Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

lil

lil
Admin
Admin
Brokula je najzdravija, limun je pun vitamina C, jagode su pune antioksidansa.. često su namirnice koje su postale zvijezde one koje nose krive titule. Ako ste mislili da znate sve o antioksidansima, razmislite još jednom, poručuju nam rezultati istraživanja Američkog kemijskog društva (American Chemical Society). Na prvom mjestu po antioksidativnoj snazi je ni više ni manje nego njegovo veličanstvo.... GRAH! Često prezren kao hrana siromašnih, zamjena za meso ili težak za pripravu, sada se pokazao kao pravi snagator. Za borovnicu ste vjerojatno mislili da će biti negdje pri vrhu, a nemali broj je pomislio da joj ne fali prvo mjesto.

Svakako nije iznenađenje najbolji momčadski plasman bobičastog voća, jer je dobro poznato iz popularnih članaka da se kao primjer antioksidansa uvijek uzimaju pripadnici ove vrste voća.

Top ljestvica namirnica izvora antioksidansa ... Ssssssssssssvy7

IZVOR: Studija USDA, Američkog ministarstva poljoprivrede 2004., American Chemical Society

B. Dolibašić, dipl.ing., nutricionist

izvor

https://dijeta.serbianforum.info

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu