Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Zašto je doručak važan - Page 2 Empty Re: Zašto je doručak važan Sub Jul 23, 2011 3:36 am

mrvica_91

mrvica_91
Aktivni član
Aktivni član
Vec tri dana doruckujem, zaista u toku dana manje jedem. Presla sam na razeni hleb, da li je previse ako jedem 6 malih kriski u toku dana? Lenja sam, ne trosim se previse, tek oko kucnih poslova i sopinga, ne mogu da se nateram da vezbam. Ponekad uradim onaj program na youtubu od 8 minuta za savrsene trbusnjake, i od toga premirem sat vremena posle! Ovo ostajanje do kasno za kompjuterom mi uzasno budi zelju za prejedanjem. spavac

27Zašto je doručak važan - Page 2 Empty Re: Zašto je doručak važan Sre Feb 22, 2012 9:42 pm

maryamti

maryamti
Aktivni član
Aktivni član
Slažem se da je doručak super bita jer ja do tri ne jedem ( radim popodne kući dolazim skoro u 20 sati), ali i tada se jedva natjeram da nesto pojedem.Nekako mi se stomakk "zavrne" pred puno obaveza, a tek navece kad osjetim rasterecenje jedem i rastem. Cesto mi se desi da i ne znam sta pojesti ujutro.

28Zašto je doručak važan - Page 2 Empty Re: Zašto je doručak važan Uto Okt 09, 2012 8:42 pm

Rhythm

Rhythm
Aktivni član
Aktivni član
Ovo sa doruckom je i moj problem. Ujutru i nisam bas gladna, i onda preskocim dorucak jer gledam da ustedim kalorije. Ali nazalost nadoknadim to navece, i to u ogromnim kolicinama Sad

Boze, bas mi je losa taktika... Nisam znala ovo za sumo rvace...

29Zašto je doručak važan - Page 2 Empty Re: Zašto je doručak važan Sub Avg 24, 2013 1:16 am

kraljica

kraljica
Aktivni član
Aktivni član
Ne mogu da jedem izjutra, ali zato naveče nikako da se zasitim. Po cijeli dan mogu gladovati, ali od večere počnem nekontrolisano jesti. Ne znam kako da to promijenim,

30Zašto je doručak važan - Page 2 Empty Re: Zašto je doručak važan Ned Nov 02, 2014 9:03 am

Zorica


Aktivni član
Aktivni član
Neobicno mi je da su ljudi skloni da preskacu dorucak.
Meni je to omiljeni obrok. I jako mi je lose ako ne jedem nista nakon sto se probudim.

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Similar topics

-

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu