Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Sta jedete na poslu? Empty Sta jedete na poslu? Čet Okt 08, 2009 11:18 pm

masa82

masa82
Aktivni član
Aktivni član
Mislim da je ovo jako zanimljivo za nas sa viskom kilograma, a meni licno veliki je problem da smislim sta cu jesti na poslu.
Ovih dana se najcesce odlucim za nestle fitnes zitarice i jogurt sa probioticima uz dodatak lanenog semena, a za uzinu je obavezna jabuka. Kako vi resavate ovaj problem?

2Sta jedete na poslu? Empty Re: Sta jedete na poslu? Sre Dec 09, 2009 12:05 pm

Musmula


Novi član
Novi član
Uzas.Na poslu jedem samo peciva ali zelim da prekinem sa tom losom navikom.

3Sta jedete na poslu? Empty Re: Sta jedete na poslu? Sre Dec 09, 2009 12:35 pm

run2stars

run2stars
I bi profi
I bi profi
ponesem neku vocku,a ako zaboravim onda uglavnom nista...ovo bi nekome moglo zvucati kao problem,ali ja radim u skoli pa nikada nisam tamo toliko dugo da ne mogu da izdrzim...
nalivam se vodom smesna

4Sta jedete na poslu? Empty Re: Sta jedete na poslu? Pet Dec 18, 2009 11:44 am

Toxic

Toxic
Aktivni član
Aktivni član
Obicno picu ili nesto iz pekare Very Happy

5Sta jedete na poslu? Empty Re: Sta jedete na poslu? Sub Jan 23, 2010 12:47 pm

vesna čiček


Aktivni član
Aktivni član
voće-obično jabuku, grejp ili naranđu; sendvić, riblju konzervu i sl.

6Sta jedete na poslu? Empty Re: Sta jedete na poslu? Pet Jan 29, 2010 11:22 am

rami8

rami8
Aktivni član
Aktivni član
Ja ne mogu da trpim glad, odmah mi se vrti u glavi ili me jednostavno zaboli glava. Ponekad narucim nesto ako bas zaginem nakom radnog vremena, i to je onda pica ili neke slicne bezvezarije, tako da od kada sam se ozbiljno odlucila da se izborim sa kg, nosim od kuce, ili na pauzu odem i kupim konzervu ribe, voce, sargarepe su super ako imate kao ja losu naviku da radite i nesto grickate, nosila sam i sjemenke od tikve, itd. Najvise volim banane, ali ih sada izbjegavam, prakticno sam na jabukama, od kojih dobijam napade gladi...Hljeb pokusavam da svedem na tri parceta dnevno i to mi bas tersko ide, jer ako ne pojedem hljeb, ja sam i dalje gladna.
Sledece nedjelje planiram da uvece proprzim na malo ulja povrce sjeckano i da ga ponesem na posao.

Ma nije lako uopste.Mislim da bih se kuci zdravije hranila.

7Sta jedete na poslu? Empty Re: Sta jedete na poslu? Pet Feb 12, 2010 12:50 pm

nana82

nana82
Novi član
Novi član
I ja imam problem sa doručkom na poslu.... uglavnom spremim sebi ujutru jogurt i neku voćku da ponesem.... a kad zaboravim onda delim doručak sa koleginicom...koja uzgred živi odmah pored firme pa nas njena mama zatrpava svakakvim đakonijama koje sprema.... (i to sada izbegavam maksimalno)... ali kao što i rami8 imam problem sa trpljenjem gladi jer me odmah zaboli glava, što mi pored 8 sati ispred računara nikako ne odgovara... Sad imam vaše savete i iskustva pa možda smislim neku strategiju izbegavanja visokokalorične hrane.... goody

8Sta jedete na poslu? Empty Re: Sta jedete na poslu? Pet Feb 12, 2010 2:55 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
evo ja bas pakujem:4 sargarepice i 100 gr. kuvanog pirinca. U radnom stolu drzim plasticne kasike i sirovi badem pa kad bas ogladnim - gricnem sargarepu i pirinac, a badem mi dodje kao desert.. Very Happy
Nosim i sok od pola limuna u flasici od pola litra pa samo na poslu nalijem vodu i pijuckam.

9Sta jedete na poslu? Empty Re: Sta jedete na poslu? Uto Avg 31, 2010 2:04 pm

GODDESS

GODDESS
Aktivni član
Aktivni član
Na poslu se uglavnom "razbijem" od hrane jer mi je posao kancelarijski i vezan za radni sto pa mi je uvek nešto pri ruci za grickanje... a pekara je, naravno, blizu.Tako sam i došla do ove kilaže Sad
E, zato sam od skoro uvela nova pravila.... na posao nosim ili voće i neke integralne grickalice (obično pločice od heljdinog brašna ili pločice sa lanom), jogurt sa malim procentnom m.m. a u zadnje vreme kupujem ovsenu kašu sa malinom ili jabukom i cimetom.
Toliko sam se "navukla" na to da jedva čekam doručak Smile

10Sta jedete na poslu? Empty Re: Sta jedete na poslu? Ned Okt 03, 2010 7:03 pm

maja79


Aktivni član
Aktivni član
I ja na poslu jedem samo pecivo. U poslednje vreme se trudim da to bude 2 integralne kifle i casa jogurta. Od muslija ili slicnih stvari jednostavno nisam sita. Neki savet bi mi dobro dosao.

11Sta jedete na poslu? Empty Re: Sta jedete na poslu? Ned Okt 03, 2010 7:07 pm

Miley♥

Miley♥
Aktivni član
Aktivni član
Kada sam u skoli, obicno kupim neki dijetalni keks ili dijetalni djevrek i fit jogurt.. Nekad i bake rolls, jer sam cula da ne goji. Kupujem i proju od kukuruznog brasna, samo ne znam koliko ona goji..

12Sta jedete na poslu? Empty Re: Sta jedete na poslu? Čet Okt 14, 2010 2:58 pm

Mirna

Mirna
I bi profi
I bi profi
Uh, i ja volim bek rols, mada sumnjam da ne goji?

http://[url=http://www.ticker.7910.org/eng][img]http://www.ticke

13Sta jedete na poslu? Empty Re: Sta jedete na poslu? Čet Okt 21, 2010 1:35 pm

de28jan01


Aktivni član
Aktivni član
Jogurt sa sto manje mlecne masti u sebi ( ima ih sada nekoliko ) i voce ( obicno jabuku ) .
U pocetku mi je bilo malo Very Happy ali navikao sam se i sada me zasiti

14Sta jedete na poslu? Empty Re: Sta jedete na poslu? Pon Nov 01, 2010 10:12 pm

blesa

blesa
I bi profi
I bi profi
Miley♥ ::Kada sam u skoli, obicno kupim neki dijetalni keks ili dijetalni djevrek i fit jogurt.. Nekad i bake rolls, jer sam cula da ne goji. Kupujem i proju od kukuruznog brasna, samo ne znam koliko ona goji..


bake rolls je kalorican,ima oko 450 kcal na 100gr,a cini mi se da u kesici ima 90gr..tako da je bolji izbor integralna kifla,ja sam u pocetku uzimala dve kifle i mali jogurt i onda shvatila da mi u stvari treba pola l jogurta i jedna kifla

Proja od kukuruznog brasna je zdrava,moze se jesti ali ne preterivati jeeeeeeee

http://www.myspace.com/cojili

15Sta jedete na poslu? Empty Re: Sta jedete na poslu? Pon Nov 01, 2010 10:59 pm

Zizue10

Zizue10
I bi profi
I bi profi
A ja mučenik, na faxu se kljukam Guaranom. Znala sam da ona može izazvati srčane probleme, al' nisam znala da je toliko opasna. Shocked A obožavam je. Restrikcije, definitivno.

16Sta jedete na poslu? Empty Re: Sta jedete na poslu? Pet Nov 12, 2010 11:02 am

picojka

picojka
Aktivni član
Aktivni član
Kada vodim racuna o ishrani ponesem od kuce piletinu, jaja, robu, neki put i nesto kuvano.
A kada imam napade onda jedem sta stignem, cokoladu, kufle sa jogurtom...

17Sta jedete na poslu? Empty Re: Sta jedete na poslu? Ned Jan 23, 2011 5:21 pm

vesna75

vesna75
Aktivni član
Aktivni član
Ili kiflu (crnu) i jogurt ili žitarice i voćkice...to je kad sam normalna...a inace-pice, pancerote, pa onda cokoladice, pa neko nesto slavi, pa ne odbijes, boze moj da se ne uvrede:)-usisivac:)

18Sta jedete na poslu? Empty Re: Sta jedete na poslu? Pon Jan 24, 2011 12:00 am

tasatasa

tasatasa
Aktivni član
Aktivni član
Do pre dva meseca na poslu sam jela iskljucivo pecivo,pite,slatkise i na sve to ili jogurt ili sok!!!!!!Prava katastrofa.Sada sam na jogurtu 0% i integralnoj kifli ili parcetu hleba(koje sama pravim od cistog int.brasna)i mogu reci da je sasvim dovoljno kada se naviknete.Za uzinicu vocku i to je to. smesna

19Sta jedete na poslu? Empty Re: Sta jedete na poslu? Pon Jan 24, 2011 9:13 am

Mirna

Mirna
I bi profi
I bi profi
Fin doručak, pa i ja tako otprilike, voćkica za užinu, odlično! bay

http://[url=http://www.ticker.7910.org/eng][img]http://www.ticke

20Sta jedete na poslu? Empty Re: Sta jedete na poslu? Pon Feb 14, 2011 3:12 pm

viduska


Novi član
Novi član
nosim kuhano kada se može ponijeti to što sam skuhala, ako ne onda trpim glad do doma ili uzmem jogurt, kreker, slane štapiće.

21Sta jedete na poslu? Empty Re: Sta jedete na poslu? Ned Mar 27, 2011 8:55 pm

sigma

sigma
Iskusni setac
Iskusni setac
Ja kao i vecina koja radi manje vise cijelo svoje radno vrijeme u zatvorenom prostoru imam problem jelom na istom..Kad god sam pokusavala biti na dijeti, i nekoliko puta sadm dogurala daleko, uvijek bih posustavala iz razloga sto su kolege narucivale razorazne pizze, sendvice i sl...Pocinjem misliti da je nemoguce na poslu jesti zdravo.. lol!

22Sta jedete na poslu? Empty Re: Sta jedete na poslu? Pon Apr 04, 2011 11:07 am

brzibranko


Aktivni član
Aktivni član
Ja sam se u posljednje vrijeme baš "navukao" na voćne jogurte, tako da mi je to baš onako fino zasiti dok ne dođem kući. Wink

23Sta jedete na poslu? Empty Re: Sta jedete na poslu? Pon Apr 18, 2011 2:18 pm

mikabo05


Aktivni član
Aktivni član
Kukuruznu kiflu i jogurt, voćku, sirovi badem ako ogladnim ili ponesem sendvič od kuće sa puno povrća.

24Sta jedete na poslu? Empty Re: Sta jedete na poslu? Sub Apr 30, 2011 2:03 pm

Sanjchi


Aktivni član
Aktivni član
Meni je bas veliki problem sa ishranom na poslu, narocito zato sto provodim i vise od 8 sati na poslu. Primetila sam da je najbolje kada ponesem nesto kuvano, a pecivo me ubija... Od vocnog jogurta imam kiselinu, pa i to izbegavam. Najgore je kad kolege ponude, cokolade, keks i slicne nezdrave grickalice...

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu