za toliku potrebu da drugi znaju sve o vama (sta volite, sta ne, i slicno)...

Pozdrav za sve cheers

28Facebook-za i protiv - Page 2 Empty Re: Facebook-za i protiv Ned Okt 30, 2011 2:00 pm

Lady

Lady
I bi profi
I bi profi
Meni je isto previse kako neki ljudi otkrivaju najsitnije i najgluplje detalje.
Ali eto, tko voli, nek izvoli. Ima korisnih stvari, jer imas naokupu velik broj ljudi.
Jedino mi je počelo smetati kako se komunikacija pomalo svodi na samo dopisivanje i tipkanje o glupostima. A proređuju se nalasci i normalna druženja.

29Facebook-za i protiv - Page 2 Empty Re: Facebook-za i protiv Pon Okt 31, 2011 12:32 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Za mene je Facebook moj Profil gde ja biram prijatelje, teme koje me zanimaju.Biram nacin komunikacije i kontrolisem utroseno vreme. 47b20s0

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu