Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide

Join the forum, it's quick and easy

Dijeta i mi
Dijeta i mi je forum podrske u toku dijete. Ukoliko zelite da nam se pridruzite - mozete se registrirati. Clanovi imaju pristup nekim delovima foruma kojeg kao gosti ne mogu da vide
Dijeta i mi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forum podrske u toku dijete


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Problemi!!!  Empty Problemi!!! Sre Feb 26, 2014 8:21 pm

Vockicaaa


Aktivni član
Aktivni član
Cao, virtuelni drugari! Moje ime je Dunja, i imam ozbiljan problem. Imam 17 godina, visoka sam 170 i imam 75 kilograma. I zelim skinuti 10kg! Naime, treniram 5x nedeljno u teretani, treninzi snage i jedan dan koji je predvidjen za kardio, ali nista. Jednostavno, kao da se salce upakovalo, jer izgledam zategnuti i bez celulita, ali kad pipnem... :/ Planirala sam da vikendom trcim koliko god mogu, i po dva puta dnevno. Ali problem je korigovanje ishrane, jer ja ne jedem mnogo. Npr danas sam, pored vode, ubacila ovako: za dorucak sam pojela narandzu, pa sam rucala tanjir paprikasa (tj. samo safta i malo izgnjecenog krompira), pojela sam dva sendvica, tj. dva parceta hleba, po kolutic salame, malo sira i dve soljice jogurta. I opet, ja pa ja... Ogromna! A bas nemam novca i uslova za neke dijete i posebnu ishranu. :/ Neki kazu pij melko sa 0, 5 ili bez mlecne masti, isto i jogurt, ovaj hleb, povrce na ovaj nacin pripremljeno, bla bla. Jos kad dodaju suplemente... Ja za to nemam uslova! A stvarno mi treba pomoc Sad

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu