Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Sugestije i ideje - Page 2 Empty Re: Sugestije i ideje Pon Apr 28, 2008 9:13 pm

Blesava

Blesava
Aktivni član
Aktivni član
Cek,mislim da nisam skontala... JEl uvedeno za 30+ (mislim 30 poruka...) Very Happy ili....
Nije mama isparila,eno je za kompijuterom,sad ce ona doci ako vec nije...

A ja pakujem stvari,pa malko bacim oko i ovde (Sutra Zlatibor,jupiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!)

p.s. Moram puuuuuuno da pohvalim mamu,odvela me je u shoping samo takav... mislim,kupila sam i planirano i neplanirano!

Smile Smile Taaaaaako volim svoju mamu (dobro,ponekad mi se omakne) smesna

27Sugestije i ideje - Page 2 Empty Re: Sugestije i ideje Pon Apr 28, 2008 9:19 pm

lil

lil
Admin
Admin
Blesava ::Cek,mislim da nisam skontala... JEl uvedeno za 30+ (mislim 30 poruka...) Very Happy ili....

Tema je obrisana i samo se ti pakuj sa oba okca bay , nemoj da nesto zaboravis ljubac .

https://dijeta.serbianforum.info

28Sugestije i ideje - Page 2 Empty Re: Sugestije i ideje Pon Apr 28, 2008 10:25 pm

sanjan

sanjan
urednik
urednik
ili recimo nesto kao tetka saveta blic pitanja o dijetama iz licnih iskustva ...

29Sugestije i ideje - Page 2 Empty Re: Sugestije i ideje Uto Apr 29, 2008 12:51 am

Blesava

Blesava
Aktivni član
Aktivni član
Primecujem da je izbrisano (a mozhda nikad nije ni postojalo) da pored teme,tj. koliko puta je pregledana,ko je ostavio poslednju poruku... ne stoji chlan koji ju je otvorio... Neznam,ako je to namerno tako,mislim da je to super,jer se necemo gledati vishe po tome ko otvara koliko tema... Very Happy

30Sugestije i ideje - Page 2 Empty Re: Sugestije i ideje Uto Apr 29, 2008 12:55 am

Gost


Gost
Nije to, malena, izbrisano; samo je drugačiji raspored tih elemenata. Very Happy
Nick onog ko je otvorio temu se nalazi ispod naslova teme (to je ono by ...); broj odgovora i pregleda su u kolonama desno od naslova, a poslednji odgovor je u koloni 'poslednja poruka'. Very Happy

Samo otvori neku sekciju koja te zanima (npr. "Recepti sa kalorijskim vrednostima") i videćeš raspored. Very Happy

31Sugestije i ideje - Page 2 Empty Re: Sugestije i ideje Uto Apr 29, 2008 1:01 am

Sun

Sun
Administrator
Administrator
:confused: kod svake teme stoji autor, koliko puta je pogledana kako i ko je poslednji u njoj pisao. To ne moze da se promeni cak i kad bi hteli, takav je template ili JA to ne znam da uradim Embarassed
Sanjan to je dobra ideja ali da razmislimo malo o tome,mozda bi moglo u pricaonici...

32Sugestije i ideje - Page 2 Empty Re: Sugestije i ideje Ned Maj 04, 2008 11:41 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Jos neka ideja :?:

33Sugestije i ideje - Page 2 Empty Re: Sugestije i ideje Pet Maj 09, 2008 1:52 pm

Gost


Gost
Pa ja nemam ideju, ali imam predlog da ovi mnogobrojni gosti sto nam dolaze ovde,
odrade registraciju i prikljuce se.

Imam obrazlozenja za svoj predlog:

1. Korisno je i ne boli!
2. Cak i nehotichno se moze svasta nauciti prelistavanjem, a tek kad postave pitanje...ihajjjj....!
3. Lepo je da razmenimo iskustva,a mogu da dobiju i pravu podrsku za svoj problem- kakav god bio!
4. I naravno, mogu da pojedu koju kockicu ...chokolade...niko se nece naljutiti Very Happy ...dapache! Sve shto je umereno - dobro je! :sunny:

34Sugestije i ideje - Page 2 Empty Re: Sugestije i ideje Ned Maj 11, 2008 11:39 pm

Gost


Gost
Ja naišla na zanimljiv sajt - http://www.fatloseronline.com/.
Grafički beleži izmerene težine, tj. pravi grafik.

Meni se svideo ovaj sistem, pa preporučujem, onima koji to žele, da posete ovaj sajt. bay

35Sugestije i ideje - Page 2 Empty Re: Sugestije i ideje Uto Jun 17, 2008 11:02 pm

lil

lil
Admin
Admin
Ne znam koliko ste upoznati sa razmenom misljenja o hrani, nacinu pripremanja jela i sl. koja se razvila u mom dnevniku .
Tema me je zaista veoma zainteresovala i naterala da razmisljam i mislim da bi trebala da se nastavi u "Debatnom klubu" .

Naime, evo kako sam ja to zamislila.
Svako, ko zeli naravno, da otvori svoju temu za hvale i kritike kao lepljivu i tu mozemo lepo da se raspravljamo, slazemo, ne slazemo, hvalimo, kritikujemo, predlazemo, savetujemo, sve u granicama lepog i pristojnog sa najvecom dozom postovanja, na temu nacina drzanja dijete, odabira namirnica, njihove pripreme, konzumiranja i sl.

Ja predlozih, a vi prokomentarisite ima li ili nema potrebe i svrhe za takvom opcijom.

https://dijeta.serbianforum.info

36Sugestije i ideje - Page 2 Empty Re: Sugestije i ideje Uto Jun 17, 2008 11:21 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Meni ne samo da se ideja svidja, nego mislim da je neophodna.
Ko je u dilemi, neka procita danasnje postove u lilitinom dnevniku.

Nisam jedino razumela, zasto je potrebno da svi, ako zelimo naravno, otvaramo neku svoju temu, odvojeno kao lepljivu.
Misliom da je ovo tema i da se moze sve reci, komentarisati, na jednom mestu. Bojim se da bi smo u drugom slucaju, duplirali u stvari dnevnike.

Masem svima u nadi da ce lilit uspeti dobiti zeleno svetlo za ideju cheers

37Sugestije i ideje - Page 2 Empty Re: Sugestije i ideje Uto Jun 17, 2008 11:30 pm

lil

lil
Admin
Admin
Mislim da ne bi bilo ni slicno dnevniku, a zasto posebno, pa zbog preglednosti, jer onda moze i da ostane rasprava i u dnevniku.
Ja bih zelela da imam svoj takav deo, jer sam svesna svih mana moje ishrane .

U tom delu bi se fokusirali na detalje koje primecujemo u dnevnicima i ne uzurpirajuci prostor dnevnika, a i veca je verovatnoca da ce se vise clanova ukljuciti u raspravu, a vise ociju vise i bolje vide.

Coveku je u prirodi da negira, ali sa jednom konstruktivnom i argumentovanom debatom, mnogi od nas ce shvatiti gde grese, razmisljati o tome, vrdati, braniti svoje stavove, ali ih i menjati ako se pokazu kao ispravni .

https://dijeta.serbianforum.info

38Sugestije i ideje - Page 2 Empty Re: Sugestije i ideje Sre Jun 18, 2008 8:10 am

sanjan

sanjan
urednik
urednik
...ako znaci nesto moj glas ja sam za...

39Sugestije i ideje - Page 2 Empty Re: Sugestije i ideje Sre Jun 18, 2008 1:07 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Odlicna ideja...i ja sam za!

40Sugestije i ideje - Page 2 Empty Re: Sugestije i ideje Sre Jun 18, 2008 1:08 pm

Gost


Gost
I ja! I ja! male

41Sugestije i ideje - Page 2 Empty Re: Sugestije i ideje Sub Avg 23, 2008 7:07 pm

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
...epa ovako ...izabrana sam da budem urednik bircuza jer je simbad (meni iz nepoznatih razloga otplovio...)
pa ako sto rekoh uz promenu vlasnika bircuza menja se i naziv...

vrzmaju mi se u glavi nekoliko naziva-zelim da budu topla i odisu dobrodoslicom i lepim raspolozenjem,dakle
1) Bircuz Veselo Sunce-ovaj naziv mi je bas veseo razdragan i pozitivan
2) Kod Ruzicaste Lagune-a ovaj veoma elegantan kao nas forum...
pa eto
uz vasu pomoc volela bih da mi pomognete u odabiru imena kao i da prilozite neku svoju ideju...
kiss

42Sugestije i ideje - Page 2 Empty Re: Sugestije i ideje Sub Avg 23, 2008 7:15 pm

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
meni se svidja Kod Ruzicaste Lagune nekako ide uz nas forum

43Sugestije i ideje - Page 2 Empty Re: Sugestije i ideje Sub Avg 23, 2008 7:17 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Sanja, dopada li ti se
Bircuz na ruzicastom oblaku

Joj meni se svidja i
Bircuz kod ruzicaste Sanje

Bircuz Na ruzicastom ostrvu

Pojas za spasavanje



Poslednji izmenio Tajci dana Sub Avg 23, 2008 7:30 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

44Sugestije i ideje - Page 2 Empty Re: Sugestije i ideje Sub Avg 23, 2008 7:29 pm

Gost


Gost
Ja glasam za Lagunu. Baš mi je onako, otmeno... Very Happy

45Sugestije i ideje - Page 2 Empty Re: Sugestije i ideje Sub Avg 23, 2008 7:33 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Ja Sanju shvatila da dodamo jos neki predlog, pa izmisljam...

46Sugestije i ideje - Page 2 Empty Re: Sugestije i ideje Sub Avg 23, 2008 7:36 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
ma ne moze bircuz da bude otmen..DakleM nisam za lagunu ...Moze samo bircuz kod Sanje??? Uostalom sanja - ti si gazda - mora te imati u naslovu, a ti sama izaberi Wink Kod tebe cemo na kafu, pice i razgovor...

47Sugestije i ideje - Page 2 Empty Re: Sugestije i ideje Sub Avg 23, 2008 7:41 pm

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
OK pa neka bude #Bircuz kod Sanje#
nije bitan naziv bitno je drustvo koje se tamo okuplja...
samo-dal da otvaram novu temu(lokal mocking ) ili postojecoj da promenim naziv

48Sugestije i ideje - Page 2 Empty Re: Sugestije i ideje Sub Avg 23, 2008 7:43 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Uraaa, to mi se najvise dopadalo...tako je red i znam Sanja da ti to mozda ne bi predlozila, pa se utrpah, ali ti si presudila...da i Sun pripomogla.

Mi navikli nalokaciju...pa ako moze, neka ne menja mesto
Cestitam goody



Poslednji izmenio Tajci dana Sub Avg 23, 2008 7:44 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

49Sugestije i ideje - Page 2 Empty Re: Sugestije i ideje Sub Avg 23, 2008 7:44 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Ako ti kasnije padne na pamet novo ime - mozes lako da ga promenis, ili kako se to moderno kaze - rebrendujes smil43c718000c2eecv7 ...a mozes i da okrecis, ako 'oces.. hahaha

50Sugestije i ideje - Page 2 Empty Re: Sugestije i ideje Sub Avg 23, 2008 8:22 pm

Bubi

Bubi
VIP
VIP
Idem kod Sanjeeee trckaralo

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu