Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Smesne situacije, lapsusi, biseri... - Page 2 Empty Re: Smesne situacije, lapsusi, biseri... Čet Jul 10, 2008 9:55 pm

Gost


Gost
teana ::Ja sam sinoc mrtva ladna odvalila i umesto da kazem da je to za mene "Spansko selo" ja rekla "Spanski zid"
smesna smesna smesna smesna smesna
To je od umora, verovatno...

27Smesne situacije, lapsusi, biseri... - Page 2 Empty Re: Smesne situacije, lapsusi, biseri... Ned Jun 26, 2011 4:46 pm

Tamarica

Tamarica
Poznata faca
Poznata faca
smesko

28Smesne situacije, lapsusi, biseri... - Page 2 Empty Re: Smesne situacije, lapsusi, biseri... Čet Jul 28, 2011 5:57 pm

dilajla

dilajla
Aktivni član
Aktivni član
ma gdje vas prije ne nadjoh...ismijah se za citavu sedmicu...sad sam mirna..i niko mi nemoze ove dane pokvarit... smesna

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu