Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Na poklon mesanac,beba od 2 meseca Empty Na poklon mesanac,beba od 2 meseca Sre Jun 24, 2009 5:20 pm

mmmary

mmmary
Poznata faca
Poznata faca
Pre 2 dana nam je komsinica dovela do zgrade jednu malu kucu i posto sam se ja naravno nasla na ulici uzela sam je da pokusam da je udomim posto su nasi ulicni psi prilicno agresivni i plasila sam se da joj se nesto dogodi...doslo je naravno do komplikacija i moj tata je,malo je reci,besan i moram sto pre da vidim sta cu sa njom ili ide u neki azil(ja ne smem da je zadrzim) depressed
Potpuno sam van sebe i ovo je moj nacin da pokusam da joj pomognem.
Dacu opis pa ako je neko zainteresovan neka mi ostavi mail u PP pa cu poslati slike i kontakt telefon.Ako se neko i javi donecu mu je na vrata(Bg i okolina)...
Ona je devojcica,mesanac ja bih rekla nekog veceg psa(tipa sar planinac)i neke srednje sorte,ima oko 2 meseca,buckasta,sarena,brkata,uzasno je vesela,dobra,poslusna,prilicno cista(verovatno je bila kod nekog ko je izbacio zbunjen ).
Molim vas sve koji ste zainteresovani da mi se sto pre javite kilroj

Hvala!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» macici na poklon

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu