Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1nutricionista Empty nutricionista Sre Jul 29, 2009 4:15 pm

masa82

masa82
Aktivni član
Aktivni član
Ćao, danas sam vas pronašla i odlučila sam odmah da vam se pridružim. Podrška mi je i više nego potrebna. Ja imam 27godina i jednu veliku bebu (ima skoro 2 godine), posle porodjaja mi je ostao veliki višak kilograma (oko 15) naročito na stomaku. Inače radim kancelarijski posao duže od 5godina i jako retko sam fizicki aktivna.

Razmišljala sam o tome da odem kod nutricioniste kako bi mi on odredio način ishrane pa me zanima da li je neko to već probao i ima li efekta.

Valjda nisam previše opširna

2nutricionista Empty Re: nutricionista Sre Jul 29, 2009 4:25 pm

Azira

Azira
I bi profi
I bi profi
Cao maso, dobrodosla cheers
Ne bih ti bas znala reci za nutricionistu, jer nisam nikad trazila pomoc. ALi mogu ti savjetovati da procitas nase dnevnike, i da ti svoj otvoris, a onda pises svoje jelovnike,a mi te motivisemo i komentarisemo sta valja a sta ne!
Vidim na tickeru da je krenulo, pa cestitam na -1 kg goody

3nutricionista Empty Re: nutricionista Sre Jul 29, 2009 6:48 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Maso, dobrososla.
Razlicita su iskustva sa nitricionistima, ali strucnost ne treba zanemariti i ako si sigurna da ces se pridrzavati te dijete, sigurno ces imati pozitivan efekat. Tu smo i mi da te podrzimo, da ti iz naseg iskustva nesto dodamo i oduzmemo, ako malo zabrljas, sto nam je svima svojstveno, ali se lakse kontrolisemo kad jedni druge pozitivno stimulisemo.
Nutricionista ce ti traziti analizu zdravstvenog stanja i prema tome odrediti dijetu.
Ako zelis na pravi nacin mrsaviti, potrebne su ti i fizicke aktivnosti. Ovde ces naci za to upute, pomoc nase Lane i nece biti problematicno.

Upoznaj se sa forumom, otvori svoj dnevnik ako zelis, pa da krenemo u borbu sa kilicama.
cheers

4nutricionista Empty Re: nutricionista Uto Jan 12, 2010 11:39 pm

DraganaF


Novi član
Novi član
Cao eto cuh na poslu od koleginice da je radila test tolerancije na hranu, pridrzavala se preporucene hrane i prepolovila se, mada nije bila debela nego je imala visak od mozda 5 kg. razmisljam da uradim isto. Ima li neko slicna iskustva?

5nutricionista Empty Re: nutricionista Sre Jan 13, 2010 10:43 am

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Evo procitaj Tajcino iskustvo

6nutricionista Empty Re: nutricionista Pon Feb 22, 2010 3:16 pm

Milenanik


Aktivni član
Aktivni član
cao svima...
gde da pitam da li je uopšte pametno da krecem sa UN dijetom ako zelim da skinem 3-4 kg najvise???
hvala trckaralo

7nutricionista Empty Re: nutricionista Pon Feb 22, 2010 4:19 pm

Zizue10

Zizue10
I bi profi
I bi profi
Pametno je bilo sta promeniti u dosadasnjem nacinu ishrane.Moje misljenje je da se tih 3-4kg mozes lisiti i smanjenjem kolicine hleba,izbacivanjem slatkisa i gaziranog i pojacanom fizickom aktivnoscu.Koji god nacin da odaberes,zelim ti uspeh.
Sve shto te zanima ,vezano za UN dijetu,mozes pitati ovde.
cheers

8nutricionista Empty Re: nutricionista Pon Feb 22, 2010 10:44 pm

Milenanik


Aktivni član
Aktivni član
hmm...povecana fizicka aktivnost, uh... treniram kik boks sa 3 treninga nedeljno, danas sam ubacila i taj-bo (kako god se to pisalo) zbunjen , mislim da cu ici sa jednim treningom nedeljno. pokusavam da ima 5 obroka i ne znam sta bi jos trebalo da uradim, osim jedino da pocnem opet da pusim i vratim se na zeljeni izgled a opet sa ne tako lepom osecajem sa kiseonikom u plucima

u svakom slucaju hvala Smile)

9nutricionista Empty Re: nutricionista Pon Feb 22, 2010 10:51 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Ja predlzem da procitas ovaj tekst otvoris svoj dnevnik i tamo zapisujes sve sta si pojela i koliko si vezbala u toku dana. Videces da nema nikakve misterije - sve ce ti se kas'ti samo...
Odlicno vezbas. tae bo je prilicno zahtevan, a i kik-boks ..A da pusis nemoj da pocinjes opet (mada je i meni trenutcima ocaja isto padalo na pamet) jer pomisli samo koliki ces trud baciti u vodu.
Racunaj ovako - pusaci samo na oslobadjanju od toksina i ublazavanju psototka nikotina trose dodatnih 400 kalorija. Kad prestanemo d apusimo - tih 400 kalorija nam dodju kao visak..potrebno je vreme da se organizam adaptira..

10nutricionista Empty Re: nutricionista Sub Apr 17, 2010 6:51 pm

Vesela

Vesela
Aktivni član
Aktivni član
Cao svima!
I ja sam nova ovde i volela bih da podelim svoja prethodna i buduca iskustva sa vama. Naime, prosla sam stotine dijeta koje su rezultirale sa izgubljenih 2 kg, pa vracenih 3. Sada sam odlucila da pocnem da zivim i jedem zdravo. Volela bih da izbacim sve nezdravo iz ishrane, ubacim bar pola h setnje ili druge fizicke aktivnosti dnevno i zadrzim takav nacin zivota sto duze mogu. Imam 20 godina i 8kg viska.
Jedino cega se plasim je da ce me ova zelja proci za koji dan pred nekim slabasnim izazovom kao sto je cokolada npr, zato bih volela da pred vama zapisujem sve sto sam pojela i vezbala taj dan - nadam se da ce me tako zelja makar malo duze drzati.
Vidim da ste devojci u prethodnom postu predlozili da pise nesto slicno svakodnevno. Zanima me gde bih mogla da pisem tako nesto?
Pozdrav svima,
Vesela Smile

11nutricionista Empty Re: nutricionista Sub Apr 17, 2010 7:22 pm

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
Dobrodosla vesela...odredjenim brojem poruka(5) otvorice ti se nov podforum sa dnevnicima aktivnih clanova bay

12nutricionista Empty Re: nutricionista Sub Apr 17, 2010 7:26 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Kad napises 5 postova, videces nase dnevnike i tu otvoriti svoj, tako ces imati mesto za pisanje, primanje saveta, dobronamernih kritika sto sve cini podrsku za koju cemo se verovatno svi potruditi.
Dobro nam dosla. cheers

13nutricionista Empty Re: nutricionista Sub Apr 17, 2010 7:43 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Dobordošla.. Tih 5 porukica je lako napisati ako posetiš deo za igrice, ili neke druge podforume koji ti se čine interesantnim. Very Happy

14nutricionista Empty Re: nutricionista Pon Apr 19, 2010 5:18 pm

Vesela

Vesela
Aktivni član
Aktivni član
Hvala svima na dobrodoslici!
Evo vec 2 poruke, jos 3 i tu sam Smile

15nutricionista Empty Re: nutricionista Pon Apr 19, 2010 5:32 pm

Vesela

Vesela
Aktivni član
Aktivni član
Jos 2

16nutricionista Empty Re: nutricionista Pon Apr 19, 2010 5:33 pm

Vesela

Vesela
Aktivni član
Aktivni član
Jos jedna Smile

17nutricionista Empty Re: nutricionista Sub Okt 30, 2010 7:37 pm

lulik


Aktivni član
Aktivni član
kad smo kod dnevnika ishrane ja bih zelele da vam napisem sta sam danas sve pojela....naglasavam da sam od ponedeljka pazila sta jedem....dakle lepo se pridzavala...i danas sledi,dorucak.1,5 virsla,1 kriska hleba...do rucka u 15 pojela sam 4 ormasice i 1 cok.bananicu
Rucak:2 parceta digerice,2 kriske hleba,od tada do sada,a sad je 19 i 35 gickala sam smoki,mali eurokrem,2 mandarine i jedna banana.Tek sad kad sam se pokusala setiti sta sam pojela shvatam svoju dubiozu....

18nutricionista Empty Pozdrav svima! :D Ned Feb 26, 2012 7:56 pm

-karatiskinja-

-karatiskinja-
Novi član
Novi član

Visoka sam 168 a imam oko 65 kg... Treniram karate, imam treninge 3 puta nedeljno i od skoro kondicione treninge (trcanje od 45 min do sat) 2 do 3 puta nedeljno. Pocela sam da pazim na ishranu pre nedelju dana: izbacila sam hleb i sve slatko, za dorucak jedem dve kasike ovsenih mekinja sa ovsenim pahuljicama i mlekom, za rucak uglavnom povrce uz ella sir ili ribu, i isto za veceru. U skoli jedem bundevine semenke (dve sake otprilike) ali mi to nije dovoljno Zanima me sta bih mogla da jedem u skoli da me zasiti a ne ugoji, jer mi je to najveci problem i koliko vremena mi treba da skinem taj visak ako nastavim tim tempom?

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu