Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 4 od 6]

76Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Sub Feb 14, 2009 5:10 pm

mirnisan

mirnisan
I bi profi
I bi profi
evo i mene sa vama.sada je loše vrijeme pa ne šetam.inace svaki dan kad vrijeme dozvoljava ja šetam oko 120 min.(to mi izgleda više nego da kažem dva sataHodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Jejejeoq9 smesna )kad malo otopli ja nastavljam sa šetnjom.mijenjam pravac,nekad idem ravnicom nekad uzbrdo,koristim sve stepenice,malo promjenim ritam .Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Debagz4

77Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Sub Feb 14, 2009 6:27 pm

natanbe

natanbe
VIP
VIP
Dobro dosla u nas klub Mirnisan. Kada jos malo otopli razmenjujemo iskustva i pisemo vreme koliko setamo a i ostale razgibancije :banana:

Ja danas odmaram a sutra se spremam na jedan "pohod" - pisacu sve kada se vratim.

78Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Sub Feb 14, 2009 6:50 pm

Pelagija

Pelagija
VIP
VIP
Danas ipak bila u setnji, mada sam se neckala i pregovarala sama sa sobom dosta dugo. Mojih standradnih 6km, za tacno 1h, malo duze nego obicno zbog snega i leda naravski.
Obukla sam se ko da idem na ekspediciju na Himalaje i tako se skuvala, doslo mi u jednom momentu da skinem jaknu, al onda bih se smrzla, bla bla...

cheers

79Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Sub Feb 14, 2009 7:12 pm

mirnisan

mirnisan
I bi profi
I bi profi
ima nas,ima nas. Smile cheers šetnja je zakon.volim sama da šetam jer imam svoj ritam.krupne sam građe pa mi je i korak malo duži.danas je bilo hladno,snijeg je padao,bilo je i neprijatnog vjetra.sad sam 20min(meni je to rekord)vozila kucni bicikl.(do sada mi je služio kao vješalica Wink )važno je -gibati se! trckaralo

80Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Ned Feb 15, 2009 3:06 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Nemam se cime bas pohvaliti zadnjih desetak dana, sem vezbica koje radim, tek toliko, radi gibanja sto rece M.san. Imam i opravdanje....valjda mi tako lakse, a mozda i jeste opravdanje.
Ne volim sama da setam, mogu se prilagoditi svacijem tempu, ali oko mene nema setaca.
Toliko...da priznam.
nije moje vreme
drogue-peace

81Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Ned Feb 15, 2009 7:18 pm

natanbe

natanbe
VIP
VIP
24km gore-dole po planini i snegu

ao96 ao96 ao96 ao96 ao96 ao96

82Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Ned Feb 15, 2009 7:22 pm

mirnisan

mirnisan
I bi profi
I bi profi
Tajci ::Nemam se cime bas pohvaliti zadnjih desetak dana, sem vezbica koje radim, tek toliko, radi gibanja sto rece M.san. Imam i opravdanje....valjda mi tako lakse, a mozda i jeste opravdanje.
Ne volim sama da setam, mogu se prilagoditi svacijem tempu, ali oko mene nema setaca.
Toliko...da priznam.
nije moje vreme
drogue-peace

bilo bi lijepo da smo bliže.onda bi imala društvo. Very Happy trckaralo

83Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Pon Feb 16, 2009 3:00 pm

mirnisan

mirnisan
I bi profi
I bi profi
dan suncan sunn10 ja raspoložena za šetnju.krenula iz kuce u 11,45 a vratila se u 14,30.bravo ja! cheers

84Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Pon Feb 16, 2009 4:40 pm

filip.mm

filip.mm
I bi profi
I bi profi
Bravo,bravo! clap1 clap1 clap1

85Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Sre Feb 25, 2009 9:08 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Konacno da prijavim svoju vonju biciklom, u sobi uz TV, muziku i virkanje kroz prozor. Bas je zabavno.
Pocetak mi je bio tezak. Vrtim nekoliko minuta i umorim se. Nemam kondiciju, ali ipak, nekoliko minuta ...To me bas razocaralo. :girl_mad:
Namestila ja tockic po nekoj proceni da nemam veci otpor, pocetak je pocetak. I tako, juce malo glancam biciklic, pomerim rukama pedala i pada Otpor strava. Zavrtim tockic unazad kao davljenik.
Sad vozim kao po ulju. Jutros deset minuta nisam ni osetila. Prilagodjavam se godinama, malo sam bojazljiva, inace bih mogla brze i duze.
Danas ce biti setnja, mami me sunn10

Radim vezbe i dalje za vrat, ali sam zapostavila ruke, kicmu i stomak. Embarassed
Bice i to sad imam vise volje.

A gde ste vi?

86Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Sre Feb 25, 2009 1:39 pm

miff_miffko

miff_miffko
Aktivni član
Aktivni član
evo i mene.... moj plan da danas krenem sa vezbama se odlaze buhuuuuu . obzirom da sam nocna ptica(i to cu promeniti), jutros u 2 mi se nije spavalo i bila sam puna elana, pa rekoh da vezbam malo... ranije sam isla na tae bo, pa odradim 15min skraceni trening za noge. jutros sick , imam upalu misica jedva se krecem.
nista, danas pauza, pa sutra ponovo.

87Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Sre Feb 25, 2009 2:40 pm

Lana

Lana
Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
Pokusaj da odradis vezbe istezanja. Da boli - boli, ali ce ti pomoci da brze prebrodis upalu! Baci pogled na ovaj tekst.

88Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Sre Feb 25, 2009 9:53 pm

mirnisan

mirnisan
I bi profi
I bi profi
tajci kad sam pocinjala vozila sam max 2 min i duša mi je bila u nosu.sada furam(ha,ha)22 min. nije bez napora ali odradim kad je dan loš pa nema šetnje.trebam da povecam vrijeme i brzinu.polako ce i to doci.

Wink nemoj kacit odjecu na njega kao ja smesna smesna smesna

skinula sam the method pilates,sada moram da se odlucim da pocnem sa vježbama. trci trci trci trci Twisted Evil

89Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Ned Mar 01, 2009 5:42 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Ja samo d aprijavim upalu misica.. pala teretana vec dva puta, al sam zaboravila da se ovde priupisem. Sutra ce biti jopet. nadam se. Very Happy

90Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Ned Mar 01, 2009 7:06 pm

mirnisan

mirnisan
I bi profi
I bi profi
ja danas hodala,hodala i hodala.prešla sam7-8 km.padam na nos(citaj nosinu) smesna
dan je bio lijep pa se moglo malo u prirodu.ima još snijega,al ja njušim proljece.
dolazi nam dolazi.... sunn10 sunn10 sunn10 sunn10

sun: koje i kakve vježbe radiš u teretani

91Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Ned Mar 01, 2009 8:46 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Meni nije jasno kako nisam dobila upalu misica na nogama, a pocela voziti bicikl. Mozda se ne umaram dovoljno. Pocetak, pa teram do 10 minuta. Predjem oko 3 km. Brzina 22/h Verovatno je sve to malo.
Mogla bih ja duze, ali imam problem i moracu kod cika doce ponovo. Ja patim od tinitusa(shum u glavi) Pregledana i kazu sv eje u redu. Posledica jednog stresa, pa s epretpostavlja da ce proci kao sto je doslo, mada moze biti razlog i slaba cirkulacija. Devojcicama kao ja s eto moze desiti. turpija

Sta mi ej sad problem? Dok vozim bicikl, shum mi se pojaca, pa ja onda ne guram bas duze koliko bih mogla.
Neko moje logicno zakljucivanje je da mi krv sleti u noge, pa u glavi deficit :evil2:

Lana, imas li ti neku ideju o ovome? giverose

92Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Uto Mar 03, 2009 10:54 pm

filip.mm

filip.mm
I bi profi
I bi profi
goody goody goody kupila steper i stepovala 15 min. i ...crkla.No bice bolje. :banana:

93Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Uto Mar 03, 2009 11:14 pm

mirnisan

mirnisan
I bi profi
I bi profi
bravo,samo polako bez upale mišica. Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Treadmillfu9
Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 W57

trci goody trci goody trci goody trci goody trci goody trci goody trci

94Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Sre Mar 04, 2009 3:45 pm

Lana

Lana
Urednik i "čuvar ključa teretane"
Urednik  i
Sorry sto kasnim sa odgovorom!

Tajo, moguce je da je tvoj sum u glavi povezan sa cirkulacijom. Pri voznji bicikla cirkulacija se ubrzava i pojacava, pa otud i "povampireni" problem. Sto se upale tice, verovala ili ne, bicikl veoma retko izaziva upalu, osim ako:
- stavis opterecenje odmah na max
- ti prva voznja traje 2h
- na otvorenom vozis po brdovitom terenu jedno 20km

Bicikl je, inace, odlican jer pokrece, a ne opterecuje. Ako bas zelis upalu, pojacaj opterecenje, mada to onda, usled pojacane cirkulacije, moze pojacati i sum.

Mozes voziti nekoliko puta dnevno, po 10 minuta, taman da ti ne smeta sum, a da dobijes bolji ucinak.

95Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Uto Mar 31, 2009 7:02 am

natanbe

natanbe
VIP
VIP
Sinulo je sunce i otoplilo je konacno sunn10 sunn10 sunn10


Nema vise izgovora



Stenja,setnja,setnja trckaralo trckaralo trckaralo


PS. umalo da zaboravim, danas cu da oribacim terasu (cvece cu za vikend da sredjujem) i planiram da na pocasno mesto postavim onaj nesretni steper pa da stepujem na svezem vazduhu

96Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Pon Apr 13, 2009 8:21 am

natanbe

natanbe
VIP
VIP
Upisujem 25 km pesacenja za juce - detaji su u mom dnevniku

97Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Pon Apr 27, 2009 7:35 pm

natanbe

natanbe
VIP
VIP
Moja brojka se povecala - 33km pesacenja juce

Pesacenje> Paragovo – Astal – Stražilovo – Grgeteg – Iriški venac – Popovica – Paragovo

98Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Sub Sep 05, 2009 7:45 am

natanbe

natanbe
VIP
VIP
Ja zapostavila temu a tema zamrla totalno.



Zar je moguce da nema vise hodaca?




Evo upisujem se ponovo sa malom kilometrazom - 5km :banana:

99Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Sub Sep 05, 2009 9:11 am

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Ima nas, al se ne upisujemo. Doduse vec dva dana "pauziram", al moja je brojka takodje malena - 6 km.

100Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini - Page 4 Empty Re: Hodaci-gibaci-pingvini-lingvini Ned Sep 06, 2009 9:23 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Evo da upisem: 50 minuta step-aerobika 47b20s0

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 6]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu