Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 6]

51Nas muzicki kutak i trenutak - Page 3 Empty Re: Nas muzicki kutak i trenutak Pon Jun 23, 2008 12:33 am

Gost


Gost
Šta? Niko ne voli Nickelback?
Pa i oni su neki rock... mocking

Dve pesme koje se trenutno, naizmenično, vrte kod mene jesu:
Savin' me - koja ima stvarno lepu i jaku ljubavnu poruku. Embarassed
Next contestant - koja ima dobru poruku (malo više agresivna nego ona prva).

bay

52Nas muzicki kutak i trenutak - Page 3 Empty Re: Nas muzicki kutak i trenutak Pon Jun 23, 2008 12:46 am

Gost


Gost
Volim Nickelback Smile
Imaju zaista super pesama chearleader

53Nas muzicki kutak i trenutak - Page 3 Empty Re: Nas muzicki kutak i trenutak Pon Jun 23, 2008 12:48 am

Gost


Gost
Flekica ::Volim Nickelback Smile
chearleader chearleader chearleader

54Nas muzicki kutak i trenutak - Page 3 Empty Re: Nas muzicki kutak i trenutak Čet Jun 26, 2008 12:10 pm

Gost


Gost
Jel ima neko ovu pesmu u mp3 formatu?



Poslednji put izmenio Simbad dana Čet Jun 26, 2008 12:24 pm, izmenio ukupno 2 puta

55Nas muzicki kutak i trenutak - Page 3 Empty Re: Nas muzicki kutak i trenutak Čet Jun 26, 2008 12:17 pm

Sun

Sun
Administrator
Administrator
koju???meni se otvara strana youtube sa sto razlicitih stvari, ne znam na koju mislis?

56Nas muzicki kutak i trenutak - Page 3 Empty Re: Nas muzicki kutak i trenutak Čet Jun 26, 2008 12:27 pm

Gost


Gost
Sun ::koju???meni se otvara strana youtube sa sto razlicitih stvari, ne znam na koju mislis?

Pokušao sam da stavim link sa YouTube-a, ali mi izbacuje da nije dobar link! E sad je to ono pravo! Izmenio sam link gore!

Inače, pesma se zove SENZA GIACCA E CRAVATTA a pevaju Nino D`Angelo i Maria Nazionale

57Nas muzicki kutak i trenutak - Page 3 Empty Re: Nas muzicki kutak i trenutak Pet Jun 27, 2008 9:06 am

sanjan

sanjan
urednik
urednik
...i ja trzim kravatu... kilroj

58Nas muzicki kutak i trenutak - Page 3 Empty Re: Nas muzicki kutak i trenutak Sub Jun 28, 2008 11:04 am

Gost


Gost
Čiča našao "kravatu"! Very Happy
Ću gi metem ovde! Very Happy

EDIT:

Nino D`Angelo e Maria Nazionale - Senza Giacca E Cravatta

Kvalitetan je zvuk, ma oriđinale bre! Very Happy Smile smesna Razz Wink

59Nas muzicki kutak i trenutak - Page 3 Empty Re: Nas muzicki kutak i trenutak Sub Jun 28, 2008 10:36 pm

Gost


Gost
Ko voli blagi latino ritam, moćni glas i gitare, preporučujem Santana ft. Chad Kroeger - Into the night.
Nije što volEm grupu čiji pevač izvodi ovu pesmu sa Santanom, ali stvarno je odlična pesma. Very Happy

60Nas muzicki kutak i trenutak - Page 3 Empty Re: Nas muzicki kutak i trenutak Uto Jul 15, 2008 12:11 pm

vipstar23

vipstar23
I bi profi
I bi profi
Moram reci da sam skoro kod drugarice otkrio pesme pevacice Natali Dizdar..
Pesem su jako osvezavajuce...bas nekako specificne...
Takodje, nesto sam u fazonu da slusam jazz i John Coltrane-a...Sentimentalno sa raspolozen hehe...

http://www.google.com

61Nas muzicki kutak i trenutak - Page 3 Empty Re: Nas muzicki kutak i trenutak Sre Jul 16, 2008 1:13 pm

Gost


Gost
Stara ali jako dobra pesma - Azucar Moreno - Bandido

62Nas muzicki kutak i trenutak - Page 3 Empty Re: Nas muzicki kutak i trenutak Sre Jul 16, 2008 1:25 pm

Gost


Gost
...a tek ovo...Hevia - Busindre Reel

63Nas muzicki kutak i trenutak - Page 3 Empty Re: Nas muzicki kutak i trenutak Sre Jul 16, 2008 1:26 pm

Gost


Gost
Simbad ::...a tek ovo...Hevia - Busindre Reel
To je jedna od omiljenih pesama md. Embarassed bay

64Nas muzicki kutak i trenutak - Page 3 Empty Re: Nas muzicki kutak i trenutak Sre Jul 16, 2008 5:52 pm

Boka

Boka
VIP
VIP
Evo malo cudne pesme ali me je bas nasmejala
https://www.youtube.com/watch?v=NXkRoKibvoU

65Nas muzicki kutak i trenutak - Page 3 Empty Re: Nas muzicki kutak i trenutak Sre Jul 23, 2008 4:11 am

lil

lil
Admin
Admin
U2 - Vertigo: Video


Beautiful Day


R.E.M. - Supernatural Superserious


R.E.M. - Hollow Man


Man On The Moon - from R.E.M.

https://dijeta.serbianforum.info

66Nas muzicki kutak i trenutak - Page 3 Empty Re: Nas muzicki kutak i trenutak Pet Jul 25, 2008 2:00 am

Gost


Gost
Zna li neko ko je izvođač pesme koja ide na početku serije BOUNCE koja se prikazuje na RTS-u svakog radnog dana od 23:05? ( ... al' sam dao precizne podatke... smesna ... sve u svrhe lakšeg raspoznavanja i pronalaženja!Very Happy )

67Nas muzicki kutak i trenutak - Page 3 Empty Re: Nas muzicki kutak i trenutak Pet Jul 25, 2008 6:08 pm

sanjan

sanjan
urednik
urednik
smesna pohgledacu tu seriju mora da je dobra cim ima dobru muziku... smesna

68Nas muzicki kutak i trenutak - Page 3 Empty Re: Nas muzicki kutak i trenutak Pet Jul 25, 2008 6:53 pm

Gost


Gost
Simbade, jel' to ova:
Bones - Title theme Very Happy

Ako jeste, deo nje možeš da nađeš ovde. Very Happy

69Nas muzicki kutak i trenutak - Page 3 Empty Re: Nas muzicki kutak i trenutak Pet Jul 25, 2008 8:15 pm

Gost


Gost
ViA V. ::Simbade, jel' to ova:
Bones - Title theme Very Happy

Ako jeste, deo nje možeš da nađeš ovde. Very Happy

To je to sestroooooo!!!
Kako da gi skinem? Smile

EDIT: cica nasao pesmu! Smile



Poslednji put izmenio Simbad dana Pet Jul 25, 2008 10:33 pm, izmenio ukupno 2 puta (Razlog : Link ne valja!)

70Nas muzicki kutak i trenutak - Page 3 Empty Re: Nas muzicki kutak i trenutak Sub Jul 26, 2008 1:43 pm

Gost


Gost
Trenutno mi se mnogo, mnogo, mnogo sviđa ova pesma. Jeste da je baš metal, ali je lepa. Very Happy
Ima tu mnogo emocija...

71Nas muzicki kutak i trenutak - Page 3 Empty Re: Nas muzicki kutak i trenutak Čet Avg 21, 2008 9:29 pm

Gost


Gost
Nešto ženstvenije, sa mnogo više lepih emocija - Kelly Clarkson - Behind these hazel eyes. amour

72Nas muzicki kutak i trenutak - Page 3 Empty Re: Nas muzicki kutak i trenutak Pon Avg 25, 2008 6:40 pm

coffee

coffee
Urednik i "znalac za brojanje"
Urednik i
WaWa - Outsiders trenutno mi se ova pesma mnogo svidja


a ova je divna Rihanna - Cry

73Nas muzicki kutak i trenutak - Page 3 Empty Re: Nas muzicki kutak i trenutak Sub Sep 06, 2008 9:32 pm

da to sam ja


Pocetnik sa stazom
Pocetnik sa stazom
iii
Ne morash biti bogat i lijep
Samo budi dobar i pokloni mi cvijet
Ne morash biti snazan i grub da budesh za moj svijet
Ti si momak za pobjede,
dvije prave rijechi bicje dovoljne..
plava zvjezda na nebu sja

TI SI ONAJ KOJI TAAJNU ZNA

Ajde da ludujemo ove nocji ajde zaljubi se u moje oji tvoje su usne kao chokolada..to mi se dopaaada...
Eto..morala sam..svaki put kad vidim Tajchi peva mi se ovo...
goody

74Nas muzicki kutak i trenutak - Page 3 Empty Re: Nas muzicki kutak i trenutak Ned Sep 07, 2008 10:21 am

Tajci

Tajci
Moderator
Moderator
Koju Tajchi? goody he, he

75Nas muzicki kutak i trenutak - Page 3 Empty Re: Nas muzicki kutak i trenutak Ned Sep 07, 2008 6:31 pm

Izgubljena

Izgubljena
Aktivni član
Aktivni član
evo neke pjesme ::
https://www.youtube.com/watch?v=NoKPi8xtyjA

https://www.youtube.com/watch?v=MwyPI-zKqRs

https://www.youtube.com/watch?v=GqhcIT5JcEU

Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 6]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Similar topics

-

» Kutak za nas trenutak

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu