Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Kirkolina, caj za mrsavljenje - Page 2 Empty Re: Kirkolina, caj za mrsavljenje Sre Nov 23, 2011 7:41 pm

angela4

angela4
Aktivni član
Aktivni član
moja drugarica je imala bas ozbiljnih problema sa senom, pa ne preporucujem nikome redovno uzimanje dunno par puta mesecno po potrebi je sasvim ok spruce_up

27Kirkolina, caj za mrsavljenje - Page 2 Empty Re: Kirkolina, caj za mrsavljenje Sre Nov 23, 2011 7:41 pm

angela4

angela4
Aktivni član
Aktivni član
Inace caj za celulit je meni fantastican Smile

28Kirkolina, caj za mrsavljenje - Page 2 Empty Re: Kirkolina, caj za mrsavljenje Pet Jan 27, 2012 12:18 am

m.senka


Novi član
Novi član
cao drage moje dame,sto se tice kirkoline ja imam super iskustvo,intezivno sam ga pila 3 meseca i skinula 9 kg,evo vec skoro mesec dana jedem normalno i nista nije se vratilo nista. doduse tokom uzimanja caja sam batalila slatko i sokove i eto rezultata. osecam se super.

29Kirkolina, caj za mrsavljenje - Page 2 Empty Re: Kirkolina, caj za mrsavljenje Sre Feb 01, 2012 7:52 pm

rada72


Novi član
Novi član
Pila caj ali zbog njegovog bljak ukusa yuk ili ti bolje receno nije imao ukusa a ni efekta,kod mene pomaze samo smanjeneje hrane,to je provereno eh

30Kirkolina, caj za mrsavljenje - Page 2 Empty Re: Kirkolina, caj za mrsavljenje Pon Maj 21, 2012 2:11 pm

dina100

dina100
Aktivni član
Aktivni član
znas li sastav Kirkoline? i ja pijem samo zeleni caj.

31Kirkolina, caj za mrsavljenje - Page 2 Empty Re: Kirkolina, caj za mrsavljenje Uto Maj 29, 2012 2:26 pm

dina100

dina100
Aktivni član
Aktivni član
zaboravila sam da pitam, da li je neka od vas imala iskustva sa tim preparatima za mrsavljenje? ja se nesto ne usudjujem.
mnogo toga sam cula o ovom novom sto se pojavio, mislim da se zove dijet plus. te ovaj, smrsao ovoliko, ova skinula toliko. pa me jel znate nesto/ jel ima neko iskustvo?

32Kirkolina, caj za mrsavljenje - Page 2 Empty hmmm Pon Sep 24, 2012 3:17 pm

Prznica

Prznica
Aktivni član
Aktivni član
majapezos ::Kao i svi ostali čajevi za mršavljenje, pun je SENE.... whistle

Pa koliko ja vidim u seni nema nista lose... neka me neko ispravi
izvor sajt herbateka .eu

33Kirkolina, caj za mrsavljenje - Page 2 Empty Re: Kirkolina, caj za mrsavljenje Sre Nov 21, 2012 7:53 pm

marinaSS


Aktivni član
Aktivni član
Ja sam smrsala 14 kg, sa anti kilogram biljnom mesavinom. I dalje pijem jer hocu jos 10kg da smrsam. Smile

34Kirkolina, caj za mrsavljenje - Page 2 Empty Re: Kirkolina, caj za mrsavljenje Sre Nov 21, 2012 10:41 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
MarinaSS, da li si pored konzumiranja caja imala ikakav izmenjen rezim ishrane?

35Kirkolina, caj za mrsavljenje - Page 2 Empty Re: Kirkolina, caj za mrsavljenje Čet Nov 22, 2012 1:06 pm

marinaSS


Aktivni član
Aktivni član
3 obroka dnevno kako bi metabolizam pravilno funkcionisao, i naravno bez slatkisa i gaziranih napitaka. Izbegavajte koka-kolu, Čips, grickalice, čokolade, i naravno izbegavajte hranu u Mc Donald's restoranima. Hranite se zdravo i anti kilogram ce vam pomoci sigurno jer sadrzi samo lekovite biljke. Uputstvo imate da procitate na antikilogram sajtu.

36Kirkolina, caj za mrsavljenje - Page 2 Empty Re: Kirkolina, caj za mrsavljenje Čet Nov 22, 2012 1:20 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Marina, hvala ti na odgovoru. Pitala sam da ipak potvrdim pretpostavku da su zdravi i redovni obroci nezamenljivi i sa bilo kojim preparatom.
Ne osporavam vrednost caja, ali ja uvek pravim izbor zdrave3 hrane i fizicke aktivnosti.
Drago mi je da si uspela skinuti kilograme. bay

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu