Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26One su uspele,mozes i ti ! - Page 2 Empty Re: One su uspele,mozes i ti ! Pet Feb 26, 2010 2:00 pm

zvocalica

zvocalica
Poznata faca
Poznata faca
ovo je fenomenalno i neverovatno, kao da su slike iz dva različita života Very Happy
dođe mi da ih izlepim po kući, da mi budu stalno u vidnom polju, sa sve ''mantrom'': ako su mogle one, mogu i ja!
Hvala za ove slike ohrabrenja cvecko

27One su uspele,mozes i ti ! - Page 2 Empty Re: One su uspele,mozes i ti ! Pet Feb 26, 2010 3:14 pm

Zizue10

Zizue10
I bi profi
I bi profi
Nema na cemu,tu smo da pomognemo jedni drugima,makar i u ovakvom,psiholoskom smislu.
Ja sam ih odavno odstampala,svuda su oko mene,i veruj da me prodje zelja za hranom cim ih pogledam. smesna

28One su uspele,mozes i ti ! - Page 2 Empty Re: One su uspele,mozes i ti ! Pet Feb 26, 2010 3:19 pm

Nensi

Nensi
I bi profi
I bi profi
Zizue10 ::Nema na cemu,tu smo da pomognemo jedni drugima,makar i u ovakvom,psiholoskom smislu.
:
Ma ne "makar", to je najbitnije.
Mislim da sam ovde na forumu procitala zasto dijete od nutricioniste ne uspevaju, iako su pravljene za odredjenu osobu posebno - zato sto nutricionista tresne papir na sto pred tebe i ne zanima ga sta ces dalje sa njim da radis, zato sto te on i ne pita kako je do problema sa kilazom doslo i sta te muci, sta ti ne da da mislis svojom glavom, nego ti trevba njegovo papirce... Ja iskarikirah malo, ali je to-to u sustini. Bravo za onog ko je napisao, zaboravila sam.

29One su uspele,mozes i ti ! - Page 2 Empty Re: One su uspele,mozes i ti ! Sre Mar 17, 2010 9:43 pm

selena

selena
Aktivni član
Aktivni član
Ovo je prava motivacija

30One su uspele,mozes i ti ! - Page 2 Empty Re: One su uspele,mozes i ti ! Čet Mar 18, 2010 10:50 am

Mirna

Mirna
I bi profi
I bi profi
Pa ovo je stvarno fenomenalno,čovjek samo mora biti uporan,ja se evo mučim sa UN dijetom,danas mi je dan,nije loše,već sam se navikla na taj režim ishrane,ne pojedem ni to što trema.Mada sam je držala i prije,ali nikada nisam izdržala do kraja.Držim nam fige svima da ustrajemo i postignemo svoj cilj!!! mesi

http://[url=http://www.ticker.7910.org/eng][img]http://www.ticke

31One su uspele,mozes i ti ! - Page 2 Empty Re: One su uspele,mozes i ti ! Čet Mar 18, 2010 2:20 pm

Zizue10

Zizue10
I bi profi
I bi profi
Mirna,Selena dobrodosle i uzivajte u ruzicastom forumu. cheers

32One su uspele,mozes i ti ! - Page 2 Empty Re: One su uspele,mozes i ti ! Sub Mar 20, 2010 8:43 am

Nilla Chi

Nilla Chi
Aktivni član
Aktivni član
Joj majko, taman da kazem da odustajem, al sad nema sanse, svaka im cast. I ja zelim da budem vitka, nema odustajanja, idemo dalje Smile

33One su uspele,mozes i ti ! - Page 2 Empty Re: One su uspele,mozes i ti ! Uto Mar 23, 2010 6:49 pm

anatomic

anatomic
Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
pa ovo je super!
ovo je predobro za motivaciju 47b20s0

34One su uspele,mozes i ti ! - Page 2 Empty Re: One su uspele,mozes i ti ! Čet Apr 08, 2010 8:51 pm

Stasha-NS

Stasha-NS
Novi član
Novi član
skidam kapu,svaka chast Smile

35One su uspele,mozes i ti ! - Page 2 Empty Re: One su uspele,mozes i ti ! Pon Maj 03, 2010 12:02 am

bubamarac

bubamarac
Aktivni član
Aktivni član
`ocu i ja!
bas cu i ja sebe da slikam tako da mogu da pratim napredak

36One su uspele,mozes i ti ! - Page 2 Empty Re: One su uspele,mozes i ti ! Pet Jun 04, 2010 10:38 am

Ana011

Ana011
Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
Sad mi ovih 20 kg viska i ne izgleda tako strasno:)

37One su uspele,mozes i ti ! - Page 2 Empty Re: One su uspele,mozes i ti ! Pet Jun 04, 2010 12:34 pm

violetadjuric1

violetadjuric1
I bi profi
I bi profi
dobrodosle devojke !!! giverose








One su uspele,mozes i ti ! - Page 2 Wg__82__02oG00000g41MDAwMHwwMDAxMzk4bHx5b3VyIHRleHQ

38One su uspele,mozes i ti ! - Page 2 Empty Re: One su uspele,mozes i ti ! Ned Jun 06, 2010 1:10 am

boba

boba
Aktivni član
Aktivni član
Ovo je divno! sunn10
Po prvi put u zivotu shvatam da zaista mogu da se promijenim. Ja sam buca otkad znam za sebe, ali vidim da je moguce izaci iz tog zacaranog kruga. Ma, rastjeracu ja te kile! Ne mogu one biti jace od mene. Uostalom...
One su uspjele, mogu i ja!

39One su uspele,mozes i ti ! - Page 2 Empty Re: One su uspele,mozes i ti ! Uto Jun 08, 2010 9:06 pm

Boza

Boza
Aktivni član
Aktivni član
Ovo bas motivise! Very Happy

40One su uspele,mozes i ti ! - Page 2 Empty Re: One su uspele,mozes i ti ! Sre Jun 09, 2010 12:24 am

ivancice

ivancice
Aktivni član
Aktivni član
Jujuju prosto neverovatno da su to iste osobe...Msm ja koliko god da smrsam na sebi ne vidim...Ali sada cu se jos vise pridrzvati dijete i uspecu za 2 nedelje...
Hvala za slike koje su jos jedan podstreh

41One su uspele,mozes i ti ! - Page 2 Empty Re: One su uspele,mozes i ti ! Sub Jul 10, 2010 2:24 pm

KattyAnkoku

KattyAnkoku
Aktivni član
Aktivni član
huh,kada pogledam njihove slike,kao da nemam ni shta da skinem... ali,opet,to shto se meni ne vidi da imam kilograma koliko imam,ne znachi da ih nemam,da tako kazhem xD

42One su uspele,mozes i ti ! - Page 2 Empty Re: One su uspele,mozes i ti ! Čet Jul 22, 2010 5:12 pm

milka.sladojevic


Aktivni član
Aktivni član
Iskreno, divim se ovim zenama!!!Od debeljuca postale su veom, veoma sharmantne dame, svaka chast. To se zove snaga volje . Svim ostalim devojkama, zelim puno srece. Sve se moze kad se hoce.

43One su uspele,mozes i ti ! - Page 2 Empty Re: One su uspele,mozes i ti ! Pon Jul 26, 2010 7:31 am

lane


Novi član
Novi član
Zdravo...imam 39 godina...za novu godinu sam imala 86 kg(mozda i vise,nisam bas sigurna)...sada 74 i ne zelim stati na tome.
Kako sam oslabila,dakle krenula sam krajem marta,nije bilo gladovanja.Pri svakom obroku sam "mislila".Dakle,ako sam ujutru malo vise jela,u podne sam preskocila jedan deo obroka...ako sam bila na rodjendanu i pojela parce torte,kuci nisam vise jela.I naravno svako jutro 20 min vezbi i relativno hladan tus posle toga.Na prazan stomak kasiku mekinja i min. casu vode...
Nije tesko,moze svako uz cvrstu volju...
Rezultati:psihofizicki jaca
Pozzz:)

44One su uspele,mozes i ti ! - Page 2 Empty Re: One su uspele,mozes i ti ! Pon Jul 26, 2010 10:25 am

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Bravo Lane!!!

45One su uspele,mozes i ti ! - Page 2 Empty Re: One su uspele,mozes i ti ! Pon Jul 26, 2010 11:18 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Svaka cast Lane. Odlican si primer sta znaci dobra volja i "misliti" clap1

46One su uspele,mozes i ti ! - Page 2 Empty Re: One su uspele,mozes i ti ! Sre Sep 08, 2010 5:03 pm

zvocalica

zvocalica
Poznata faca
Poznata faca
nešto sam sređivala pre 10-ak dana, pa sam našla i neke slike...na nekima imam 15 kg manje nego sad, a u tom trenutku sam mislila ''da sam baš debela'' zbunjen
no, našla sam i jednu iz onog svog najboljeg perioda, kad sam i najbolje izgledala i kad sam se najbolje osećala.D. misli da je sasvim ok da je uveličamo i stavimo na vidno mesto da bi me podsetila kakva želim da budem, jer to uopšte nije bilo tako davno, da ne bi moglo da se ponovi spruce_up

47One su uspele,mozes i ti ! - Page 2 Empty Re: One su uspele,mozes i ti ! Sub Okt 30, 2010 10:02 am

Lana65

Lana65
Aktivni član
Aktivni član
ove slike su super inspiracija, odoh sad da kopam po kompu i tražim slike da napravim sama sebi nešto ovako i da zaljepin na frižider i špajz mf-pcwhack

48One su uspele,mozes i ti ! - Page 2 Empty Re: One su uspele,mozes i ti ! Uto Nov 02, 2010 3:03 pm

LadyLeona

LadyLeona
Aktivni član
Aktivni član
Ovo je zaista odlicno za motivaciju! Na zalost ja nemam svoj before&after jer sam oduvek bila gojazna, ali koliko osobe dobiju na fizickom izgledu, mislim da nema nijedne namirnice koja je vredna toga... Nadam se da cu uskoro i ja kaciti ovakve slike! Smile

49One su uspele,mozes i ti ! - Page 2 Empty Re: One su uspele,mozes i ti ! Uto Nov 02, 2010 3:42 pm

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
Biggest Loser-Before&After-Photos

50One su uspele,mozes i ti ! - Page 2 Empty Re: One su uspele,mozes i ti ! Uto Jan 11, 2011 11:08 pm

mmm_baby

mmm_baby
Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
Ljudi ovo je dtvrano motivirajuće. I ja ću da se okačim Smile, imam slike kada sam smršala i bas lijepo izgledala, a sada se vratilo i preko toga.Svaka čast!

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu