Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Celulit Empty Celulit Sre Nov 19, 2008 6:45 pm

Tanja


Novi član
Novi član
Željela bi da mi opišete pozitivna iskustva u eliminaciji celulita chearleader .Ja sam prije desetak godina koristila Božen gel i bila prezadovoljna ali posljednji put (prije godinu dana)pozitivan efekat je izostao. singingintherain

2Celulit Empty Re: Celulit Sre Nov 19, 2008 6:50 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
Cao Tanja..ovo je pitanje za nasu Mirjanu i ja cu ti ga tamo prebaciti. Ovde imas celu temu o celulitu..
Na zalost posto trazis da neko opise "pozitivna iskustva u borbi protiv celulita" ja moram da shutup jer ih nemam mocking al mozda neko ima... Very Happy

3Celulit Empty Re: Celulit Sre Nov 19, 2008 10:54 pm

Bubi

Bubi
VIP
VIP
Dobro nam dosla Tanja!

Ja sam vidno smanjila celulit UN-dijetom, vezbanjem i svakodnevnim masazama istog koristeci gel jedne makedonske firme kao i specijalni masazer za celulit.Za 3 meseca je nestalo jedno 70% celulita.

4Celulit Empty Re: Celulit Sre Nov 19, 2008 11:09 pm

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
...ali kao sto Bubi rece ,da bi se "otkacila" celulita
moras regulisati ishranu,izbaciti slano ,previse zacinjeno,gazirano
,masno ,mesne preradjevine...slatko,piti sto vise tecnosti -cajeve sokove prirodne
jesti sveze voce i povrce...kratko-promeniti kompletnu ishranu(jer ona pre svega je najvise utice
na pojavu celulita)da kao takva postane nacin zivota a ne kratka dijeta(jer celulit nije nastao
za 15 dana pa da ga se i tako resis),bavi se sportom da pojacas cirkulaciju i prokrvljenost tkiva
trci ,plivaj,masiraj ciljane delove tela...preparati...pa...oni imaju efekta samo dok se koriste i posle se ti
efekti gube.Zato menjaj ishranu(seci problem u koren)pa ce celulit kako je dosao tako i otici.
Ovo ti ja kazem iz svog iskustva-zbog zdravstvenih problema nesmem na masaze,a od kada sam promenila
ishranu(ne zbog celulita-vec zbog zdravlja)celulit ja poceo da nestaje.

5Celulit Empty Re: Celulit Uto Jul 14, 2009 10:23 pm

tajsi

tajsi
Iskusni setac
Iskusni setac
Ma dajte ljudi mora da postoji bar neki proizvod(garnier?)koja ga bar malo skida?? tongue

6Celulit Empty Re: Celulit Sre Jul 15, 2009 12:09 am

lil

lil
Admin
Admin
Pa ne skida ga, ali zateze kozu pa se manje vidi Very Happy .

Probaj sa Fango theraphy . Celulit se nikako ne moze 100% otkloniti ! Dakle - regulisana ishrana + 2l vode + fizicka aktivnost + fango = zeljena linija .

Preporuka kozmeticarke koja je i sama ovako tretirala svoje telo, uspesno naravno :

"Kako? Ovako ... pored velikog unosa vode, regulisane ishrane preporucujem da koristite bilo kakav sport, ako se totalno van kondicije moze za pocetak i brzo hodanje, ali pre toga obucite "Afrodita carape" i trenijate, odmah posle treninga namazite noge (od listova jer odatle pocinje celulit ka kukovima), zatim stomak i gluteus (guzu) i obavijte namazane regije celofanom , obucite trenerku, lezite, uvijte ce cebetom i tako 30-40min... posle tusiranje... Za pocetak, 3 dana za redom pa posle svaki treci dan. Blato mozete kupiti u DM ili "Lilly" drogerijama, moj predlog je "Venus". Inace, to blato pospesuje izbacivanje toksina i stetnih materija, smanjuje celulit i masne naslage."

Ovo je iz moje licne riznice skupljane godinama .

https://dijeta.serbianforum.info

7Celulit Empty Re: Celulit Sre Jul 15, 2009 12:30 am

Azira

Azira
I bi profi
I bi profi
Ja imam celulit u pocetnoj fazi, kad ustipnem kozu, malo je grabava! Nabavila sam te carape, ali nisam bila redovna u FA tako da se nisam ni nadala rezultatima!
Mozes li mi reci koliko otprilike kosta to sto se maze? Nestrpljiva sam do sutra da cekam d aidem u DM! Zelim isprobati ovaj "recept" Smile cheers

8Celulit Empty Re: Celulit Sre Jul 15, 2009 12:47 am

lil

lil
Admin
Admin
Bilo je oko 10 evrica . Ja sam kupila pakovanje od 500gr, a imas i kesice za po jedan tretman .

https://dijeta.serbianforum.info

9Celulit Empty Re: Celulit Sre Jul 15, 2009 12:48 am

Azira

Azira
I bi profi
I bi profi
SUper,hvala ti! Nadam se da cu sutra stici da odem to DM-a da potrazim to! kiss

10Celulit Empty Re: Celulit Sub Jul 17, 2010 5:23 am

Ava Mae


Aktivni član
Aktivni član
A sta mislite o anticelulit masazama? Hocu da se resim celulita depressed

11Celulit Empty Re: Celulit Sub Jul 17, 2010 8:37 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Masaze pomazu, ali uz zdravu ishranu (mada je to tesko odabrati danas kad se u hranu stavljaju razni nezdravi dodaci. Pij dosta vode sa malo limuna uz fizicke aktivnosti. bay

12Celulit Empty Re: Celulit Sub Jul 17, 2010 10:30 am

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
Ava Mae ::A sta mislite o anticelulit masazama? Hocu da se resim celulita depressed
da...ali moras ici do kraja,svaki kozmeticki salon "garantuje'skidanje celulita za samo 10-15 tretmana,lazu.
Tako ga samo razbiju i postane jos vidljiviji a obim se poveca,tek nakon 30-40-50 masaza ,tretmani postaju efektni tj rezultati vidljivi.
ovo ti kazem iz licnog iskustva....

13Celulit Empty Re: Celulit Sub Jul 17, 2010 11:17 pm

Ava Mae


Aktivni član
Aktivni član
A na koliko mora da se ide na masazu? Nadam se da nije svaki dan, jer vremenski nikako ne bih mogla da uklopim, zbog posla.

14Celulit Empty Re: Celulit Ned Jul 18, 2010 10:21 am

Sanja

Sanja
Forumski entuzijasta
Forumski entuzijasta
Mislim da se ide svaki drugi treci dan ,isla sam odavno -posle toga su mi zabranili svaku vrstu masaze nogu Celulit 8368

15Celulit Empty Re: Celulit Ned Jul 18, 2010 11:15 am

afrika

afrika
Poznata faca
Poznata faca
Meni je dosta pomogao Slim extreme gel za celulit i uklanjanje masnih naslaga iz Eveline kozmetike,koristim ga vec godinu dana,celulit se dosta smanjio.

16Celulit Empty Re: Celulit Čet Avg 12, 2010 1:33 pm

Pobeda.


Aktivni član
Aktivni član
http://www.ekorpa.com/i/original/product/37/54/45437-1.jpg
chearleader

*evo link, ne navodim naziv proizvoda da ne bi bilo reklamiranje, nadam se da ovo ne ugrozava nicija autorska prava Very Happy

Samo mala napomena-gorkog je ukusa , stoga nepreporucljiv ukoliko ste aktivni sa parnerom/kom... smesna

17Celulit Empty Re: Celulit Čet Avg 12, 2010 3:50 pm

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
U redu je sa linkom, a to sto se ne preporucuje...jel'te, sve ce mo ubrajati pod nazivom-fizicke aktivnosti i zabranjuu se izuzeci. Treba znati doskociti smesna smesna
cheers

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu